Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק - גודל רמקולים קדמיים ומה להוסיף

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , יש לי פונטיאק טמפאסט '92

המערכת שם גועל נפש מן הסתם וברצוני להרכיב מערכת נורמאלית !

יש בידי כרגע!:

רמקולים אחוריים 6X9 של פיוניר 300 וואט

ומערכת פיוניר 45 לכל רמקול דיי חדישה

רמקולים קדמיים בפונטיאק אין לי מושג מה הגודל שלהם , הם נמצאים למטה או משהו כי מרגישים באסים ברגלים משהו בדאשבורד אמרו לי ..

יש למישהו מושג מה הגודל שלהם ?

ומה עוד בדיוק אני צריך להוסיף כדאי לשמוע באיכות טובה (לא מגבר וכו , זה לאבא :)

בנוסף אם מישהו מכיר מישהו שמרכיב לרכב אמריקאי (נאמר לי שזה מכה חבל על הזמן) בצורה יפה (כרגע זה 2 חלקים ענקיים , צריך לשים שם משהו) אני אשמח גם :)

הבנתי שצריך סט קומפוננט ורמקולים קדמיים , זה יהיה טוב?

אשמח למידה :)

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...