Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום באזור נתב"ג עם תצפית טובה להמראות ונחיתות

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 5358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר לפגוע עם RPG במטוס? חשבתי זה נגד טנקים לטווח של של 300 מטר מקסימום

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע ,כשמטוס נוחת הוא מתקרב לקרקע...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לדעתי הוא מתקרב מהר מדי כדי שמישהו יצליח לכוון עליו RPG לחשב מתי לירות אותו כדי שהוא יפגע בול מטוס למשל מהנקודה שצילמו את הסרטון יהיה קשה מאוד לפגוע בו בפעם אחד

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לדעתי הוא מתקרב מהר מדי כדי שמישהו יצליח לכוון עליו RPG לחשב מתי לירות אותו כדי שהוא יפגע בול מטוס למשל מהנקודה שצילמו את הסרטון יהיה קשה מאוד לפגוע בו בפעם אחד

למרות שאני בטוח ששום מחבל לא יחפש באוף טופיק של קארספורום הדרכה איך להוריד מטוס עם רקנ"ט , בוא נעצור את זה כאן .

וכן , בהחלט זה אפשרי , גם עם M16 , אם אתה יודע מה לעשות .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לרמוז משהו אבל זה יופי של מקום למגה פיגוע.

לפני מספר שבועות נורה בכפר נעלין אאל"ט, פלסטיני שידה אבנים על כוחות הביטחון.

מבדיקה בטחונית שנערכה מאוחר יותר התברר שהבחור בעבר נעצר ע"י כוחות הבטחון הישראלים לאחר שצילם את נמל התעופה בין גוריון מנקודות צילום רבות במטרה להעביר את החומר לידיים עוינות.

אחלה זווית תפסת ....

יש עוד סרטונים ?

יש עוד המון סרטונים.

כשיש זמן פנוי פשוט רוכבים למקום ונהנים מהמטוסים שחולפים מעל.

:)

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכין סופלה שוקולד, פסטה, קניתי בקבוק יין לבן. עוד משהו שאתם ממליצים עליו?

אם שותים לא נוהגים :wink:

חוצמזה - תעשה חיים, וסחתיין על ההשקעה

(תראה לה את השרשור כשתחזרו הביתה).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני בטוח ששום מחבל לא יחפש באוף טופיק של קארספורום הדרכה איך להוריד מטוס עם רקנ"ט , בוא נעצור את זה כאן .

וכן , בהחלט זה אפשרי , גם עם M16 , אם אתה יודע מה לעשות .

כבר היו מקרים, למשל:

http://en.wikipedia.org/wiki/2003_Baghdad_DHL_attempted_shootdown_incident

במקרה הזה הפגיעה לא היתה קטלנית (גם בזכות היכולת הגבוהה של הטייסים) אבל לא היה חסר הרבה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי ללינק דובר שם על רקטה נגד מטוסים, לא RPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שלא עדכנתי... הייתי עסוק ;)

היה טוב. ממש ממש ממש טוב. אמנם הפיקניק היה בסביבות 16:30 בגלל עיכוב בהמראה, וכתוצאה מכך לא היו כמעט מטוסים, אבל המעט שהיו בהחלט סיפקו את הסחורה. בגדול...

אגב הביטחון של נתב"ג כן הגיעו, אבל ראו שאנחנו לא מזיקים ואמרנו שלא נזוז ממקומנו יותר פנימה אל תוך הגדר, אז הם עזבו אותנו לנפשנו...

תודה רבה לכולכם על העזרה.

אורן

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...