Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתנה - קורס נהיגת ראלי?

bigtt
שימו לב! השרשור הזה בן 4993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

קודם כל מצטער אם פתחתי את הנושא בפורום הלא נכון. אשמח אם המנהלים יעבירו את הנושא למקום המתאים במידה וטעיתי.

ועכשיו לשאלה,

ידידה שלי רוצה לעשות הפתעה לחבר שלה ליום הולדת, קורס נהיגה מתקדמת כלשהי (לי אין מושג בתחום אז העדפתי לשאול פה).

מה שהיא רוצה זה שבסך הכל, חבר שלה יהנה כמה שיותר בקורס.

לפי דבריה חבר שלה נוהג קצת יותר מדי מהר, והוא נהנה מנהיגה מהירה, כמו רוב חברי הפורום פה אני מניח. :-)

אז רציתי לשאול אתכם, על איזה קורס אתם ממליצים? הקורס הכי מהנה (לא קורס שלומדים איך להחזיק את ההגה ואיך לאותת). קורס אמיתי, שיהנה מכל רגע.

מה העלויות של קורס כזה ואיפה אפשר לעשות אותו?

תודה רבה לכולם ! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו מעל 20 שעות מאז שאלת. הספקת לבלות וגם לישון.

לקח לי כ-3 שניות לרשום בגוגל "קורס ראלי" ולקבל מבחר תוצאות.

בחלק מהן יש אפילו מחירון.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו מעל 20 שעות מאז שאלת. הספקת לבלות וגם לישון.

לקח לי כ-3 שניות לרשום בגוגל "קורס ראלי" ולקבל מבחר תוצאות.

בחלק מהן יש אפילו מחירון.

.

אמיר, גוגל נותן לו רשימה ומחירים אבל הוא רוצה המלצה שתעזור לו להבין מה ההבדלים בין הקורסים ומה הכי מתאים לדרישות שלו, לכן לדעתי קארספורום זה המקום לשאלה כזו.

לגופו של עניין, אני ממליץ לך לפנות לחבר הפורום לאון טאובס מבית הספר נהיגה בשליטה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית,

בלא מעט מקרים אתה תקרא כאן המלצות והסתייגויות על אותו ספק בדיוק* ואין אמת אחת.

חלק יהיו מרוצים מ-X וחלק יהיו מאוכזבים.

( * ספק = ביטוח, מוסך, סלולר, מכון טסטים, חברת תעופה וכו').

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טבעי. אבל עדיין לחלק מיבואני רכב, חברות ביטוח, מוסכים, מכוני טסטים וכו' יש שם יותר טוב ולאחרים פחות. בכול מקרה זה יותר טוב מכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טבעי. אבל עדיין לחלק מיבואני רכב, חברות ביטוח, מוסכים, מכוני טסטים וכו' יש שם יותר טוב ולאחרים פחות. בכול מקרה זה יותר טוב מכלום.

נכון.

ראיתי את הדיון הזה וגם אני הייתי שמח לשמוע קצת חוות דעת לגבי הקורסים השונים. של מסלולים, אלטרנתיבי, וכו'.

מה ההבדלים, מה המחירים, מה עדיף..

לגגל אני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עדיף.. (פה צריך להיות סימן שאלה ולא נקודות)

אחד אוהב אישה שופעת, חברו אוהב גברים.

מה עדיף למי ?

אפשר להתרשם ממה שאומרים אלה שעברו - ההעדפה היא כבר עניין אישי סובייקטיבי.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיעור בלשון.

אומנם תמיד חשבתי שאני שולט בעברית, אבל כנראה שיש אנשים שיודעים יותר טוב ממני מה רציתי לכתוב.

חבל רק שאתה טועה עובדתית, אבל אל תיתן לזה לבלבל אותך או לגרום לך להרגיש רע :)

ברור שהעדפה היא עניין סובייקטיבי. אז מה? יש משהו פסול בלשמוע דעה סובייקטיבית של אנשים?

על מה לדעתך מבוסס 90% מפורום "ייעוץ ברכישת רכב" אם לא על דעות של אנשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק נכבד מהפורום הוא דיונים שבהם האחד מנסה לשכנע השני בהעדפותיו.

רק חשוב שפותח השירשור ישים לב שמה שעדיף לאחד, אינו בהכרח תשובה נכונה כי אין תשובה נכונה.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...