Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם - התקנת בקרת שיוט בטויטוה קורולה 2008 רובוטית

uzbek40
שימו לב! השרשור הזה בן 2856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תסתכל האם מחובר לדוושת הגז כבל- אם לא אז ניתן להתקין, אם כן מחובר כבל אז ההליך מאוד מסובך ולא כדאי

לא הבנתי את הקשר לדוושת הגז.

הרכב שלי מודל 2010 sun מיוצר ביפן.

בלוח השעונים יש לי נורה של המילה cruse זה אומר שיש לי תשתית

ואז מה שצריך זה רק לחבר את הידית, או שלא מחייב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין שום סיבה שלא. אם בשנת 2008 הקורולה הגיעה כבר עם מצערת אלקטרונית הרי שבמודל 2011 הם לא יחזרו אחורה לכבל גז.

נשאלת השאלה האם הפרוייקט הזה תקף גם לרכבך או שהיה שינוי בידית ההפעלה או צמות החוטים. בצע את שלב ה"עבודה" שמופיע בהודעה הראשונה בשרשור זה ווודא כי יש את הקונקטור מאחורי חיפוי ההגה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שלא. אם בשנת 2008 הקורולה הגיעה כבר עם מצערת אלקטרונית הרי שבמודל 2011 הם לא יחזרו אחורה לכבל גז.

נשאלת השאלה האם הפרוייקט הזה תקף גם לרכבך או שהיה שינוי בידית ההפעלה או צמות החוטים. בצע את שלב ה"עבודה" שמופיע בהודעה הראשונה בשרשור זה ווודא כי יש את הקונקטור מאחורי חיפוי ההגה.

איתמר.

איתמר, האם יכול להיות מצב שיש קונקטור מאחורי חיפוי ההגה אבל אין צמת חוטים הלאה מהקונקטור לכיוון המנוע?

או במידה שיש קונקטור אז בוודאות יש את כול מערכת החיוט בשלמותה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד מתקשה להאמין שיהיה רק קונקטור בלי חוטים, אין בזה שום הגיון.

אפשר לעשות עוד משהו, רשום כאן או שלח לי בה"פ את מספר השלדה של הרכב ואנסה להצליב אותו עם מספר שלדה של רכב מ 2008, ככה אוכל לראות מק"טים ואיורים של צמות חוטים, מחשבים וכו'.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד מתקשה להאמין שיהיה רק קונקטור בלי חוטים, אין בזה שום הגיון.

אפשר לעשות עוד משהו, רשום כאן או שלח לי בה"פ את מספר השלדה של הרכב ואנסה להצליב אותו עם מספר שלדה של רכב מ 2008, ככה אוכל לראות מק"טים ואיורים של צמות חוטים, מחשבים וכו'.

איתמר.

תודה איתמר אני כבר מארגן את מספר השילדה:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי. אבדוק לך מחר, אני מקווה שיש לי מספר שלדה של 2008 על המחשב.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה....

הלכתי היום וקניתי מפתחות לפתוח את מכסה ההגה.

המפתח הנכון הוא אצלי הוא T27 ולא T30.

פתחתי... ולצערי אין פלג חיבור פנוי לטובת בקרת שיוט.

חבל!!!

תודה למי שניסה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • 5 שבועות מאוחר יותר ...
שלום

לצערי לאחר בדיקה ב EBAY לא ניתן לרכוש את הידית .

המכירה הסתימה .

משהוא יכול לעלות קישור חדש לידית ?

אשמח לקישור נוסף ..

צריך לחפש באיביי

כל הזמן יש פרסומים חדשים

אגב במורשה של טויוטה בארץ דורשים 800!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...