Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לאישה ,אאודי Q5 - בעד ונגד

יוהן
שימו לב! השרשור הזה בן 4097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי את תגובותיכם ,ו-תודה לכולכם .

אז ככה....

ה-X1 יורדת מהפרק מכיוון שהיא די נמוכה ,וצייינתי בתחילה שחשוב ל-רעייתי ה-גובה,

הטיגואן והמרצדס -GLX לא יפות בעיני רעייתי,

ה-XC60 די מפחידה אותי אישית מבחינת ה-מכירה ומבחינת ההיגוי המנותק שלה,

אני מבין מיכם שהביקורות של הסובארו -B9 לא מהללות ,וה- X3 עומדת להיתחלף,

נישארתי עם ה-Q5 ובעיקבות הלינק לכתבה השוואתית שניתנה כאן גם עם האינפיניטי EX37 -בתיקווה שהיא לא צפופה מידיי,

ההיתלבטות עדיין קיימת ,אשמח לעוד חוות דעת שלכם בעיניין או רעיונות אחרים.

תודה מראש. יוהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצחיק להגיד שהמנוע של ה- Q5 נמצא "בגולף של השכן", אלא כמובן אם לשכן יש GTI, ואז הוא לא ממש שכן סטנדרטי. מעבר לכך, זה ממש לא מפריע לפותח השרשור, שמחפש רכב "פוזה" לאשתו, שיגרום לה להרגיש "על הגובה", ללא התחשבות כלשהי במי שנוסע מאחוריה ולצידיה, שעכשיו לא יראה כלום וינשום את הזיהום המיותר שלה.

כמובן, אם כולם היו רוכשים רכבי פוזה (סליחה, גובה), היא היתה מחפשת אחד גבוה יותר. אולי האמר? קצת מזכיר לי את הסרט של צ'ארלי צ'אפלין עם תחרות הגובה של הכסאות. על כל פנים, לצורך זה (ובתוספת פאר וזריזות נאה), ה- Q5 מתאימה. רק בקשה אחת: שלא תגיע לשכונה שלי, שתמצא קפה ליד הבית. תודה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק להגיד שהמנוע של ה- Q5 נמצא "בגולף של השכן", אלא כמובן אם לשכן יש GTI, ואז הוא לא ממש שכן סטנדרטי. מעבר לכך, זה ממש לא מפריע לפותח השרשור, שמחפש רכב "פוזה" לאשתו, שיגרום לה להרגיש "על הגובה", ללא התחשבות כלשהי במי שנוסע מאחוריה ולצידיה, שעכשיו לא יראה כלום וינשום את הזיהום המיותר שלה.

כמובן, אם כולם היו רוכשים רכבי פוזה (סליחה, גובה), היא היתה מחפשת אחד גבוה יותר. אולי האמר? קצת מזכיר לי את הסרט של צ'ארלי צ'אפלין עם תחרות הגובה של הכסאות. על כל פנים, לצורך זה (ובתוספת פאר וזריזות נאה), ה- Q5 מתאימה. רק בקשה אחת: שלא תגיע לשכונה שלי, שתמצא קפה ליד הבית. תודה.

bar72 שלום,

הבהרה - אני ממש...אבל ממש לא מחפש רכב פוזה ל-רעייתי ,אלא רכב גבוה (פשווטו כמשמעו ) כמו ה-לנד קרוזר שהיתה עד עכשיו בבעלותה ,אבל הפעם עם שינוי לטובת אחיזת כביש והנאה מנהיגה טובים יותר .

נכון , צדקת, לא איכפת לי עם לקחו מנוע GTI מהגולף או מהמרצדס וישימו על הרכב המדובר ,העיקר שהמנוע יהיה טוב ואמין .

ואני חייב הסבר למישפטיך ציטוט :

"ללא התחשבות כלשהי במי שנוסע מאחוריה ולצידיה, שעכשיו לא יראה כלום וינשום את הזיהום המיותר שלה"

"רק בקשה אחת: שלא תגיע לשכונה שלי, שתמצא קפה ליד הבית. תודה"

לא הבנתי.... אתה גר בחברון או דהריה ? אשמח אים תפרט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שברגע שהם מגיבים ברור שתהיה התנגחות בדיון. אתם רוצים לפתוח דיון על העברת מנועים מחברה לחברה? אחלה. רק עזבו את הבחור שרוצה ייעוץ בשקט :)

נכון, בגירה הוא אחד כזה.

אני למשל לא מתנגח עם אף אחד. כבר הסכמנו על העובדות (העברת מנועים) ואני מביע את דעתי (הידועה כבר) במסגרת היעוץ, שאם במקרה זה מפריע למבקש הייעוץ אז שידע.

ואז יש כאלה שבמקום להגיב באופן נורמלי "נכון, אבל יש כאלה שזה לא מפריע להם" בוחרים לפתוח חזיתות מיותרת שכבר נטחנו.

בר- גם הגולף GTI של השכן היא בסך הכל גולף. בלי להעליב את אנשי הGTI, שמישהו קונה רכב כמו אודי Q5, הוא לא רוצה שהמנוע שלו יהיה בכל גולף, גם אם זה GTI ("מי ישמע"..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתתפתי במבחן של "אוטו" שבלינק שניתן כאן. שני הסנט שלי הם שהאינפיניטי תהיה הכי פחות נעימה עבור האישה, לא רק בגלל הצפיפות אלא גם בגלל נוחות הנסיעה, ההיגוי הכבד ויכולת התמרון הבעייתית.

לומר את האמת, את ה-Q5 אני הכי אהבתי, כי לדעתי הוא מספק חבילה מצוינת במרבית התחומים מבלי ליפול כמעט בשום סעיף. א-ב-ל, עבור משפחה, הוולוו פשוט טוב יותר. ההיגוי שלו אמנם לא מרשים, אבל אין סיבה שלא יספק כל אחד. נהגתי בו מהר מאוד בכביש סדום ערד ולא הייתה שום בעיה כי הרכב מאוד בטוח ונעים לנהיגה.

ייעצתי לא מזמן למישהו בין שתי המכוניות הללו. אגיד לך מה שאמרתי לו - הוולוו היא פשוט רכב הפנאי הטוב מבין השניים, אם מתייחסים למה שרכב פנאי צריך להציע. האודי מתאימה יותר לחובבי הפוזה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך, זה ממש לא מפריע לפותח השרשור, שמחפש רכב "פוזה" לאשתו, שיגרום לה להרגיש "על הגובה", ללא התחשבות כלשהי במי שנוסע מאחוריה ולצידיה, שעכשיו לא יראה כלום וינשום את הזיהום המיותר שלה.

.

דווקא ממך לא ציפיתי שזה יגיע.

אם זה לפי מה שאתה אומר,אף רכב שהוא לא פרייבט לא צריך לנוע על הכביש.

זה כולל ם אוטובוסים ומשאיות, הם הרי מסתירים לכולם ומזהמים בטירוף.

אגב, בהגדרתך גם נכללים רוב רכבי הספורט הקיימים בעולם, בדוק את רמת הזיהום שלהם מהמנועים עתירי הסמ"ק ו/או המוגדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אחוז ה- GTI מתוך כל הגולף הנמכרות הוא כל כך נמוך, שקצת מצחיק לטעון לרגשי נחיתות של אאודי (כולל Q5, A4, A3, וכו') רק בגלל שגם ב- GTI יש כזה מנוע. הרי יש הבדל עצום בדברים אחרים (עיצוב, אבזור, חומרים, וכו'). מה גם, שלפותח השרשור אין רגשי נחיתות כאלה.

2. באזור בו אני גר, הג'יפים (למעט אחד) משמשים אך ורק את "נשות הכדורגלנים" כמו שאני קורא להן (למרות שכלתה של ג. יפית לא נשואה לכדורגלן דווקא), ובעיקר לשם הובלת ילד אחד לגן, חניה על המדרכה, שתיית קפה (בסדר לכשעצמה), וחוזר חלילה. רכב גבוה - מעבר לעובדה שיש לו נטיה גבוהה יותר להתהפכות (כמו שקרה למכר שלי שאיבד את ילדתו בכביש החוף בלנד קרוזר, ומשום מה בחר לרכוש שוב את אותו רכב - טפו טפו טפו) - פשוט מסתיר את התנועה לכל מי שנוסע סביבו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש לנו דוגמא מצוינת מחברה שבה אודי מתיימרת להתחרות- BMW. אני לא רואה את המנוע של הקופר אס בשום ב מ וו what so ever למרות שהקופר אס היא רכב נדיר חזק ויקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתתפתי במבחן של "אוטו" שבלינק שניתן כאן. שני הסנט שלי הם שהאינפיניטי תהיה הכי פחות נעימה עבור האישה, לא רק בגלל הצפיפות אלא גם בגלל נוחות הנסיעה, ההיגוי הכבד ויכולת התמרון הבעייתית.

לומר את האמת, את ה-Q5 אני הכי אהבתי, כי לדעתי הוא מספק חבילה מצוינת במרבית התחומים מבלי ליפול כמעט בשום סעיף. א-ב-ל, עבור משפחה, הוולוו פשוט טוב יותר. ההיגוי שלו אמנם לא מרשים, אבל אין סיבה שלא יספק כל אחד. נהגתי בו מהר מאוד בכביש סדום ערד ולא הייתה שום בעיה כי הרכב מאוד בטוח ונעים לנהיגה.

ייעצתי לא מזמן למישהו בין שתי המכוניות הללו. אגיד לך מה שאמרתי לו - הוולוו היא פשוט רכב הפנאי הטוב מבין השניים, אם מתייחסים למה שרכב פנאי צריך להציע. האודי מתאימה יותר לחובבי הפוזה.

רוני

מדבריך אני מבין שאים נפריד את המשפחה ואת ההנאה מנהיגה ....

האאודי מהנה יותר לנהג ? כלומר ש-רעייתי תהנה יותר מה-אאודי או שאני טועה ?

נ.ב -רוב הנסיעות של רעייתי הם בתוך העיר וברובם היא ממהרת - לא לאחר (ל-צערי ) ,

בסכום שנקבתי....ראיתי את האאורי כ-מתאימה יותר לה באופן אישי ודרך אגב בנסיעת מבחן היא לא ידעה איזה רכב טוב יותר מלבד ההיגוי שאהבה באאודי .....

צייינת - שה-וולוו נעים לנהיגה ...

לדעתך ומהיתרשמותך....היא יותר נעימה לנהיגה מהאאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר , שאים נפריד את המשפחה ואת ההנאה מנהיגה ....האאודי מהנה יותר לנהג ? כלומר ש-רעייתי תהנה יותר מהאאודי או שאני טועה ?

בסכום שנקבתי....ראיתי את האאורי כ-מתאימה יותר לה באופן אישי ודרך אגב בנסיעת מבחן היא לא ידעה איזה רכב טוב יותר מלבד ההיגוי שאהבה באאודי .....

נ.ב

ה-Q5 אוטו לא ממש גבוה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B9- אחת מהזוועות על הכביש. גם לפי הביקורות ממש לא משהו.

Q5- תמורה טובה לכסף אבל כמובן ששוב מדובר בקומבינת ה"בוא נקח את המנוע מהגולף הזאת ונכניס אותו לכאן".

כמובן שיש לך עוד אפשרויות שלא חשבת עליהן-

בראש ההיצע- מרצדס GLK. חדשה דנדשה משקית היצרן. ביקורות מעלות.

תחתית ההיצע- BMW X3 כיוון שזהו סוף חיי הדגם, ניתן להשיג הנחות מאוד מאוד משמעותיות. חסרון- סוף חיי הדגם X3 חדש יוצג בקרוב. (ולא, X1 לא מחליף את הX3).

אם לא אכפת לה קצת יותר קטן- ב מ וו X1- חדש דנדש משקית היצרן (הוצג רשמית רק לפני חודשיים). ביקורות מעולות אך צר וקטן יחסית.

אני מציע- GLK (הוא מעט יקר יותר בסביבות ה380, אבל יש הנחות)

מה שאתה אומר זה פשוט דברים כל כך שטותיים ולא נכונים.

נסעת ברכבים האלה לפני שאתה מספר סיפורים?

ה-B9 הוא אוטו מעולה ונוח. הוא מאוד מפואר, רך על הכביש ויש לו גם המון מקום לרגליים(אפילו בבגאז' יש מקום עצום).

ה-GLK הוא לפי דעתי על הפנים. חוץ מהמתלים, מה טוב בו? פשוט אוטו לא טוב.

נסעתי לאילת ב-XC60 של חבר, והאוטו פשוט אדיר. מהיר, חזק, בטוח, גדול יותר מה-Q5 ואתה מרגיש כמו בכספת שאתה נוסע בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטותיים ולא נכונים?

דבר ראשון התייחסת רק ל2 מדברי על הB9 ועל הGLK. מה עם השאר? גם שטותי ולא נכון?

לאור עיון בהיסטורית הנושאים שלך לא ציפיתי ליותר מדי הבנת הנקרא לאחר "פרשת היגואר" בכל מקרה.

נראה אותך מיעץ לו לקנות B9, אחרי זה אתה תקבל את מטר ה"אבנים" שהוא יתקע עם הדבר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה מתאר, כל פעם שלבעל S65 מגיע אינסטלטור לפתוח סתימת ביוב ברכב הזה (מרצדס VANEO, טנדרון מסחרי, המתחרה של הקנגו/דובלו/טורנאו):

!!q3z5K!!m0~$(KGrHqEH-EUEqt-ckIQkBKs4bMNCp!~~_12.JPG

בעל המרצדס נכנס לריצת אמוק, צורח צרחות יאוש, תולש שערות מהראש ומיד שם מודעת מכירה ל S65 שלו כי האינסטלטור שדוחף את הידיים לתוך החרא שלו, נוהג ברכב מאותה תוצרת.

ואם בטעות הוא מחוץ לבית כאשר האוטו זבל עובר, הוא בכלל מבצע חראקירי בו במקום! :lol:

mercedes-benz_trucks_green_commercial_vehicles_iaa.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבריך אני מבין שאים נפריד את המשפחה ואת ההנאה מנהיגה ....

האאודי מהנה יותר לנהג ? כלומר ש-רעייתי תהנה יותר מה-אאודי או שאני טועה ?

צייינת - שה-וולוו נעים לנהיגה ...

לדעתך ומהיתרשמותך....היא יותר נעימה לנהיגה מהאאודי ?

אני אנסה לדייק יותר:

האאודי מהנה יותר לנהג הספורטיבי.

הוולוו מהנה יותר עבור רוב הנהגים כיוון שהיא נוחה יותר והמושבים שלה עדיפים. היא מספקת חבילה עדיפה למשפחה גם בגלל הנוחות וגם בגלל המרווח, הבטיחות וכדומה.

אז כן, בשורה התחתונה עבור נהג משפחתי הוולוו עדיפה בגלל שהיא נעימה יותר. היא מבצעת את המטלות הדרושות מרכב פנאי מסדר הגודל הזה באופן טוב יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...