Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום באזור נתב"ג עם תצפית טובה להמראות ונחיתות

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 5361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני לא יודע למה הם קוראים לזה הבור.

יש שם בור, מעיין ואדי קטן שכל מיני אדיוטים עם הרבה אגו נוהגים לתקוע בתוכו את רכבי הליסינג שלהם. אבל עד כמה שאני יודע זה לא השם של המקום.

בדיוק בשלט אין כניסה נמצאת הכניסה. אבל אם מצאת דרך אחרת להגיע לאורות הנחיתה אתה מסודר.

כמו שכתבתי לך בהתחלה זה ממש לא מקום אידיאלי לפיקניק. לדעתי ברגע שתתנחל שם עם ציוד פיקניק ותאורה תגיע אבטחה ותסלק אותך משם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברה שלי נוחתת מחופשה בחו"ל ביום שישי, וחשבתי לעשות לה מן פיקניק כזה איפשהו באזור נתב"ג, במקום שאפשר לראות את המטוסים ממריאים ונוחתים מקרוב.

יש למישהו מושג על מקום כזה?

אורן, ללחץ נפשי ישנה נטייה לגרום להקטנת לחץ מדאיגה במקום החשוב...

קח אותה לצימר רומנטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי שם באור יום לפני כמה שבועות , אף אחד לא דיבר איתי .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, ללחץ נפשי ישנה נטייה לגרום להקטנת לחץ מדאיגה במקום החשוב...

קח אותה לצימר רומנטי.

LOL! גדול! לקח לי 3 קריאות עד שהבנתי את הכוונה שלך.

לקחתי כבר. פיקניק זו חלופה זולה מאוד ונראית רומנטית עם קצת השקעה.

אז המקום נבחר. עכשיו נסעתי לשם שוב ונראה לי שמצאתי את הבור. בדיוק מתחת לאורות הנחיתה הללו. נכון? אז מיד אחרי הבור הזה יש מקום שנראה לי נוח למדי לפרוס שמיכה.

האוכל:

אני אכין סופלה שוקולד, פסטה, קניתי בקבוק יין לבן. עוד משהו שאתם ממליצים עליו?

תודה

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי באור יום זה מחשיד פחות ממישהו שמסתובב שם באמצע הלילה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא ממך, וידאו.

הקלט לנו, שנוכל כולנו להקרע בזמן שקופצים עליך בין 2 ל 5 גורילות בצעקות "מה אתה עושה כאן" :D:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשתדל. אבל הפרטים המעניינים יצונזרו ;)

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכין סופלה שוקולד, פסטה, קניתי בקבוק יין לבן. עוד משהו שאתם ממליצים עליו?

תודה

ברור! אטמי אוזניים. שניכם הולכים לצאת עם נכות מהדייט הזה.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשתדל. אבל הפרטים המעניינים יצונזרו ;)

אין בעייה, אבל אל תשכח אבטיח לצורך קנה מידה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם לפני 3 שבועות.

http://www.youtube.com/watch?v=qpJ8p9JEc9Q&feature=channel_page דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

* X plane אם החברה שלך בעיניין של תעופה, אז המקום הזה הוא מושלם עבורה ועבורך, רק כדאי לבדוק את הזמנים של הנחיתות וההמראות, כדי שתצפו בכמה שיותר מטוסים.

קח בחשבון שבמקום יש שדה חרוש, אין דשא או מקום נוח לשבת.

במידה ואתה מחפש מקום שקט יותר רגוע ובאוירה קצת יותר נעימה, יש לך את הפארק הלאומי ברמת גן, לא הרחק משם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי על זה.

לא נראה לי קשה במיוחד למישהו שרוצה לפגוע, להגיע לאתר עם RPG ולהפציץ את המטוס הראשון שעובר מעליו. בגובה כזה נמוך, ועוד כשהטייס מרוכז בנחיתה, לא נראה לי שיהיה לו זמן לשגר נורים, וגם אם כן, אני בספק אם בטווח כזה הם יועילו במשהו...

מסוכן משהו, לא? מה אפשר לעשות בנידון?

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם לפני 3 שבועות.

qpJ8p9JEc9Q דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

* X plane אם החברה שלך בעיניין של תעופה, אז המקום הזה הוא מושלם עבורה ועבורך, רק כדאי לבדוק את הזמנים של הנחיתות וההמראות, כדי שתצפו בכמה שיותר מטוסים.

קח בחשבון שבמקום יש שדה חרוש, אין דשא או מקום נוח לשבת.

במידה ואתה מחפש מקום שקט יותר רגוע ובאוירה קצת יותר נעימה, יש לך את הפארק הלאומי ברמת גן, לא הרחק משם.

ל'

אחלה זווית תפסת ....

יש עוד סרטונים ?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי על זה.

לא נראה לי קשה במיוחד למישהו שרוצה לפגוע, להגיע לאתר עם RPG ולהפציץ את המטוס הראשון שעובר מעליו. בגובה כזה נמוך, ועוד כשהטייס מרוכז בנחיתה, לא נראה לי שיהיה לו זמן לשגר נורים, וגם אם כן, אני בספק אם בטווח כזה הם יועילו במשהו...

מסוכן משהו, לא? מה אפשר לעשות בנידון?

זהו מטוס אזרחי, אין לו נורים.

ובכל אופן נורים לא היו עוזרים במקרה כזה מכיוון שנורים פועלים רק כנגד טילים מונחי חום. RPG היא רקטה ולא טיל, ההבדל הוא שלטיל יש מערכת הנחיה ולרקטה אין.

אז מה אפשר לעשות בנידון ? אפשר להתחיל בלכתוב מכתב לרשות שדות התעופה, אבל אז, בהנחה שיעשו משהו, לא יהיה לנו מקום ל PLANE SPOTTING :)

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...