Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך התחלתי לחסוך בהוצאות דלק ולשמור על הרישיון

אנלוגי
שימו לב! השרשור הזה בן 4836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני האחרון שיטיף לנסוע במהירות חוקית רק כי זה החוק. אני בהחלט חושב שיש לא מקרים בהם 130 וגם 160 הם מהירות סבירה לתנאי הדרך, הרכב והנהג (אבל צריך ששלושתם יתאימו).

אני גם לא חושב שהחיסכון בדלק כתוצאה משינוי אופי הנהיגה ישנה משמעותית את תמונת המצב העגומה שלי בבנק. אם הייתי רוצה באמת לחסוך - יש מקומות אחרים לקצץ. הסיבה שאני לא מקצץ בהם היא שאני גם רוצה לחיות קצת. אם אראה שאופי הנהיגה הזה גורם לי סבל אמצא את דרך הביניים (כמו שאמר כאן מישהו - טיול נהיגה שבועי נשמע פיתרון לא רע).

כרגע אני בוחן את המצב הזה מכמה כיוונים, החשוב בעיני הוא לשמור על הרישיון. אמנם לא נתפסתי מעולם על מהירות גבוהה מ-105 (כביש של 80, שלוש פעמים), אבל סטטיסטית זה חייב לקרות מתישהו. אני סוגר את הדלת הזאת. לא בא לי לשלם מס מהירות למדינה. את הריגוש שלי אמצא בתחומי המהירות החוקית בכבישים בהם היא גבוהה יחסית לתנאי הדרך (וגם זה, במידה), או אחליף את רכבי ל 4X4 כלשהו וארד יותר לשטח (זה התכנון לטווח הקרוב. למעשה אני חושב על ג'ימיני, שממילא לא אוהב לשייט על יותר מ-100 קמ"ש, אז טוב להתרגל לזה מראש :lol:).

בנוסף אני דואג לבריאותי הנפשית. תמיד הייתי בן אדם נינוח ורגוע, המקום היחיד בו מצאתי את עצמי בקריזות ועצבים הוא על הכביש. אני רוצה לנטרל את זה וליישר קו עם אופיי הרגיל.

ואם אחרי כל זה אני עוד חוסך כמה שקלים בחודש - תענוג!

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אין ספק שנהיגה רגועה זה טוב מהרבה בחינות. גם אני לא עובר את ה100 קמ"ש, בלילה לפעמים שכביש ריק אני מרשה לרגל להישאר שם קצת ולגעת ב120. זהו.

לדעתי גם אין באמת סיבה להאיץ ולמהר סתם עם רכב משפחתי רגיל. זה נראה פתטי.(אלא אם יש לך אישה יולדת ברכב או שיפטרו אותך מהעבודה אם לא תבוא בזמן).

כמובן שכל זה לא נוגע לבעלי מכוניות ספורטיביות, מי קונה רכב עם יכולות גבוהות כדי לנהוג על 90 קמ"ש כל הזמן...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה מזכיר לי כמה טוב שנכנסתי להרגל הזה.

בעבר האצות היו והפתיחות היו עד שהמחוג של הסל"ד הגיע לתחתית הדשבורד וראש המנוע היה צורח. והיו הרבה קיקים עד ששמתי לב לדבר אחד. כל פעם שאני לוחץ או מרתך את הדוושה לאט לאט אני רואה שמד הדלק פשוט צונח.. ומהר, והיו גם נסיעות כשהכביש ריק אז אפשר ללחוץ קצת (עד 130 גג ולא משנה מה יקרה). היו את הצמתים שאהבתי לפרפר צמיגים קצת , עד שיום אחד כששטפתי את הרכב ראיתי את מצב העגום של הצמיגים הקידמיים,ואת הידיעה שהמיכל לא הספיק לגמור את השבוע וכבר המנורה של הדלק נדלקה בשישי והתדלוק היה בראשון. ועם זאת ובהתאם למצב של בלאי מואץ של הרכב ומחירי הדלק הגבוהים, שתכף אצטרך למכור כילייה בשביל למלא מיכל, החלטתי להתנזר ממהירויות האצות חזקות. היום המקסימום שלי הוא 90 ותו לא. ובעיר!? גיליתי משהו מפתיע ביונדאי, כשאני על 50 קמ"ש הרכב נמצא ב2600 סל"ד וכשאני מגיע ל60 וקצת הוא מעלה הילוך ונמצא ב1100 סל"ד, ככה או ככה מצאתי את טווח הסל"ד הרגוע ברכב וזה תורם משמעותית לחיסכון הדלק. ותצרוכת הדלק? 12.5 ק"מ לליטר ממוצע.

ובעיר עם פקקים+ מהירות נמוכה ובלי לעבור את ה3 אלף סל"ד, זה יכול גם להיות 13.5 ואפילו 15.5 ק"מ לליטר.

עם המהירויות שציינתי למעלה כיום אני מתדלק פעם בשבוע וחצי. ועכשיו זה פשוט האידיאל.

בנוסף, גם דיסק טוב עושה עבודה מצויינת. כבר חודשיים וחצי ככה. (טפו טפו)

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובעיר עם פקקים+ מהירות נמוכה ובלי לעבור את ה3 אלף סל"ד, זה יכול גם להיות 13.5 ואפילו 15.5 ק"מ לליטר.

(טפו טפו)

אתה מדבר על יונדאי אלנטרה 2.0 או על אלטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להבין איך אתם רושמים שאני נוסע ב160 כשבפירוש רשמתי 130-140,כל אחד כנראה רוצה לראות משהו אחר.

130 על איילון לפי דעתי די זורם אבל רק תלוי באיזה קטעים שלו,יש הרבה קטעים שיהיה מסוכן לנסוע מעל 120 בגלל השתלבות רכבים,עיקולים וכו'.

השלילה שלי נובעת עקב טמטום,בגיל 17 עד גיל 20 הייתי קצת ילד טיפש שעשה שטויות וקיבלתי שלילות על דברים כמו חגורה(4 פעמים) ועוד דברים שטותיים,אין לי עבירת אלכוהול,רמזור אדום,חציית פס הפרדה רצוף,וכל דבר קטלני שגורם לתאונות דרכים קטלניות,אין לי גם עבירות על דיבור בפלאפון,העבירה הכי חמורה שיש לי היא נסיעה במהירות 117 קמ"ש בירידה באיזור טבריה וכמה מפתיע שמעל הירידה היה גשר ועליו היה שוטר עם מצלמת מהירות,ממש מפתיע אפילו.

השלילה שלי היא עקב צבירת נק' בכל אופן.

ועוד משהו,יש בארץ הרבה מקומות שתנאי הדרך גם מאפשרת נסיעה בצורה חלקה ב160-170,תלוי מה סוג הרכב וכמובן בנהג.

אני מדבר על דרכים כמו כביש 6 או גהה ולא עולים לי ברגע עוד כבישים,תקראו לי ערס או כל דבר אחר,אני מכיר את עצמי ובשנתיים האחרונות קיבלתי 2 דוחות,חגורה,ונסיעה בנתיב תחבורה ציבורית בתל אביב,לא שמתי לב שאני בכלל נוסע על אחד כזה על ההתחלה וכששמתי לב כבר היה מאוחר מדי.

בכל אופן להצדיק את עצמי בפני אנשים שלא מכירים אותי אני ממש לא חייב,הרי את המסקנות שלכם לגביי כבר הסקתם,בקיצור אני אעשה את הניסוי הקטן שלי עם הדלק(בעוד חודש) ונראה כמה זה באמת ישפר את הצריכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הרשו לי להתבכיין:

הפאסאט שלי עושה לי 1 ל-7 וזה כשהכל בינעירוני. כן כן.

וזה הצריכה הנורמלית לרכב הזה?!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב שאני בכלל נוסע על אחד כזה על ההתחלה וכששמתי לב כבר היה מאוחר מדי.

אתה שם לב להרבה דברים מאוחר מדי. לנהוג 130 באיילון זה סיכון כל הסביבה כיון שמדובר בכביש עמוס ביותר עם הרבה בעיות מבניות. ולרדת לטבריה ב-117 קמ"ש זה או חוסר תשומת לב לסביבה, או טפשות לשמה בכביש כל כך בעייתי ועמוס. צבר העבירות שלך מצביע על כך שאתה אגואיסט קיצוני שלא שם לב לסביבה ומוכן לסכן את כל משתמשי הכביש כדי לקבל קצת ריגוש. זה בסדר, עד שלא תרגע ועם קצב הלכידות שלך יהיה מי שירחיק אותך מהכביש להרבה זמן. ועם ההתנהגות הזו מוטב שתקפיד על חגירת חגורת הבטיחות, אולי בזכותה תשאר בעולם הזה.

לגבי הכבישים בהם לדעתך אפשר לנהוג ב-160 קמ"ש - אתה חושב שהכבישים בארץ מאפשרים זאת. אתה טועה טעות חמורה מאוד. אולי אילו היה רכב בודד על הכביש זה היה אפשרי, אבל לא כאשר הוא עמוס בנהגים ישראליים שאינם מקפידים על שמירת החוק. טייסים כמוך נידונו לפגוע במתנחלים שמאליים. לכן הרשויות צודקות בהגבלות המהירות שהן מטילות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על יונדאי אלנטרה 2.0 או על אלטו?

אלנטרה מנוע 2.0. לפני שנכנסתי למסגרת החדשה היא הייתה עושה ככל הנראה 1ל5.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,בשלילה אני לא נוהג ככה שאתה לא יכול לישון בשקט כי לא יתפסו אותי.

חבל שאני לא יכול להשתמש באות ח' פה, כי הייתי משתמש בה הרבה כרגע,הרבה מאוד.

יש קטעים מסויימים באיילון שניתן לנסוע בהם 130,אני שם לב מה אתה מנסה לעשות,אתה מנסה להוציא אותי לא בסדר,הרי ברור לכולנו שבלתי אפשרי גם אם נרצה לנסוע במהירות של 130 באיילון בשעות העומס,אני מדבר איתך על שעות הלילה המאוחרות,וגם יוצא לי לנהוג שם אחת לאיזה שבועיים אבל זה לא העניין,רשמתי במפורש שישנם כמה קטעים שכן,ניתן לשייט שם במשך זמן מאוד קצר במהירות של כ130.

אתה חושב שלקבל דו"ח על חגורה מרגש אותי?

לא זה לא מרגש אותי,וגם לנסוע על 180 לא ירגש אותי ואולי גם יותר.

מה שכן ירגש אותי זה ללכת להשכיר רכב חזק בגרמניה,לנסוע שם על פי החוק, כן כן החוקים ההגיוניים ולא חוקי ארץ ישראל לפני 50 שנה,ולעלות על מסלול ולעשות קצת כיף,כמובן שלפני זה אני אקח שם כמה קורסים אם יש.

אתה מנסה להציג אותי באור מאוד שלילי ובתור בן אדם מאוד לא אחראי ואיני מבין למה.

אתה חושב שכל הרכבים החדשים בנויים לנסיעה אך ורק ב90 קמ"ש?

יודע מה עזוב את ה90 קמ"ש, רק על פי חוקי מדינת ישראל? ממש לא.

אתה יודע על איזה כביש באיזור טבריה אני מדבר שאתה בא ומתנשא מעליי?

היית איתי ברכב?

אתה מכיר אותי בשביל להעביר עליי ביקורת?

אתה יודע למה אף אחד לא ירחיק אותי מהכביש להרבה זמן כפי שאתה חושב, כי העבירות שאני עשיתי בעבר, כשרק התחלתי לנהוג למדתי מהן,ולנסוע מעל המהירות אני נוסע,יש לי WAZE יש לי גם ולנטיין, ויודע מה כן זה מספק אותי,אני לא חוליגן,אני לא אסע בכביש הומה רכבים במהירויות של 160 כפי שאתה מציג פה(לא זכור לי שרשמתי משהו כזה)אבל לנסוע במהירות לגיטימית של 140 אם מתאפשר בהחלט אני אסע וכמובן תלוי בתנאי הדרך והרכבים שיהיו על הכביש.

והרשיות צודקות בהגבלת המהירות?

אני בטוח שאתה שוטר,או מתנדב,המדיניות של הרשויות האלה היא אך ורק בכדי להכניס כסף,עכשיו גם תגיד לי שהתקנת המצלמות החדשות נובעת גם מסיבה אך ורק בטיחותית נכון?

ולא סתם הנתון של איזה 2-3 אחוז מתאונות הדרכים נגרם עקב מהירות מופרזת.

אתה סתם מתלהם,תמשיך בגישה שלך,אתה צודק,אני טועה,אני אמשיך לנהוג בדרך שלי,אתה תמשיך לנהוג בדרך שלך.

אם אתה קורא לי עבריין ופורע חוק,אז כנראה ש90 אחוז מנהגי מדינת ישראל הם כאלה כי כמעט לכולם יוצא לעבור על המהירות המותרת.

לך תתווכח בפורום רכב של גרמניה,איטליה וכו', נראה לאיזה תגובות תזכה שם.

שבת שלום.

ועוד משהו,עכשיו אני מוכר את הרכב שלי,אני לא עושה לעצמי פה פרסום טוב בתור אחד שכביכול רושם שהוא נוסע על 140 וכו',לא משנה לי כל כך,את רמת התחזוקה של הרכב שלי אני מכיר טוב מאוד,בכל אופן,ספריאל אני רושם את זה אך ורק בשבילך,הרכב הבא שאני אקנה הוא כן יהיה חזק יותר מהרכב שאני מחזיק כרגע,יותר נכון שעומד אצלי בחניון כרגע,וכן אני כן קונה אותו בשביל שמדי פעם בשעות הלילה,כשהכביש יהיה פנוי,וכשאני אהיה לבד ברכב,שתהיה לי את האפשרות ללחוץ קצת על הגז ולהנות ממנו!

ואם מחירי הדלק היו כיום כ4 שקלים לליטר או משהו באיזור הזה אז אפילו הייתי חושב על לקנות רכב משנתון קצת יותר נמוך אך מאוד חזק ולהנות ממנו או לחלופין לשפר קצת את הרכב הבא שיהיה לי כי בנוכחי לא נגעתי מהבחינה הזאת ואני די מצטער על זה,ועוד פעם לא בשביל לנסוע במהירויות של 200-300 קמ"ש,לא רוצה לסכן אף אחד ובמיוחד את עצמי אבל להרגיש את הכח המתפרץ הזה בהאצה מ0-150 בערך,להגיע לשם תוך כמה שניות ספורות,זה כן עושה את זה.

אני לא סבא זקן,אני בחור צעיר שרוצה להנות מהחיים,והתשובה שלך לזה כמובן תהיה אתה בחור צעיר שמסכן את הנהגים בכביש ואת עצמך ובלה בלה בלה.

הכנות שלי מפריעה לך?

בעיה שלך, לא שלי,אני חי פעם אחת,אני אחיה בצורה שאני רוצה מבלי לעשות חשבון לאנשים אחרים כי ככה טוב לי,ואני לא איזה שחקן שיגיד שהיה לי רכב קצת שונה מכל רכבי הליסינג על הכביש ואגיד במכירה:"סבא שלי נהג עליו כל התקופה שהייתי חייל,או הרכב שימש אותי אך ורק לנסיעות בתוך העיר כי פחדתי על הדלק ועל ההוצאות שלו" או כל דבר דומה אחר,לפחות אני כנה עם עצמי ועם הסביבה שלי.

ולפחות אני לא מתלהם ומנסה לסלף כל מילה של אנשים אחרים.

וד"א בנוגע לשרשור עצמו,כן מחירי הדלק מאוד מפריעים לי, זה גם למה לפני הקניה של הרכב הבא אני בכל זאת אבדוק מה יותר חסכוני מהקטגוריה שאני מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שם לב להרבה דברים מאוחר מדי. לנהוג 130 באיילון זה סיכון כל הסביבה כיון שמדובר בכביש עמוס ביותר עם הרבה בעיות מבניות. ולרדת לטבריה ב-117 קמ"ש זה או חוסר תשומת לב לסביבה, או טפשות לשמה בכביש כל כך בעייתי ועמוס. צבר העבירות שלך מצביע על כך שאתה אגואיסט קיצוני שלא שם לב לסביבה ומוכן לסכן את כל משתמשי הכביש כדי לקבל קצת ריגוש. זה בסדר, עד שלא תרגע ועם קצב הלכידות שלך יהיה מי שירחיק אותך מהכביש להרבה זמן. ועם ההתנהגות הזו מוטב שתקפיד על חגירת חגורת הבטיחות, אולי בזכותה תשאר בעולם הזה.

לגבי הכבישים בהם לדעתך אפשר לנהוג ב-160 קמ"ש - אתה חושב שהכבישים בארץ מאפשרים זאת. אתה טועה טעות חמורה מאוד. אולי אילו היה רכב בודד על הכביש זה היה אפשרי, אבל לא כאשר הוא עמוס בנהגים ישראליים שאינם מקפידים על שמירת החוק. טייסים כמוך נידונו לפגוע במתנחלים שמאליים. לכן הרשויות צודקות בהגבלות המהירות שהן מטילות.

+1 כמה הערות ברשותכם:

קודם כל מחזק את דבריך בקשר לאין דבר כזה כזה לא שמתי לב בכביש, לא שמתי לב בקלות יכול להיגמר בהרוגים ,מנגד זה טוב שוייפר מבין את הטעויות שלו ואת חומרתן ונקווה בשבילו ובשביל כולנו שהוא למד מהן.

שנית אני מסכים איתך ב10000000% לגבי המהירות ,אולי הכביש והרכבים מתאימים ל160 ,אבל נהגי ארץ ישראל פשוט לא ,לכן יכול להיות שהגבלות המהירות הן באמת מוצדקות ,אומנם לא מבחינת תנאי הדרך ,אלא מבחינת הסיכון שיווצר אם תיתן לנהגים שמתנהגים כמו אידיוטים ב90 קמ"ש להתנהג כך ב120 קמ"ש. אולי אם יום אחד יפתחו כביש מהיר לנהגי קארספורום בלבד זה יהיה נחמד ,נוכל לעשות פתיחות עם כפיר ערוסי לפנים :)

אני כבר תקופה מסויימת נוהג לאט ,בלי האצות מטורפות ,זורם עם הנסיעה ,כשהנסיעה זורמת עם כמה שפחות עצירות ותנועות פתאומיות ,הכל בימני, עוצר במעברי חצייה ולמשאיות שמנסות לעבור נתיב או לצאת מחנייה ,אני שם מוסיקה ,רדיו או כל דבר אחר אני נהנה מהדרך לעבודה\צבא\בית\יציאה. אני כבר שחכתי כמה כיף זה ליסוע בימני, כמה כיף זה לעבור שמאלה כדי לעקוף ואז לראות נהג שמאחוריך לא נצמד ולא מתחרפן אלא שומר ממני מרחק עד שאסיים את העקיפה ,אני מיד חוזר ימינה והוא ממשיך בדרכו במין הרמוניה כזאת ,לא יכול להסביר את זה אבל הפעולות הפשוטות האלה גורמות לי להנאה ,לרגע ממש הרגשתי באירופה.

כבר כמעט חודש שהחלטתי שאני יוצא מהבית 10-20 דקות לפני ולא ממהר ,ואני מגיע לעבודה עם חיוך ולא בעצבים ,כתוצאה מכך היום עובר לי מעולה ,גם בדרך חזרה הבייתה אותו הסיפור ,תענוג.

וכשאני רואה ילדים שנותנים קיקים ואז מסתכלים עליי ברמזור אחר כך מחוייכים ואני חושב לעצמי כאילו מה הוא דפוק? ואז אני אומר וואלה כשאני הייתי עושה זאת זה מה שהיו חושבים עליי.

מצטער על החפירה , שבת שלום לכולם :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשים לב להיכס לנתיב תחבורה ציבורית זה באמת לא לשים לב,להסתיים בהרוגים, בגלל זה?

אם בגלל זה המצב יכול להסתיים בהרוגים אז כולם צריכים להתלות היום את הרשיון שלהם ולהתחיל ללכת ברגל,אופניים תחבורה ציבורית,בעצם גם להם אסור לנסוע,בקיצור לעבור אופניים וסוגרים עניין.

דבר שני למה אתם כל הזמן ממשיכים לרשום מהירות של 160!כשבמפורש רשמתי בהודעה הראשונה שלי 130-140!

למה אתה חושב שכל הנהגים בארץ ישראל לא יכולים לנסוע במהירויות כאלה?

מאיפה יש לכם את הזכות לעשות הכללות כאלה בכלל אני לא מבין?

אתם מכירים את כל הנהגים בא"י?

אתם יודעים אם הם עברו קורסי נהיגה מקצועית,או כל דבר אחר שיכול לשפר את הנהיגה? אני לא מדבר על קורסים שנעשים בכתות,אני מדבר על קורסים על הכביש.

שלא תטעה ניקו,גם לי יוצא לשייט המוןןןןן במהירות של 90-100 כי פשוט אין לי כח לכל הלחיצות המיותרות האלה ביום,סתם בלאי,דלק,ולהיראות אידיוט על הכביש.

אבל השעה המתאימה,בתנאי הדרך המתאימים,מבלי לסכן אנשים מסביבי,בהחלט ניתן לחרוג קצת מהמותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל

בעיה שלך, לא שלי,אני חי פעם אחת,אני אחיה בצורה שאני רוצה מבלי לעשות חשבון לאנשים אחרים .

אני מקוה שאתה טרול ולא מתנהג במציאות כפי שאתה מתאר, כי זו בדיוק הבעיה - אתה חי את החיים שלך, לא אכפת לך לקחת את החיים של אחרים.

יש לך מזל שאתה חי בישראל, בכמה מדינות מערביות היית זוכה להכיר את תא המעצר מצידו הפנימי עם התנהגות כשלך.

ואני חייב להדגיש כמה נקודות:

1. האיילון לא בנוי למהירויות שאתה מציין, בודאי לא עם נהגים ישראליים בדרך אל או מנתב"ג לפנות בוקר כשהם אפופים.

2. דו"ח על חגורה לא מרגש אותך? כנראה שחיים שלך לא חשובים בעיניך, או שאתה סתם טיפש. ואם תעבור על 1000 הפוסטים שלי בפורום לא תמצא הרבה מחמאות כאלה.

3. לנהוג בגרמניה כחוק עם המנהגים שסיגלת לעצמך? הצחקת אותי. כיון שההקפדה על שמירת חוק בגרמניה עולה בכמה סדרי גודל על ההקפדה בארץ, שלא לדבר על רמת האכיפה נראה לי שלא תסתדר שם. לא כדאי לך להתקל במשטרת האוטובאהנים. לא צריך הרבה כדי שיעצרו אותך, מספיק 100 מ' מיותרים בנתיב שאינו הימני ביותר, שלא לדבר על אי שמירת מרחק, או שתסטה בקמ"ש בודדים מהמותר (לידיעתך - רוב האוטובאהנים מוגבלים במהירויות של 100-130 קמ"ש, וכשהגרמני אומר 100 הוא מתכוון ל-100, לא ל-101). ומדובר בכבישים שקטעים נכבדים מהם מצולמים יומם ולילה. לפני שאתה מנסה לנהוג בגרמניה נסה לנהוג שנה לפי החוק בישראל. מי שרגיל להיות פורע חוק כאן יהיה פורע חוק גם שם.

ודרך אגב - אני לא שוטר, ולא מתנדב, ואין לי שום קשר למשרד התחבורה או לאור ירוק או לכל גורם אכיפה. אני נהג פשוט שרוצה לצאת מהבית בבוקר ורוצה לחזור בערב בשלום מנסיעה של כמה עשרות קילומטרים.

ולניקו - אני מבין שאתה בחור צעיר כל הכבוד לך שבגילך כבר תפסת את העניין. מישהו חכם - נדמה לי צ'רצ'יל, אבל איני בטוח - אמר פעם שאם לא היו בעולם בני 18 גם לא היו מלחמות. אני מוסיף - גם על הכביש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...