Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרקטורון עבודה\שטח מומלץ בסביבות ה-20K?

אליה
שימו לב! השרשור הזה בן 5241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכל שועלי השטח!

אני וחבר טוב חושבים לקנות כל אחד טרקטורון, בשביל טיולים בסופ"ש. זו פעם ראשונה שאנחנו נכנסים לתחום אז קצת קשה לבחור..

*הקריטריונים-400 ומעלה, שיזוזshades_smile.gif; מחיר, סביבות ה-20, מקסימום 25; שנתון הגיוני, נניח 2002 ומעלה.

*הטרקטורונים שעלו על הפרק: ספורטסמן 500\700, ארקטיק TRV500, בומברדיר QUEST, וכדומה..

השאלה היא, איזה טרקטורון יהיה הכי אמין, והאם יש הבדלים ביכולות השטח שלהם?

האם כלים בנפחים 650-700 מגלים אמינות פחות טובה? הבנתי שלמנועי טווין יש יותר בלאי, פחות עמידים וכולי. האם זה נכון?

עוד משהו ספציפי: ראינו ספורטסמן 400 שחסר לו הגל הינע מהגיר לדיפ' הקדמי(די הזוי, כן..). האם אפשר להשיג כזה משומש? האם כדאי בכלל להתעסק? הכלי די מלוקק חוץ מזה..

תודה בינתיים!

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אל תכנס לקניה של טרקטורון שחסרים לו דברים, לך תדע מתי תשיג, לך תדע אם יחזיק תקופה?

עדיף לקנות משהו שלם ותקין שאתה תדע בראש שקט שאתה לא הולך להכנס למוסך כל חודש להחליף ולזרוק כסף.

אם אתם מחפשים טרקטורוני עבודה, אז אלו שננת פה (הארקטיקט והספורטמן) הם סבירים בהחלט! תלוי באיזה שנים.

כמובן שכלי עם מנוע יותר גדול- יכולת השטח שלו תהיה חזקה בהרבה יותר בהתחשב ומשקל הכלי הוא נמוך יחסית.

אני חייב לזוז אז את שאר התשובות אני אשתדל לתת בערב 8)

יום טוב.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל אני יגיד לך כזה דבר. אל תתקרב ואל תיגע בפולריסים הישנים(כן 02 זה ישן) הם פשוט לא מפסיקים להפתיע מחדש עם התקלות שלהם(זה תקף לרוב הכלים שלהם. רק בשנים האחרונות הם עשו שיפור באמינות הכלים)

מה כן הארטיקט יחסית אמינים וחזקים. עדיף את הבומבדיר, תלוי בתקציב ובמצב הכלי שתמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כלים בנפחים 650-700 מגלים אמינות פחות טובה? הבנתי שלמנועי טווין יש יותר בלאי, פחות עמידים וכולי. האם זה נכון?

עוד משהו ספציפי: ראינו ספורטסמן 400 שחסר לו הגל הינע מהגיר לדיפ' הקדמי(די הזוי, כן..). האם אפשר להשיג כזה משומש? האם כדאי בכלל להתעסק? הכלי די מלוקק חוץ מזה..

תודה בינתיים!

שלום אליה,

גל הניע זה לא דבר שמתבלה, אם גל הניע חסר זה רק אומר שהכלי עבר חוויות לא נעימות.

ועד שאלה להתעניינות,אם אתה מחפש כלי מהיר אז למה דווקא טרקטורון עבודה?

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש כלי מהיר. אני מחפש כלי לשטח שיעבור כל דבר, וגם יהיה מהיר ברמה סבירה.

ה-500 למיניהם מספיקים לי בהחלט מבחינת מהירות, אבל בכל אופן ה-650-700 קורצים. השאלה היא אם האמינות שלהם זהה ל-500.

תודה לעונים!

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*הקריטריונים-400 ומעלה, שיזוזshades_smile.gif; מחיר, סביבות ה-20, מקסימום 25; שנתון הגיוני, נניח 2002 ומעלה.

תודה בינתיים!

אליה ערב טוב, מהמשפט הזה ניתן להבין שאתה מתכוון מהיר.

כלי לשטח שיעבור כל דבר זה לא משהו שקונים ב20 אש"ח.

בכל מקרה ההוצאות על 700 גדולות יותר מאשר על ה500.חלקים יותר יקרים ומערכות העברת כוח מורכבות יותר.

סה"כ הם זולים ומהנים. אם אתה מחפש עבירות גבוהה אז תלך על טרקטורוני עבודה 4X4.

בהצלחה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרקטורוני עבודה 4X4 זה ברור.:wink:

הרעיון הוא טיולי עבירות.

השאלה היא האם לפזול ל-700 וכד', ולפי דבריך זה לא כדאי, אז כנראה שנישאר באיזור ה-400-500.

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרקטורוני עבודה 4X4 זה ברור.:wink:

הרעיון הוא טיולי עבירות.

השאלה היא האם לפזול ל-700 וכד', ולפי דבריך זה לא כדאי, אז כנראה שנישאר באיזור ה-400-500.

כדאיות זה עניין של רציונל.

אני לא יודע אם זה יותר כדאי לך , אני יודע שהאחזקה שלו טיפה יותר יקרה. לא משהו היסטרי.

בהצלחה:>

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חבר.

בתור בעלים של טרקטורון ארקטיקט 500 4X4 2003 אני יכול להמליץ לך גם על חברת ארקטיקט,וגם על דגם ה500. שלדעתי יספיק לצרכים שלך, הוא בעל עבירות גבוהה מאוד, וגם בעל כח. יש לי ולחברי ניסיון רב עם החברה הנ"ל, (5 כלים של ארקטיקט)

וניסיון עם טיולי שטח ארוכים על הכלים הנ"ל, טיולים של חמישה ימים ברציפות, בלי בעיות ובלי להתלונן. הדגמים של 650 700 הם יותר יקרים , וגם מגיע איתם עוד כח. לי באופן אישי יש חשש מפולריס, אולי בגלל הבעיות שהם עושים בשנתונים שאחד החברה פה הזכיר... בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...