Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסטר חרטטן, או-"נכשלתי בטסט ראשון".

olegnes
שימו לב! השרשור הזה בן 4772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין מה לעשות חביבי,

כל הטסטרים וכל הגוף הזה שנקרא משרד התחבורה,בעצם מדינת ישראל, זה גוף מסריח שמוצץ כסף לאזרחים וחולב אותו כמה שהוא רק יכול.

בהצלחה בפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינחם אותך לשמוע על כך שבטסט השני שלי הטסטר נתן לי לעשות כיכר ואחרי 4 דקות בדיוק נגמר הטסט?

על מה נכשלתי? שימוש לקוי בהגה. אלוהים יודע מה הוא רצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לאשכול שפתחתי: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2910563#post2910563

1) מה שנכון - נכון, ביגלל הלחץ...

4) 70 קמ"ש בכביש בינעירוני (הילוך רביעי), מטעמי זהירות... זה לא שזחלתי 50..

חוץ מהראשון שבאמת טעיתי מרוב הלחץ (והוא אמר שהוא מבין אותי כשאמרתי: "סליחה, זה ביגלל הלחץ") כול השאר ח-א-ר-ט-ו-ת!!!

ולא, אני ממש לא ניראה כמו ערס.

אני לא מליין ואין לי עוד 530 ש"ח לזרוק על טסט נוסף שיכשילו אותי על עוד איזה משהו.

1. חוסר ביטחון עצמי.

4. חוסר ביטחון עצמי.

שאמרת לו "סליחה זה בגלל הלחץ" = חוסר ביטחון עצמי.

איך זה קשור לזה שאתה לא נראה כמו ערס אפשר להבין?

גם אני לא מליין ושילמתי על 4 טסטים אז מה? מתי שתנהג מספיק טוב תעבור.

רק במקרים באמת חריגים התירוצים של כישלון בטסט הם אמיתיים.

לבינתיים תנסה לחשוב עם עצמך אם אתה באמת מספיק טוב כדי לנהוג עכשיו עם החוסר ביטחון הזה,

ולא סתם לנהוג אלא פה בישראל.

Opel Corsa 2002

נהג חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...