Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משה קצב - כת"א על אונס.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 5588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה שלו היא שתפקידו הציבורי (והאגו שלו, כמובן) לא איפשרו לו לבחור באפשרות השנייה, שככל הנראה הייתה מקשה יותר על התובעים להוכיח אשמה.

רוני

אולי הוא פחד מזה שגילה תעזוב אותו... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה משפט שיתנהל בבית המשפט עם עדויות ופרוטוקולים ובסוף תוכל לקרוא את הכל ולהחליט לעצמך.

זה משפט שמתנהל ברחוב.

כל העדויות נכתבות קודם כל בעיתון ואחרי זה בפרוטוקולים של בית המשפט.

מי שצריך להחליט מי אשם קורא את העיתון ואחרי זה את הפרוטוקולים.

מי שכתב את הפרוטוקולים הדליף הכל לעיתון,אז לא צריך להתיחס למה שהוא כתב.

בשיטת חבר המושבעים האמריקאנית אסור למושבעים להיות מושפעים מדברים שלא היו בבית משפט.

סוגרים אותם בחדר עד סוף המשפט.

אם מישהו קורא עיתון בקשר למשפט הוא פסול.

אני לא אומר מי עשה מה,אני רק נגד הצורה שמערכת המשפט בארץ עובדת.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, ואזרח אמריקני לא יכול לקרוא עיתון יום, יומיים (או שנתיים, במקרה שלנו) לפני המשפט, במקרה כזה של משפט שכפי שאמרת מתנהל ברחוב לעיני כל הציבור?

אני תמיד חשבתי שלתת לאזרחים מן המניין את הכח להחליט על גורלו של אדם זה טיפשי.. במיוחד שעו"ד, אנשי מקצוע שתפקידם לעקם את האמת (או להמציא אותה) משפיעים על החלטת המושבעים, באמצעות תכסיסים שאין לאזרחים הנ"ל אפשרות להתגונן מפניהם.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת צבוע בעניין הזה, אם היו אפילו מסתכלים לא טוב על אמא\חברה\אחות שלי הייתי מוציא לבנאדם את העניים עם סכין.

אבל ברגע שזה קורה לנשים אחרות אני תמיד יגיד שהן שקניות, ויש להן יותר מידי כוח, ואישה צריכה תמיד להיות מתחת לרמה של גבר, אני יש לי זין קטן, לא אכפת לי.

במקרה של קצב אני חושב שצריך להכניס את א' הזאת למאסר על זה שהיא משקרת ושיתעללו בה שמה.

ROFLMAOASTC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, כמה שאני בטוח באשמתו, לא יכלתי שלא לרחם עליו, הבן אדם עמד שם ונראה פטאתי בצורה כ"כ עלובה, שציפיתי שמישהוא שם יעלה ויתחיל ללטף אותו על הראש כמו כלב עזוב, מוכה ודחוי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, שמור את הרחמים שלך למי שראוי לכך, כמו לקורבנותיו של האדם הנאלח הזה.

משה קצב תמיד התמחה בעשיית מבט של כלב קולי מוכה, מבט שגרם ללא מעט אנשים לתמוך בו ולרחם עליו.

משה קצב האמיתי הוא איש האימים ממסיבת העיתונאים שמלפני שנתיים, משה קצב האמיתי הוא התמנון ששולח ידיים לכל מקום, גם למקום ההוא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינתי, אין לי בכלל ספק בצדקתך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...