Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבחון תקלה בטויוטה לנד קרוזר + הצעת מחיר מגוחכת משהו?

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, רציתי לקבל המלצה על מוסך טויוטה אשר יוכל לאבחן בעיה בלנד קרוזר מודל 2005 אשר מעשן עשן לבן בכמויות כל הנעה ובזמן האחרון דיי לא סוחב, הייתי במוסך שאני לא אפרסם את שמו, הם אמרו שצריך להחליף אינג'קטורים וגומיות והניחו לי הצעת מחיר על לא פחות מ22,484 (וחצי!!) בכל אופן ההצעה נראת לי הזויה משהו ורציתי להתייעץ פה איפה עוד לבדוק? הצעת המחיר מצורפת.

scaled.php?tn=0&server=98&filename=38040689.jpg&xsize=640&ysize=640

פירוט - 4000 ש"ח לכל מרסס (16,000 לכולם) 3000 ש"ח "צינורות דלק" 500 ש"ח עבודה ומע"מ.

:shock:

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרכז

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים לא היו לי טיפולים גדולים או הוצעות פנומנליות על הרכב שלי [ראב4] ,

אבל אני יכול לציין שהטיפול והיחס החם שקיבלתי במוסך מורשה טויוטה שממוקם ברעננה היה פשוט מעולה.

לגבי מחירים אני עדיין לא יכול לפרט משום שהיה טיפול [בעלות מגוחכת של 340 שח].

השאלה אם אתה יכול לפנות אליהם לקבלת איבחון ללא תשלום.

אם אתה מעוניין בטלפון שלהם צור קשר בפרטי.

טל.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שאני מכיר עם אותו האוטו בדיוק היתה את אותה התקלה בדיוק ואותה הצעה בדיוק במוסך מורשה.

לבסוף, התיקון הסתכם בכ1500 שקל במוסך לא מורשה.

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממלא סולר באופן קבוע מכיוון שזה הוא מנוע סולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שאני מכיר עם אותו האוטו בדיוק היתה את אותה התקלה בדיוק ואותה הצעה בדיוק במוסך מורשה.

לבסוף, התיקון הסתכם בכ1500 שקל במוסך לא מורשה.

לא מדוייק , אין הח' מרססים במחיר כזה גם לא בשכם.

לדעתי החליפו לאותו בחור רק גומיות "O" רינגים וטבעות תחתיות .

ועל תיקון כזה משלמים במורשה 1000 + מע"מ .

לפותח השרשור , הצעת המחיר הינה נכונה לגבי הח' 4 מרססים חדשים.

תבקש את האופציה שציינתי אני יודע מנסיון שזה עוזר לרכבים מעל 100K .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם תמצא אבל במחירים כאלו שווה לחפש ב ebay, תנסה להשיג מק"ט או דגמים מדוייקים של החלפים שאתה צריך, שווה לנסות, אני הופתעתי לגלות אחרי שביום ראשון שילמתי למוסך (לא מורשה) 1700 ש"ח על וסת לחץ שמן גיר (סולנואיד) + עבודה, שיכולתי להשיג בדיוק את אותו הסולנואיד ב ebay תמורת 40$ + 32$ משלוח (בדיוק אותו החלק, תוצרת בוש). במוסך שילמתי 1000 ש"ח על הסולנואיד ו 700 על העבודה, באחוזים הייתי חוסך משהו כמו 40%...

חיפוש קצת יותר מדוקדק לגבי הרכב שלי מראה שניתן להשיג כמעט כל חלק במחיר מצחיק בהשוואה להיצע שיש בארץ. נכון שהלנד קרוזר היא לא שברולט אבל אני בטוח שבארץ האפשרויות המחירים יהיו יותר שפויים, ובמיוחד שאצלך כל אחוז מהמחיר הוא משמעותי.

אני לא רוצה אפילו לדמיין כמה דופקים אותנו פה בארץ על חלפים, לפני חודש בערך שילמתי על 6 פלאגים של אימפלה בסביבות ה 415 ש"ח (אחרי הנחה עאלק) רק כדי לגלות לפני יומיים שיכולתי להשיג את אותם הפלאגים בדיוק (מקוריים של החברה) במשלוח מארה"ב ב 150 ש"ח... שוב יותר מ 50% הפרש... לא יאומן!

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

סולר שלא נשרף כראוי מעשן בצבע לבן,לפותח השרשור,ישנם בארץ מכוני הזרקה שמשפצים בהצלחה את המרססים שמורכבים ברכב שלך בעלות זולה משמועתי מהצעת המחיר שקיבלת,אבל גם לא ב1500 ש"ח.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם תמצא אבל במחירים כאלו שווה לחפש ב ebay, תנסה להשיג מק"ט או דגמים מדוייקים של החלפים שאתה צריך, שווה לנסות, אני הופתעתי לגלות אחרי שביום ראשון שילמתי למוסך (לא מורשה) 1700 ש"ח על וסת לחץ שמן גיר (סולנואיד) + עבודה, שיכולתי להשיג בדיוק את אותו הסולנואיד ב ebay תמורת 40$ + 32$ משלוח (בדיוק אותו החלק, תוצרת בוש). במוסך שילמתי 1000 ש"ח על הסולנואיד ו 700 על העבודה, באחוזים הייתי חוסך משהו כמו 40%...

חיפוש קצת יותר מדוקדק לגבי הרכב שלי מראה שניתן להשיג כמעט כל חלק במחיר מצחיק בהשוואה להיצע שיש בארץ. נכון שהלנד קרוזר היא לא שברולט אבל אני בטוח שבארץ האפשרויות המחירים יהיו יותר שפויים, ובמיוחד שאצלך כל אחוז מהמחיר הוא משמעותי.

אני לא רוצה אפילו לדמיין כמה דופקים אותנו פה בארץ על חלפים, לפני חודש בערך שילמתי על 6 פלאגים של אימפלה בסביבות ה 415 ש"ח (אחרי הנחה עאלק) רק כדי לגלות לפני יומיים שיכולתי להשיג את אותם הפלאגים בדיוק (מקוריים של החברה) במשלוח מארה"ב ב 150 ש"ח... שוב יותר מ 50% הפרש... לא יאומן!

תאמין לי על תאמין לאף אחד. אצלי לרובר R25 פלאגים של NGK עולים 460 שקל. למרות זאת מצאתי בדיוק אותם פלאגים בEBAY תמורת 200 שקל. ופלאגים יותר איכותים מאותה חברה ב250 שקל שזה הכול כולל משלוח לארץ. ואותו סיפור עם סט אטמים לראש מנוע שפה במוסך עולה 1200 שקל ובEBAY ב600 שקל כולל ברגים חדשים ומשלוח. וככה אפשר להמשיך עד אין סוף, למרות שקיימת בעיה שלא הכול אפשר להזמין לארץ. ומה אפשר לעשות בנידון? לשלם למוסך 50 אחוז יותר על החלקים שאי אפשר להשיג בהזמנה מחו"ל?. אני מציע לצאת להרוג אנשים שהם אחראים לנושא =))))

תשמור על הש....רכב, והוא ישמור אלייך :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול איך מזרקים/טבעות מזרקים גורמות לעישון לבן?

בעיות במערכת הזרקה גורמות לעשן שחור, לא כך?

מדובר בטבעות אטימה חיצוניות , אשר בגללן חודר שמן מנוע

לחלל הצילינדרים ונשרף . כתוצאה מכך יש גם רעידות ורעשים לאחר ההתנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שממליצים על להזמין את החלקים מאי ביי קודם כל תמצאו מוסך שיסכים לבצע רק עבודה ושאתם תביאו את החלקים.

כמובן צריך לזכור שבמצב כזה המוסך יוכל בעתיד להתנער מאחריות ולהפיל את האשמה על החלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שממליצים על להזמין את החלקים מאי ביי קודם כל תמצאו מוסך שיסכים לבצע רק עבודה ושאתם תביאו את החלקים.

כמובן צריך לזכור שבמצב כזה המוסך יוכל בעתיד להתנער מאחריות ולהפיל את האשמה על החלקים.

לא חושב שלמוסך תהיה בעיה לבצע רק עבודה (לא מוסך מורשה, כמובן...). אחריות? כמובן שהכל עניין של trade-offs במקרה הנוכחי אני מאמין שמישהו עושה קופה עצבנית על 22.5K של חלקים ודרך אגב, אם אתה מביא למוסך את אותם החלקים שהוא מזמין מהספק שלו והוא מוודא שאכן מדובר באותו המוצר, למה שתהיה לו בעיה לתת אחריות?? אחרי הכל אם הוא מזמין מספק והחלק דפוק אז מה ההבדל? אם הוא רוצה להפיל את הבעיות על החלקים אז אני רוצה לראות שאכן הפאק הוא בחלקים...

אותי מעצבן שמוסכים עושים רווח על חלקים שהם מזמינים... למה זה צריך להיות ככה? מוסך זה לא חנות חלפים והוא אמור לעשות כסף רק על עבודה... אבל כנראה זה עוד משהו שנהוג כאן בארץ ושדופקים את האזרח הקטן בגללו... אבל כמובן יש לנו צרות הרבה יותר גדולות קודם כל, כמו מחירי רכב,מחירי דלק, מחירי ביטוח (כמובן שידי המדינה כבולות וגנבי הרכב חוגגים ומי שמשלם את הפרשי הביטוח המטורפים על רכבים גניבים הוא שוב הפראייר הקטן בקצה שרשרת המזון...) וכו'...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...