Jump to content

uzbek40

 • הודעות

  128
 • כאן מאז:

הנקודות של uzbek40

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. שלום. כרגע מתלבט בין אוקטביה סטיישן 1.4 (אולי גם 1) לבין הונדה TOURER. שניהם שנתון 2017. כרגע נותן לכיווון אוקטביה כי רמת הבטיחות של הונדה נמוכה נותר (לפי הפרסומים). אשמח לשמוע דעות נוספות. כרגע יש לי C4 גרנד פיקסו ולא צריך יותר כזה גודל (הפסקנו להסיע עגלות. להערכתנו נסתדר עם סטיישן). תקציב סביב 60-70. תודה.
 2. 7.2 ליטר ל100 קמ. נסיעה חצי עירוני חצי בין ערונית. פעם בחודש נסיעה ארוכה בינעירונית. בדקתי לאחרונה כי אני מוכר את שלי. אם אתה מעויין בעוד פרטים שלח ה.פ.
 3. הכלב שלי מת על הקטנה!!! היא תתחיל ללכת והם יהיו חברים הכי טובים, אבל עכשיו לרגע תדמיין לעצמך שנקלענו לתאונה והרכב... עזוב מתהפך - מסתובב במהירות - יש לך גוש בשר במשקל של 50 קילו שקשור עם ריתמת בטיחות מיוחדת של כלבים. הוא לא יתחיל להתעופף ברכב כי הריתמה בטח תחזיק אותו, אבל לרתמה יש "רדיוס פעולה" וכל דבר שנכנס ברדיוס זה חוטף "כפה" עם כוח של F=ma. לא נעים.... אל תנסו להוריד אותי מהרעיון פשוט תנסו לעזור לי.
 4. שלום לכולם. להלן הדילמה: קיימת ברשותי קורולה 2008 רובוטית ואני מרוצה איתה עד השמיים איתה, אבל זה לא נושא הפוסט. עד עכשיו הסתדרנו יפה בקורולה - אני נוהג, בתי התינוקת לידי בסלקל, אישתי עם כלב (כלב גדול) במושב האחורי. אבל עכשיו כשהקטנה (לקראת גיל שנה) תעבור לכיסא בטיחות ותשב במושב האחורי לא נוח לי להשאיר איתה את הכלב. לכן אני מבקש לשמוע דעתכם על דרכים "להסתדר" או על סוגים של רכבים/דגמים ספציפיים שיתנו מענה לסוגייה שהעלתי. אני בטוח שיש אנשים שהתמודדו עם אותה השאלה. הבעיה היא שיש די הרבה אופציות, החל מסטיישנים (קאיה סיד?) ועד רכבי 7 המושבים (פיקאסו ?). כמובן רצוי כי הרכב יהיה חסכוני/זול בתפעול/ חדיש ביותר, אבל לא רק - לנו מאוד חשוב (אל תצחקו...) רמת זיהום נמוכה ככל האפשר. כשעשיתי טיפול לקורולה ראיתי כי יצא דגם חדש של פריוס, שנקרא פריוס פלוס בעל 7 מושבים. גם היברידי וגם 7 מושבים נשמע טוב! אבל... 175 קילו שקל אין לי להוציא על הרכב. לא מצאתי כאלה ביד 2 שכן אם יופיעו, בעתיד הקרוב עדיין יהיו יקרים. באופן כללי התקציב שאני יכול להוציא על הרכב הוא כ80 קילו שקל, פלוס מינוס בגדר הטעם הטוב. אשמח לשמוע דעות/המלצות.
 5. שלום לכולם. מבקש המלצה למוסך המתמחה בטויוטה. אם יכירו את הגיר רובוטי זה בכלל תענוג. אזור חיפה-קריות. אשמח להמלצות מנסיון אישי. תודה
 6. יש לי קורולה 2008. בעיה דומה מתעוררת (לפעמים) בשילוב ל R. כרגע זה לא מפריע לי כל כך שאני אתחיל לחשוב על פתרונות.
 7. הדבר היחידי שאני למדתי מהסיפור הזה הוא: לא,לא,לאאאא קונים רכב ממגרש. אפילו אם הוא יותר מסודר כמו אוטודיל.
 8. בולם גז = בולם שמן עם גז אשר מונע התקפצות (היווצרות קצף) של השמן אשר פוגעת בביצועי השיכוך. לא נראה לי שבימינו ניתן למצוא בולמים על שמן בלבד ללא גז (ויתקנו אותי פה אם אני טועה). מונרו נחשבת לחברה יותר טובה מזבל סיני... כמו גם הקייבה.
 9. תודה לכל העונים... לאור הנדסה נותנים משלוח חינם בקניה מעל 300 ש"ח אם אני לא טועה. לנסוע עד אליהם ולהפסיד כמה שעות טובות של עבודה גם לא אופציה... האם אתם מכירים חנות שמשווקת על בסיס קבוע שמנים מיצרן זה?
 10. היכן בחיפה ניתן לרכוש? אני צריך ליטר 1 ולא רוצה לשלם דפי משלוח על ליטר בודד. מי מכיר חנות שמשווקת שמן זה (5W30) תודה.
 11. אין כאן בעלי קורולות שמטפלים לא במוסכים מורשים?! אני בעד סקר שוק אז אני אשמח להמלצות נוספות.
 12. שלום. אני עומד מול החלפת נוזל בלמים בקורלה 2008 שלי. מבקש על המלצה על מוסך אמין שיבצע החלפת הנוזל בצורה טובה ולא רק רענון של הנוזל (ללא ריקון שאריות הנוזל ממערכת הבלמים) אני אשמח להצעות.
 13. שמן מזגן?!?!?!:shock: מה שנקרא WTF? יש טכנולוגיה חדשה במזגנים?
×
×
 • תוכן חדש...