Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי נהגת/רכבת בפעם הראשונה?

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם לפני שקבלת רישיון נהיגה חוקי התנסת בנהיגה/רכיבה?  

210 הצבעות

1. 1. האם לפני שקבלת רישיון נהיגה חוקי התנסת בנהיגה/רכיבה?

• לא, זה לא חוקי ולא הייתי מוכן לסכן את הרישיון העתידי שלי
    • בטח, אבא/מבוגר לקח אותי למקום שומם ולימד אותי את הבסיס
    • בטח, הייתי לוקח את הרכב של ההורים או שנהגתי ללא השגחת מבוגר
    • לא, אבא שלי חנון ולא נתן לי
    • לקחתי כל הזמן סיבובים על הטוסטוס של חברים שלי

פוסטים מומלצים

מחשבה+זיכרון נוסטלגי שעלו לי בראש היום הביאה אותי להציע את הסקר למעלה.

התשובות שמורות אצל הנהלת הפורום ולא ישלחו אל רשויות החוק :D

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבא שלי חנון ולא הביא אבל !

אני לא חנון אז לפני שנתיים קניתי את האופנוע שלי ווספה PX 200

לאוטו עוד אין לי רישיון ת'אמת זה לא כיף לנהוג על אוטו נסעתי כבר על מכוניות של בני דודים וחברים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיתה ט, אבא קיבל רכב חלופי מהעבודה: סוזוקי סוויפט 88' אוטומטית.

נסענו לתל גזר ונהגתי מעט על השבילים.

אח"כ הייתה הפסקה עד ללימודי נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה בגיל 15 על MPV (הישנות - 3 ליטר הנעה אחורית).

ממש טיפה, רק הזזתי את ה-L200 בחניה.

סיבוב די גדול על קורסה ישנה.

ואח"כ גם קצת בלנטיס שלנו.

אה וכמובן על האפריליה RS שקניתי לפני שהוצאתי רישיון.

בזאת מסתכם העבר הפלילי (זה פלילי?? :wink: ) שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בכיתה ז' - גיל 12 ככה... אבא שלי לקח אותי.

נהגתי באופל קורסה ידנית - איזה כיף זה היה...

וגם על קיאה שומה אוטומטית.

כל שבת היינו נוסעים לשדות..

אז בניתי את הבאגי הראשון ונהגתי עליו.

אז בניתי עוד באגי ונהגתי קצת עליו.

ועכשיו אני על סף בניית באגי מקצועית - ראו חתימה.

(אני בן 16 וחודשיים כרגע)

:twisted::twisted:

Jeep CJ8 ארוך, פתוח, בתהליכי בנייה מוקדמים.

פרוייקט באגי חד מושבית, נזנח לטובת בניית הג'יפ. השלדה למכירה.

www.JEEPOLOG.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי פה לא מזמן, בשרשור אחר, לא נהגתי ברכב לפני שמלאו לי 16.5 שנים.

בול על היום, הוצאתי טופס בדיקת עיניים(כך היו מתחילים ללמוד פעם) אצל אופטמטריסט בטבריה(היינו בנופש), והנהיגה הראשונה הייתה מטבריה ועד מחלף פולג(אמורים היינו להגיע להרצליה למוסך המרכזי) על DL אוטו'(אבא, מורה נהיגה), אוףףףף זה היה מתיש.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה באשמה :oops:

נהגתי בגיל 9-10 משהו כזה, ישבתי על הברכיים של אבא שלי, הוא לחץ על הדוושות ואני רק סובבתי הגה. כל זה קרה במחסן סגור של חברת אגד שבה אבי עבד (לא היה שם איש והמחסן הוא מחסן גדול). זה לא ממש נקרא נהיגה, לכן אני חף מכל אשמה. :)

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם הראשונה היתה על הפיאסטה של אבא שלי, בגיל 15 או 16... עד שהצלחתי להבין (כן כן, למדתי לבד) את ההילוכים ואיך מעבירים (וגמרתי את הגיר), נתקעתי בעלייה ולא הצלחתי לעשות זינוק בעליה, אחרי נסיונות רבים הצלחתי ואז שכן שלי ראה אותי והביא עלי צעקות...

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הפעם הראשונה היתה כשהייתי עם ההורים שלי אצל חברים בקיבוץ. הייתי בן 14 ואבא שלי לקח אותי לסיבוב בקיבוץ כשאני נוהג (על מיצובישי סופר לאנסר אוט'). מאוד התלהבתי ונסעתי ממש טוב, גם ליד מכוניות אחרות (אבא משוגע יש לי!!!).

הפעם הבאה היתה לפני שהתחלתי ללמוד נהיגה בגיל 17. אבא שלי לוקח אותי במשך חודש כל יום לשיעורי הכנה לפני שיעורי הנהיגה. זה היה על רכבים מגוונים שהיו מהעסק של אבי (ניסן טראנו ידני, יונדאי H100 ידני, מיצובישי L200 ידני).

השיעורים התקיימו בלילה בשדות נטושים ליד באזור הרצליה.

כשהתחלתי ללמוד נהיגה המורה שלי זיהה את זה מיד, הוא ישר אמר לי שרואים שנהגתי על אוטו בעבר והרבה.

אז מילמלתי חזרה משהו בסגנון.."יש לי כבר שנה וחצי רישיון על קטנוע, אולי בגלל זה..."

:D

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הפעם הראשונה היתה כשהייתי עם ההורים שלי אצל חברים בקיבוץ. הייתי בן 14 ואבא שלי לקח אותי לסיבוב בקיבוץ... :D

כספר, אתה רוצה לספר לנו עוד משהו? :lol:

הפעם היחידה שנהגתי לפני הוצאת הרשיון הייתה על השבי-ואן של אבא שלי, אי שם בגיל 14.

זה היה מפחיד.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 9 או 10 אבא שלי לקח אותי בבימר שהייתה לנו לשדה התעופה הקטן ב-עין שמר למי שמכיר..

מטיסים שם טיסנים כל שבת ומסיעים שם מכוניות מירוץ קטנות כאלה על שלט.

בקיצור הייתה לי כזאת בזמנו וכל שבת נסענו למסלול הההמראה והנחיתה כדי להסיע אותה שם.. ואז תוך כדי אבא שלי (שידע כבר מאז שאני מטורף על BMW) שם אותי על הרגליים שלו ואני סובבתי את ההגה ימינה שמאלה. זו הייתה הפעם הראשונה שנגעתי בהגה.

יותר מאוחר בגיל 13-14 כבר נהגתי קצת לבד ולפרקי זמן קצרים באותו מסלול ובגיל 15 בערך כבר נהגתי לבד על הטראנו בים ובשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 3-4 נהגתי על הרגליים של אבא שלי בג'פ"ס צבאי.

מגיל 10 בערך אני נוהג על טרקטורון

באוטו נהגתי בגיל 14 בערך, לאמא שלי היה ג'יפ ואבא שלי היה נותן לי לנהוג רוב הטיולים בשטח.

*כמובן שהכל פרי דמיוני הפרוע :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 16 ו-10 חודשים. בשיעור הנהיגה הראשון. ה-12/2/04, זה היה (ועדיין) על טיוטה קורולה 2003 GLI.

לא העזתי לגעת ברכב ולנהוג בו לפני שיהיה לי רישיון, וזה לא בגלל הקטע שההורים שלי יעדיפו לירות בי מאשר לתת לי לנהוג ברכב (גם אחרי שב"ה יהיה לי רישיון :twisted: ), אלא שאם אני אתפס (ובבניין שלי גר שוטר תנועה שיושב ממש במרפסת החזיתית), השלילה תפגע בפרנסה של הבית, וגם השלילה מפחידה אותי.

מה שכן, שהייתי רוחץ את הטמפרה (מנוחתה עדן), הייתי נכנס לבפנים, שם שירים במערכת ('מערכת עאלק' - כולה רדיו-טייפ :roll: ), שם יד אחת על ההגה ויד שניה על המוט הילוכים (אךךךך, הימים בהם החזקנו מכוניות ידניות :bigcry: ) ומעביר הילוכים כאילו אני באיזה מירוץ (מנוע מכובה). הייתם צריכים לראות לאיזה אטרף הייתי נכנס שהייתי מעביר במהירות משלישי לרביעי וחש כאילו אני באיזה סרט פעולה.

אחרי זה הייתי צריך לתת הרבה הסברים לאבא למה ההגה נעול :wink:

הרכב הבא שאני אנהג עליו (אחרי הטסט כמובן) יהיה מאזדה לאנטיס 2001 - אוטומטית אלא מה?)

ואחרי זה - ה' גדול. אולי יוסי יעביר לי את הסובארו שלו :wink: , ואולי דוד שלי יתן לי לקחת את הוואנדורה ( :twisted: - הייתי חייב) בתור פרויקט אישי לשפצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 16 ו-10 חודשים. בשיעור הנהיגה הראשון. ה-12/2/04, זה היה (ועדיין) על טיוטה קורולה 2003 GLI.

לא העזתי לגעת ברכב ולנהוג בו לפני שיהיה לי רישיון, וזה לא בגלל הקטע שההורים שלי יעדיפו לירות בי מאשר לתת לי לנהוג ברכב (גם אחרי שב"ה יהיה לי רישיון :twisted: ), אלא שאם אני אתפס (ובבניין שלי גר שוטר תנועה שיושב ממש במרפסת החזיתית), השלילה תפגע בפרנסה של הבית, וגם השלילה מפחידה אותי.

מה שכן, שהייתי רוחץ את הטמפרה (מנוחתה עדן), הייתי נכנס לבפנים, שם שירים במערכת ('מערכת עאלק' - כולה רדיו-טייפ :roll: ), שם יד אחת על ההגה ויד שניה על המוט הילוכים (אךךךך, הימים בהם החזקנו מכוניות ידניות :bigcry: ) ומעביר הילוכים כאילו אני באיזה מירוץ (מנוע מכובה). הייתם צריכים לראות לאיזה אטרף הייתי נכנס שהייתי מעביר במהירות משלישי לרביעי וחש כאילו אני באיזה סרט פעולה.

אחרי זה הייתי צריך לתת הרבה הסברים לאבא למה ההגה נעול :wink:

הרכב הבא שאני אנהג עליו (אחרי הטסט כמובן) יהיה מאזדה לאנטיס 2001 - אוטומטית אלא מה?)

ואחרי זה - ה' גדול. אולי יוסי יעביר לי את הסובארו שלו :wink: , ואולי דוד שלי יתן לי לקחת את הוואנדורה ( :twisted: - הייתי חייב) בתור פרויקט אישי לשפצור.

אולי, מי יודע........

אבל לא בשנים הקרובות :twisted: אני לא מתכנן להיפרד ממנה בקרוב.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...