Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף לאיביזה FR 2008

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בשעה טובה ומוצלחת סגרתי עסקה לרכישת סיאט איביזה FR שנת 2008 3 דלתות עם 150 כוחות סוס.

בחברות הביטוח השונות קיבלתי את התשובה "אנחנו לא מבטחים רכבי ספורט" ורציתי לדעת מכיוון שאני מניח

שאני לא היחיד בארץ שקנה איביזה עם טורבו מה עושים, למי פונים וכמה עולה?

הצלחתי להוציא הצעת ביטוח אחת מחברה קטנה על 5900 ש"ח רק המקיף ללא החובה וזה נראה לי שערורייתי לרכב ששילמתי עליו 80,000 ש"ח. אני בטוח שיש בפחות מזה - בבקשה עזרה!

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נהג צעיר אז המחיר לגיטימי, זה המצב.

תנסה אצל סוכני הביטוח השונים, לאו דווקא חברות ישירות.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 27, 9 שנים על הכביש ללא עבר תעבורתי...

לא נראה לי שזה לגיטימי לרכב שעולה כמו מאזדה 3 ובגודל יותר קטן מVW פולו.

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה הנה מספר של סוכן ביטוח מאשקלון 0546502650 גיא

דבר איתו תשאל מה התנאים מה המחיר.

אני מבוטח אצלו אל לאון קופרה במחיר של3700 מקיף ו 1700 חובה סך הכל 5400

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 27, 9 שנים על הכביש ללא עבר תעבורתי...

אתה יכול להיות גבר-גבר, אבל ישנם רכבים המועדים לפורענות וחברות הביטוח עובדות על סטטיסטיקה. מי שבא לבטח רכב ספורטיבי ואין לו העדר תביעות משלוש השנים האחרונות בכלל אכל אותה.

מחירי הביטוח לרכבים הספורטיביים תמיד גבוהים יותר מהמקבילה הלא-ספורטיבית ואין קשר ישיר לשנתון או לסוג.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...