Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן 5W-30 סינטטי מלא של Mobil1

meir_gi
שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תמצא באריזה של גאלון תעדכן בבקשה, אני הצלחתי למצוא רק באריזות של ליטר, והמחיר לכל ליטר הוא כמאה שקלים (וזאת עוד אחרי "הנחה"!) :|

עוד אופצייה בצמיגות הנ"ל היא Valvoline Syn Power, בחו"ל קיבלתי המלצות חמות מאוד עליו, בעלות גבוהה אך שפויה יותר כמובן.

שים לב שבארץ יש חירטוט מאסיבי מאוד סביב המושג חצי סינטטי - כל מה שלא כתוב עליו Fully - הוא לא באמת סינטטי מלא !

(עיין ערך "מיוצר בטכנולוגיה סינטטית", "תערובת סינטטית", ושאר ירקות...) :?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אתה יכול לרכוש גם במוסכי השירות של קרייזלר.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט, קניתי בזמנו את השמן הזה באוטודיפו. גלון עלה בסביבות 160 ש"ח.

האמת שמאז זרוק לי בארון(קצת יותר משנה) איזה שני שליש גלון.

אני לא יודע אם שמן מתקלקל או לא, אבל אני אבדוק שוב שזה אכן סינטטי מלא,

אם כי אני זוכר שבדקתי דיי הרבה בזמנו, ווידאתי שזה מלא.

במידה וכן, אני מוכן לתת לך אותו, צור קשר בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משהו באיכות יותר טובה כמו של הליקס אולטרא אני אוכל לתת לך טלפון של המשרד בת"א משם תוכל להזמין.

המחיר מעט יקר כ240 ש"ח לגלון 4 ליטרים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי, אתה בטוח שלא רכשת MOBILS? כי את המוביל 1 כמעט ולא ניתן להשיג בארץ מלבד באריזות של 1 ליטר כפי שנאמר למעלה.

הסוכן עמוס, במחיר הזה כבר עדיף לרכוש רויאל פרפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שכן, אני אבדוק היום מה רשום על האריזה. זה היה מזמן,

ולכן אני לא ממש זוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שעד עתה השתמשתי ב Royal Purple ורציתי לשנות שכן שמעתי דברים טובים על ה Mobil1 אבל עכשיו אני נוכח לדעת שכמעט בלתי אפשרי להשיגו והוא מאד מאד יקר. לכן אני מעריך שאמשיך ב Royal Purple סינטטי מלא שמחירו ל 3.8 ליטר הוא מעט פחות מ 200 ש"ח.

תודה לכל המגיבים וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש MOBIL 1 חופשי חופשי באוטודיפו , אבל בצמיגות של 0W40.

לא יצא לי לראות בארץ MOBIL1 "גדול" בצמיגויות אחרות.

אגב, הקטע הזה של אריזות של 4 ליטר פשוט מרגיז, כי לטיפול אצלי צריך כ5 ליטר,

מה שמאלץ אותי לקנות לטיפול 2 אריזות , עכשיו אני נוסע הרבה אז הטיפולים הם במרווח של כמה חודשים אז אפשר להמשיך להשתמש במה שנשאר אבל כשנסעתי מעט, לא רציתי להשתמש בשמן שעמד כמעט שנה בין טיפול לטיפול.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי, אתה בטוח שלא רכשת MOBILS? כי את המוביל 1 כמעט ולא ניתן להשיג בארץ מלבד באריזות של 1 ליטר כפי שנאמר למעלה.

הסוכן עמוס, במחיר הזה כבר עדיף לרכוש רויאל פרפל.

טוב, האמת האתה צודק, ולא מדובר ב MOBIL1, אבל גם לא MOBILS...

זה בכלל של AGIP, ולא יודע למה היה לי בראש שזה מוביל1.

בכל מקרה, אם מישהו רוצה, אני אמסור לו את מה שיש לי בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...