Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי תקלות בפורום...

urime
שימו לב! השרשור הזה בן 7359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע אם אפשר לכתוב את ההודעה הזאת כאן כי היא אינה קשורה למכוניות אלא לפורום עצמו.. אז אם כן - תקנו אותי.

בכל מקרה, אני לא רואה את מספר התגובות האמתיות שיש לכל הודעה בעמוד הראשי. ניסיתי לרענן את העמוד מספר פעמים אך לשווא.

עוד דבר, אני לא מבין אם כל הודעה שמגיבים לה היא קופצת למעלה?! אולי אני לא רואה הודעות שעולות ללמעלה של העמוד כי אני לא רואה את מספר התגובות האמיתי.

אשמח לתמיכה,

אורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא , אי אפשר לכתוב את זה בפורום שכתבת , כי בדיוק בשביל זה יש את פורום התמיכה הטכנית לפורום (שם מתוחכם משהו...)

2. אתה לא רואה את מספר התגובות האמיתי כי הנושא הוזז (רואה מצד ימין של הכותרת? ה-ו-ז-ז) . אי לכך נספרות רק ההודעות שפורסמו בפורום טרם ההזזה (במקרה שלך , 0 תגובות).

לעומת זאת , אם תלך לפורום אליו הוזזה הודעתך (למעשה זהו המקום בו אתה נמצא עכשיו ,ישנה הפנייה אוטומטית) , תוכל לראות שלנושא יש 724 תגובות (לא במקרה שלך , הירגע :wink: ) , וכולן נספרות.

מאותה סיבה בדיוק ההודעה שלך כבר לא קופצת. אחרי שהיא קיבלה את יריית החסד בפורום ההודעות כבר לא נחשבות , והיא צוללת לתהום הנשייה.

בפורום אליו הוזזה (שוב, פורום תמיכה טכנית במקרה שלנו) היא תמשיך לקפץ עד שכל באי הפורום יאבדו בה עניין והיא תיעלם לה גם היא במרחבי ההרד דיסק של השרת.

'פסדר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...