Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנורת D2S (מאזדה 3 אקטיב 2009)

SHON2402
שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברוך, אתה פשוט לא מבין עניין.

לפותח השרשור:

מוכרים באיביי פרוג'קטורים D2S HID מקוריים של מזדה 3, אתה מוזמן לראות בעצמך שזה לא דומה למה שיש לך.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/04-07-Mazda-3-Xenon-Headlight-HID-D2S-OEM-Projector_W0QQcmdZViewItemQQitemZ200419213161QQsspagenameZRSSQ3aBQ3aSILFQ3aITQ3a101

בפורג'קטור הזה אי אפשר לשים H11 או H7 או כל H אחר, רק מנורה מסוג D2S.

העדשה חותכת את אלומת האור בצורה אחרת.

עריכה:

סוף סוף מצאתי תמונה שתוכיח שאתה מדבר שטויות:

השוואה בין פרוג'קטור H11 לD2S, שונים לחלוטין

http://img.photobucket.com/albums/v131/taylorcans/IMG_1304.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשו הבנתי על מה הבלבול ביננו..שנינו חיים בעולמות שונים לגמרי

העולם בו אתה מתעסק או שואב ממנו נתונים הוא עולם ה After market שהוא שונה לחלוטין מיצרני הרכב.

אני בא מהיצרנים עצמם . רוב זמני אני "מבלה" במרכזי הפיתוח של חברות קטנטנות כמו אאודי ו BMW, השיקולים שלהם, הבדיקות שלהם, התהליכים שלהם אחרים לגמרי.

תיקח רכב מסוג BMW , הפנס שיוצא עם קסנון (כלומר העדשה שמותקנת שם) זהה לחלוטין לפנס הלוגן. למרות שמשנת 2010 כניראה לא יצאו יותר רכבים עם הלוגן.

אתה מוזמן אלי, תיראה סדרות שלמות של פנסי חזית של אאודי ו BMW, תראה את מערכת העדשות הפנימיות שלהם ותבין על מה אני מדבר.

תביא לי שני רכבי מאזדה 6 האחת מותקנת בה מערכת קסנון מקורית והשניה הלוגן, ואראה לך איך אני הופך את המאזדה עם ההלוגן לקסנון עם נורות D2S וקווי הפיזור יהיו זהים לחלוטין, לא תדע מי המקור ומי המוסב.

הרבה יצרניות רכב (זולות) כמו מאזדה ודומיה כבר מוציאים את רכביהם עם provision 4 לקסנון (מוכנים)...ואני לא מדבר רק על מערכת העדשה אלא מערכת חשמל שחייבת להיות מותאמת (לדוגמא, האורות נדלקים תמיד כמה חלקי שניה אחרי התנעת הרכב, וכל התנעה מכבה אוטומטית את האורות, דבר ש"משגע" את הקסנון).

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...