Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה החדשה עם מערכת מובנת, יש אפשרות לשים דאבל דין?

JUVEnivTUS
שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

האם יש אפשרות בסיאט איביזה החדשה להוציא את המערכת המובנת שמגיעה עם הרכב ולהרכיב DVD דאבל דין?.

תמונה. הקונסולה העליונה זה הרדיו המובנה (תופס מקום די גדול)

לצורך העניין, אני רוצה לחבר מכשיר Pioneer AVHP4050DVD

האם זה אפשרי?

במה כרוך העניין? (התאמות למסגרת וכו')

יש צורך בבעל מקצוע מיוחד בשביל זה או שכל מתקין מסוגל לבצע את העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אחלה!!

יש לי שאלה בנוגע למערכת המקורית...

אני אמור לקבל את הרכב בעוד שבועיים בערך.

המערכת מגיעה עם שישה רמקולים אם אני לא טועה (זה הדגם שהיה במבצע של ה 88 אלף) ורציתי לדעת איך המערכת מתפקדת?

החלפת רמקולים? מה הגודל?

כמה זה מסובך להוסיף לה מגבר?

תודה,

איל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני את האוטו קניתי ללא מערכת כך שאינני יכול לחוות עליה דעה, מה שכן יש אצלי זה את אותם רמקולים- שניים בדלתות הקדמיות, שניים באחוריות וטוויטרים בקורות. אל תצפה ליותר מדי, סה"כ בסדר, לא יותר, החלפה כמובן אפשרית. לגבי מגבר הנושא מעט יותר מורכב בגלל היעדר יציאות יעודיות, אופציות כמובן קיימות אבל ממה שאני הבנתי משיטוט בפורום האיכות לא תהיה כמו של מגבר המחובר ליציאות יעודיות.

לגבי המתאם, אאל"ט הוא עלה משהו כמו 450 ש"ח, קח בחשבון שאתה צריך גם מתאם לצמה (נקרא אצלם "מתאם מתחים") ומתאם לאנטנה ("מגבר אנטנה" ברדיו מילאנואית) שעולים עוד כ-150 ש"ח ביחד (מחר אבדוק את הקבלות ואעדכן במידת הצורך). הבעיה היחידה היא שהצמה המקורית מעבירה חשמל קבוע, לא מבדילה בין סוויץ' פתוח לסגור, מה שאומר שאם אתה רוצה כיבוי עם הסוויץ' צריך למשוך לאיזור כבל של חשמל שעובר דרכו (המערכת המקורית מזהה כיבוי/הדלקה דרך חיבור ל-CANBUS).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי רמקולים באיביזה החדשה ואני יכול לומר לך שהחלפת הרמקולים בדלתות היא בעייתית ביותר ויקרה.

חפש שרשורים קודמים, היה פה בחור בשם יבגני שהחליף את הרמקולים לבד והעלה תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות...

אלון,

כמה יקר? או שהחלפת בעצמך?

ראיתי את השרשור של ייבגני... באמת נראה כאילו הוא פירק חצי רכב בשביל זה... :( אני לא בנוי לזה היום...

התוכנית שלי הייתה להחליף את הרמקולים ואולי אפילו להוסיף מגבר (עשו לי את זה ברכב הקודם - יאריס T) דרך היציאה של הרמקולים ברדיו המובנה. לפני שלש שנים מגבר+ סאב+ רמקולים קדמיים + התקנה של הכלל כולל מגבר נוסף שהבאתי --> 2700 בערך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

האם מישהו יכול לאשר האם המערכת המקורית עובדת על CANBUS או לא?

מגיעה לי עם הרכב מערכת NECVOX HQ3 ואני רוצה שהיא תישלט ע"י הלחצנים שליד ההגה.

האם כדי לחבר מספיק רק לחבר את החוטים או שיש צורך במתאם?

נאמר לי שאם המערכת המקורית של האוטו עובדת על CANBUS אז צריך מתאם, ואם לא אז לא.

העניין הוא שפתאום כל המקומות קופצים מעל הפופיק ומבקשים הון תועפות על העסק.

הגדילו לעשות רדיו מילאנו שמבקשים 1500 שקל (קראתם נכון).

כרגע הגעתי למקומות שמבקשים 600-1000 שקל כי הם טוענים שצריך מתאם, ומצאתי גם מקום שטוען שלא צריך מתאם ורוצה 150 שקל על כל העסק.

האם מישהו יכול לעזור בסוגיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח?

אני שואל בגלל זה:

שלחתי לך תשובה בפרטי:smile:

אין צורך בשום מתאם,רוצים לשדוד אותך באור יום!!!!

70 ש"ח זה כל הסיפור אחי.

וזה מבן אדם ששם את זה על האוטו שלו.

נראה לי מאוד מוזר כל הסיפור....

מה שמצאתי באתר בחו"ל זה את הדבר הזה:

http://cgi.ebay.com/SEAT-Steering-Wheel-Stalk-Control-Adaptor-Lead-CTSST001-/350302569963?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Terminals_Cabling_ET&hash=item518fa905eb

לדעתך זה מתאים? (אם יש בכלל צורך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתב: שלחתי לך תשובה בפרטי:smile:

אין צורך בשום מתאם,רוצים לשדוד אותך באור יום!!!!

70 ש"ח זה כל הסיפור אחי.

הוא לא יודע מה הוא כותב "אין צורך בשום מתאם" ואחרכך הוא טוען שזה עולה רק 70 ש"ח

אין לי מושג האם אתה צריך או לא ,אבל ב 98 אחוז חייב מתאם שיהיה לך שליטה מהגה.

יכול להיות שמוכרים פה בארץ ב70 ש"ח שזה מוזר תבדוק במוסך מורשה, בארץ חייבים לשדוד :smile: כי כולנו ישראלים

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אומר שההתקנה עולה 70 שקל ושאכן לא דרוש מתאם (כלומר, זה אמור להיות רק חיבור של חוטים ולא הרבה מעבר).

אם אתה מסכים עם זה או לא, זה כבר משהו אחר.

רציתי לשמוע מכל חברי הפורום מה דעתם כי התקשרתי לכמה מקומות וכל אחד אומר לי משהו אחר.

אחד אומר שצריך מתאם, אחד אומר שצריך שניים, אחד אומר שהמערכת באה כבר עם מתאם, אחד אומר שבכלל לא צריך כלום.

מכל הערבוביה הזאת קשה להבין הרבה ולכן פניתי לכאן מתוך תקווה שמישהו שביצע את זה או לפחות מכיר את המערכת מולטימדיה הזאת ואת המערכת המקורית של האיביזה יכול לחוות דעה על הנושא.

זאת משום שאני ממש לא רוצה לנסוע למקום שאומר לי שלא צריך מתאם, ואז הוא יפתח שם את כל העניינים ויגלה שכן צריך.

או לחילופין לשלם מאות שקלים על מתאם אם הוא לא נחוץ.

בקיצור, אם מישהו יוכל להעיד משהו מנסיונו, אני יותר מאשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה קימת כולם צודקים. (מכל הרכבים שאני ראיתי שמעתי קראתי צריך מתאם לשליטה להגה)

למה?

אחד אומר שהמערכת באה כבר עם מתאם
האם אתה מזמין מחו"ל יש לפעמיים אופציה לקנות מתאם יחד עם מכשיר לרכב מסוים.

אחד אומר שצריך שניים
יכול להיות כוונה שאחד על שליטה על הגה ושני שלא תעבד שליטה על מזגן, שעון וכו' לכל רכב זה שונה (עצלי לדוגמה הונדה סיויק 2010 ככה).

אחד אומר שצריך מתאם
עשיתי בשבילך חיפוש ראיתי שבאתרים בחו"ל רשמו שכן צריך.

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...