Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט בגין "הידחפות" לנתיב פניה ימינה

שימו לב! השרשור הזה בן 4636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מהסביבה, ומכיר טוב את ה"בעיה" באיזור.

אני רק אציין,

אשתי במשך שנתיים תמימות היתה צריכה להגיע מראש העין, וחייבת היתה להשתלב תנועה ימינה לתוך הפקק.(הפקק הוא מתוך לופ שיוצא מכביש 5, לתוך אותו צואר בקבוק מייאש)

אלא שהיא, מעולם לא קיבלה דו"ח וזאת כי היא העדיפה להשתלב בתחילת הפקק, ולא בסופו.

השוטר , כנ"ל , מעולם לא ראיתי אותם, אלא רק ברמזור, ומשמע, אם הם ראו אותך משתלב, משמע - לא השתלבת בתחילת הפקק.

שים לב איפה נתפסת, כי לפי המצוין בדו"ח הנתיב שם מיועד לישר בלבד (חץ על הכביש), בעוד בתחילת הפקק, הנתיב בהחלט מרשה פניה ימינה...(אם הוא ציין מרחק מהצומת - זה הסיכוי היחיד שלך)

בנוסף, סבלנות העומדים בפקק הזה, מאד פתוחה לאלו שמשתלבים בתחילתו, וזאת מהידיעה כי אין עוול בידם, זו הדרך היחידה האפשרית.

בסופו של הפקק, זה כבר מרגיז.

אשתך הגיע מראש העין, בשבילי זה לא אופציה כי אני משתלב לתוך ההשתלבות של ראש העין ורק לאחר מכן לפניה ימינה.

כל התכנון הלקוי הזה בנוי לביצוע בתוך כ-50 מטרים.

DON'T JUDGE THE CAR BEFORE YOU POP THE HOOD

בעבר: סיאט איביזה 1600 קופה ידני 97'

בקרוב: רנו קליאו 1200 אקסטרים 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התגובות של כולם מיותרות לחלוטין. ישללו לי רישיון? מגיע לי?

ביקשתי לעזור, לא תמיכה ולא דעה של אנשים לגבי דברים שלא קשורים.

בפורום באינטרנט אתה לא יכול לקבל רק את התגובות שאתה רוצה. ככה זה עובד.

רוצה עצה ידידותית (באמת) - אל תגיע למשפט. תגיע לעסקת טיעון כלשהי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את המקום מנסיעה ימיומית, עשית את העברה - שא בעונש.

יש עבירה של להידחף לפקק? לעלות על קו מקווקו?

אני אשם שאני צריך לפנות ימינה ואין לי דרך אחרת?

עד כמה שידוע לי כשהשוטר עצר אותי וביקשתי שיראה לי איך הייתי יכול להיכנס. - קיבלתי את התשובה הבאה:

"אין לי זמן בשבילך, פעם הבא תיכנס לפני. אני צריך ללכת."

DON'T JUDGE THE CAR BEFORE YOU POP THE HOOD

בעבר: סיאט איביזה 1600 קופה ידני 97'

בקרוב: רנו קליאו 1200 אקסטרים 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משפט בחודש הבא לאחר שהגשתי ערעור שלא התקבל על "הידחפות" (כך לפחות טען השוטר) לנתיב פנייה ימינה.

המקרה אירע על גשר מעל כביש 5 בכניסה לפארק סיבל למי שמכיר.

כל בוקר יש פקק בכניסה לפארק, בלית ברירה כל מי שמגיע מכיוון איזור התעשייה כמוני נאלץ להיכנס בכוח אם לומר זאת כך לנתיב ימינה אחרת הוא פשוט חוזר חזרה לכביש מספר 5.

השופט( השוטר התכוונת) ציין בדוח כי אני פניתי ימינה מנתיב שמיועד לנסיעה ישר.

השאלה שלי היא כזו, הכביש משתרע לאורך כ50 מטרים, מתחילת הגשר ועד סופו כאשר למי שמכיר את הפנייה אין ברירה אלא להידחף כי שאמר השוטר, אני אומנם לא נכנסתי לנתיב בסוף אבל גם לא בהתחלה וכמובן שעל קו מקווקו עם איתות ובאיטיות מבלי לעורר תאונות אפשרויות.

האם יש מישהו שיכול לכוון אותי כיצד להתנהג במשפט?

יש עבירה של להידחף לפקק? לעלות על קו מקווקו?

אני אשם שאני צריך לפנות ימינה ואין לי דרך אחרת?

עד כמה שידוע לי כשהשוטר עצר אותי וביקשתי שיראה לי איך הייתי יכול להיכנס. - קיבלתי את התשובה הבאה:

"אין לי זמן בשבילך, פעם הבא תיכנס לפני. אני צריך ללכת."

לא יודע לענות לך ( יודע אבל זה לא רלבנטי ) לגבי המשפט באדום.

אתה ,אם לא זכור לך, מואשם בעבירה המסומנת בכחול. מפניה אתה צריך להתגונן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אחת מעבירות התנועה היותר מתסכלות שקיימות.

לעמוד בפקק לפנייה, ולראות נהגים פשוט ממשיכים ישר ושנייה לפני הפנייה חותכים, ואתה לא יכול לעשות כלום.

זה ממש מרתיח!

מיותר לציין שלי לא קרה כמעט מעולם שמישהו נדחף לי לנתיב, כי פשוט אני לא נותן להיכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תירוצים, תירוצים, תירוצים.

כל אלו ש"לא מצליחים" להשתלב בתחילת התור כי "לא נתנו להם להכנס", מצליחים באורח פלאי להדחף בראש התור, גם בלי ש"נותנים להם".

אני שמח לראות שהמשטרה נותנת דוחות גם על עבירה כזו ולא רק על מהירות. זו אמנם לא תמיד עבירה מסוכנת (לפעמים כן, כשהתנועה בנתיב "ישר" מהירה הרבה יותר) אבל זו התנהגות אגואיסטית, חסרת נימוס ומגעילה, שנפוצה מדי בכבישים.

אהבתי.

יחד עם זה, לטעמי יש לך טעות קטנה - העבירה הזו תמיד מסוכנת, היא מרגיזה ויוצרת תסכול אצל משתמשי הכביש האחרים, דבר שעלול לגרום לנסיעה עצבנית בהמשך הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, יש לי תחביב קטן, כשמישהוא נדחף לי בכח לתוך הפקק ממש שניה לפני הסיבוב יש לי מין מנהג כזה לקחת את הסיבוב רחב ולתקוע את העבריין ישר לתוך האי תנועה עם הרמזור.

כבר כמה פעמים גרמתי לעבריינים חולרות שכאלה לבלום חרום חצי מטר לפני שהם מתלבשים על הרמזור! :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי.

יחד עם זה, לטעמי יש לך טעות קטנה - העבירה הזו תמיד מסוכנת, היא מרגיזה ויוצרת תסכול אצל משתמשי הכביש האחרים, דבר שעלול לגרום לנסיעה עצבנית בהמשך הדרך.

אני, יש לי תחביב קטן, כשמישהוא נדחף לי בכח לתוך הפקק ממש שניה לפני הסיבוב יש לי מין מנהג כזה לקחת את הסיבוב רחב ולתקוע את העבריין ישר לתוך האי תנועה עם הרמזור.

כבר כמה פעמים גרמתי לעבריינים חולרות שכאלה לבלום חרום חצי מטר לפני שהם מתלבשים על הרמזור! :twisted:

ונגיד ונתתם לו להידחף בכיף שלכם מה קרה?? וכאשר מדובר בבחורה כולם הופכים לשיא הג'נטלמניות ויתנו לה להידחף בשיא האדיבות.

תנסו, תראו שאין עצבים ואין הסתכנות שאיזה ערס ייצא אליכם ,ואפילו הפסד הזמן שלכם הוא 20 שניות קריטיות :shock:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, פיספסת את כל הפואנטה, מדובר בתחביב שהוא גם כיף גדול! :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות יומיומית עם המקום, הכניסה לפארק אפק היא מהגרועות, אם לא ה...

כל התכנון שם לקוי - לתוך אזור תעשיה אליו אמורות להכנס כמה אלפי מכוניות בין 7 ל-10 בבוקר, יש כביש אחד דו נתיבי, כאשר הפארק כולו הוא בצורת מלבן כשהכביש היחיד זורם לאורכו ומשובץ מפרצי חנייה. התוצאה היא שכמעט תמיד נתיב אחד חסום לאורך ההיקף ולכן נותרנו עם נתיב אחד לכמה אלפי מכוניות שמגיעות מארבעה כיוונים שונים, כולל שני הצדדים של כביש 5. כולם מנסים להידחף פנימה ורבים מאוד עוקפים את הפקק ונדחפים שנייה לפני הרמזור. המשטרה עומדת שם מדי פעם, אבל לרוב רק בשעות מאוחרות יותר. אם הם היו באים ב-8 בבוקר הם היו קוצרים שם יופי של קופון (או שלא, כי אין באמת מקום לעצור את הנהגים הנדחפים - זה לא שיש שוליים...)

אגב, בשעה 8:30 לוקח לפעמים חצי שעה להיכנס פנימה, מה שאומר שחצי מנניח 4000 האנשים שמגיעים לעבוד בבוקר מבזבזים חצי שעה על הפקקים, שזה אלף שעות עבודה (בעצם אלפיים - גם ביציאה יש פקקים בערב). תכפילו בשכר הממוצע במשק ותקבלו שני מיליון שקלים בחודש שהולכים לאיבוד כי אף אחד לא ניסה לחשב מראש כמה כניסות ויציאות צריך לתכנן לפארק תעשייה מהסדר הגודל הזה. חלם או לא חלם?

אני, אגב, מגיע או לפני 7:40 או אחרי 9:30 - נכנסים תוך שלוש דקות 90% מהזמן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי, לא חכמה כזאת גדולה.

שווה לך מכה בכנף ריצות וטרטורים, או חלילה איזה מטורף שיצא עם סכין או אלה מהרכב?

קח דברים בפרופורציה, נשימה עמוקה, פרגן לעצמך איזה קללה עסיסית על אמא של הבן זו....ותן לו להכנס. בשביל חצי השניה הזאת

לא שווה לבזבז אחרי זה טונות של עצבים.

אגב, אני לא הנזירה מריה. גם אני לעיתים מתרגז ולא נותן להכנס. פשוט שאני רואה שהשני נחוש להכנס והפרונט שלו 10 ס"מ משלי - אני מוותר.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחביב נפלא הבעיה איתו שלא כל אחד יכול - כדי להצליח בתחביב רצוי להיות חמוש ברכב גדול וחבוט כזה שרואים עליו שהנהג ילך איתו עד הסוף.

כשהרכב מלוקק רולטת הכביש נוטה מראש לרעתך, למתפרץ ברור שלא תלך עד הסוף ושתקבל רגליים קרות... :roll:

מסקנה - זה תחביב אתגרי שאיננו מתאים לכל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפוא כל הנימוס האירופאי שלך איפוא??

ובנימה יותר רצינית, הייתה סיסמת החודש בפורום , חודש ארוך הייתי מעז לומר , בוא ניתן לאלה שבאים מימין להשתלב.

תנו לכל אחד להשתלב תראו ש האווירה תהיה יותר רגועה בכבישים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר זו שעה קשה לאזרח הישראלי. ובמצב כזה אפשר לראות איך נהגים פשוט מאבדים את יכולת הנדיבות במתן זכות קדימה או השתלבות לפניה עמוסה.

אם תתקע בהתחלה תעמוד מספיק זמן כדי להתעצבן. אם תדחף בסוף, יתעצבנו עליך שאתה "גונב את התור"...

שורה תחתונה אלו מערכת היחסים בין נהגים בכביש ואין מה לעשות!

שיהיה בהצלחה במשפט. נראה שיש לך כל מה שצריך.

תוסיף צילום של הפקק בשעות העומס שאיתו אתה צריך להתמודד. זה ימחיש לשופט על מה מדובר בדיוק. ומה קורה בזמן אמת בנקודה הזאת.

אגב זה מה שאני עשיתי במקרה דומה אבל בתוספת תאונה והשופטת הצליחה להבין.

godspeed

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...