Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה מאחור על ידי מונית והתנערות מאחריות של הפוגע.

שימו לב! השרשור הזה בן 4884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותו סיפור שקרה לי , אני לצערי הייתי הפוגע , לא הסכמתי לשלם את המחיר שהרוכב אופנוע הנפיץ באותו רגע על הסריטות , הגיש עליי תלונה במשטרה , הוזמנתי לחקירה ואז הגיע הקריאה לבית דין קיבלתי שלילה ותשלום הנזק 1800 שקל זה היה,

תגיש תלונה במשטרה זה שווה את זה , למרות שנחקרתי רק שנה אחרי המקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אנשים נחמדים, תעשו לי טובה, אם פעם תהיו מעורבים בתאונה איתי, תודיעו שזה אתם מהפורום, שאני אדע להתנער מאחריות.

אם אני הייתי במקום פותח השרשור, הייתי מפריע לבנאדם לישון בלילות, הוא היה נותן לי 3000 שח עם ריבית רק שאני יעזוב אותו במנוחה, לא יודע מה אתכם אבל בשבילי 3000 שח זה כמעט חודש עבודה, ככה שלא הייתי מוותר על זה בקלות.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נוהג בכל השיטות בכי פרימיטיביות להפחיד אותך.

אל תפחד ואל תדאג.

שיגיש תלונה במשטרה על מה שבא לו.

אם הוא יגיש תלונה על סחטנות, תגיש תלונה על סחיטה באיומים (שלא תטבע) והטרדה.

לצערך בתביעות קטנות אינך יכול להיעזר בעורך דין - אך אם אתה מכיר אחד כזה אני ממליץ שתיעזר בו, ולראות איך אפשר לנקוט בסנקציות כנגד אותו נהג.

בנוסף הייתי שוקל להתלונן כנגדו במשרד התחבורה וכנגד הבת שלו בלשכת עורכי הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור ס.

אף אחד לא הציע לו להתקפל.

יש הבדל בין מה שחוקי ונכון לעשות לבין עצות גרועות.

נקמיצ'י,

לא היינו עדים לויכוח בין הצדדים ולא שמענו את תיאור האירוע מצד הפוגע.

מה שנשמע לאחד כדרישה לגיטימית לפיצוי, עשוי להשמע לצד השני כאיום בסחיטה.

לא ברור כלל אם הבת היא באמת עורכת דין (וזה גם לא ממש רלוונטי לעניין התאונה).

לא ראינו את המכתב ששלח הפוגע לחברת הביטוח.

לא צריך לירות לכל כוון, יש כאן עניין פשוט של נזק והתכחשות לאחריות.

ממליץ להתייעץ בעורך דין שיבחן את החומר וינסח מכתב תקיף לחברת הביטוח של הפוגע, ויסייע בניסוח כתב תביעה אם יהיה צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הקישור,השכלתי ממנו!

אני אגש עוד השבוע לתבוע אותו בבית דין לתביעות קטנות והגעתי למסקנה שאני אבקש סכום לעודמת נפש על השקרים שלו,ויתרום את הסכום הזה לאגודה לנפגעי תאונות דרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא כל קשר, לגשת לבי"ח להתלונן על כאבים חזקים בצוואר וגב תחתון, ללכת למעקב אצל אורטופד לאחר מכן.

כדי להמחיש שכן הייתה פגיעה, היות והוא פגע בך מאחור, הוא יצטרך לשלם את זה גם אם אתה מנסה לסחוט אותו, אין לו הרבה מה לעשות בנידון.

עצתו של אור היא חושך, כיוון שנזק לגוף אתה תובע מחברת הביטוח שלך שביטחה אותך בביטוח חובה.

.

איזה אנשים נחמדים, תעשו לי טובה, אם פעם תהיו מעורבים בתאונה איתי, תודיעו שזה אתם מהפורום, שאני אדע להתנער מאחריות.

.

תביעת נזקי גוף מטפל ביטוח חובה שלך ולא של הנהג הפוגע.

תביעה על נזקי הפח מול הנהג הפוגע וחברת הביטוח שלו.

אז ללכת לבית חולים כדי להוכיח שהיה לו פגיעה מאחור.

למה הרופא יעיד כי הייתה פגיעה מאחור?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הקישור,השכלתי ממנו!

אני אגש עוד השבוע לתבוע אותו בבית דין לתביעות קטנות והגעתי למסקנה שאני אבקש סכום לעודמת נפש על השקרים שלו,ויתרום את הסכום הזה לאגודה לנפגעי תאונות דרכים.

לפני תביעה שלח לו מכתב התראה בדואר רשום עם אישור מסירה עם העתק לחברת הביטוח שלו , שאם תוך X ימים הוא לא משלם את הנזקים , לא תהיה ברירה בידך אלא להגיש תביעה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...