Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשת רכב בתקציב נמוך (20,000 שקלים)

i need a car
שימו לב! השרשור הזה בן 5405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי. אני מחפשת רכב עד 20,000 ש"ח. אני צריכה מכונית קטנה (בעיקר בשל בעיות חניה..). הרכב ישמש אותי על בסיס יומי, לנסיעה מת"א להרצליה ובחזרה (כ20 דקות נסיעה לכל כיוון). ולעיתים רחוקות מחוץ לעיר. ביצועים לא ממש מעניינים אותי, אלא אמינות ותחזוקה זולה של הרכב.. חשבתי על פיאט פונטו, אך אמרו לי שהוא לא משהו, תקלות רבות, האומנם?.. אולי פולו (ישנה יחסית- 97) או אופל קורסה, או פיז'ו 206 (היא הכי יפה..). בקיצור, אשמח לחוות דעת על מכוניות אלו, או המלצה על רכב אחר שיכול להתאים לי. תודה מראש... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אמרו לך על הפונטואבל זה שטויות,

בנוסף יש לך את היונדאי אקסנט , פולו לא יודע לגבי אמינות ,

גולף, אפלאוז

לא חסר רכבים.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה דעות שליליות על פונטו, אין מה לעשות, כל אחד יכול להיות מוסכניק מקצועי בלי להזיז אצבע, אבל יש לי אותה ואני מאוד אבל מאוד מרוצה ואם את רוצה אני אפרט לך כל מה שאת צריכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה דעות שליליות על פונטו, אין מה לעשות, כל אחד יכול להיות מוסכניק מקצועי בלי להזיז אצבע, אבל יש לי אותה ואני מאוד אבל מאוד מרוצה ואם את רוצה אני אפרט לך כל מה שאת צריכה.

תודה. יש משהו ספציפי שאני צריכה לשים לב אליו כשאני מחפשת פונטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

בתקציב שלך אפשר לקנות דגם יחסית חדש, עם קילמטראז' יחסית נמוך, לדוג' את שלי קניתי בחצי מהתקציב שלך עם קילמטראז' מעל 200 אלף.

אם את קונה דגם שלא בא עם מזגן מקורי, רוב הסיכויים שהוא יעשה לך בעיות, למה כי בישראל לא ממש יודעים להתקין מזגנים + מנוע 1.1.

עוד דבר אחד, אם את איכשהו בסוף מגיעה לרכב עם קילמטראז' גבוהה, אז בערך ב200 אלף צריך לעשות טיפול מאוד מאוד מקיף שיכול לעלות יותר מ10 אלף שקל.

וחוקים הבסיסים, כמו שעדיף לקנות אוטו שנראה רע מאשכנזי זקן מאשר לקנות אוטו שנראה טוב מערס צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...