Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין שני רכבים - מיצובישי לנסר 1.8, יונדאי I30.

TAL-H
שימו לב! השרשור הזה בן 5588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המיצובישי לא איכותית כמו 308 או אוקטביה אבל לפחות איכות ההרכבה והייצור ברמה טובה להבדיל מהיונדאי שכל קשר שלה לאירופה זה החיקוי הדי מגוכך של העיצוב החיצוני.

עד היום לא שמעתי טענות על איכות ההרכבה, בטח לא על איכות החומרים שדווקא לא רעה כאמור.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

מה בכל חברות הליסינג עד שלא עובר לרכב 3 שנים אז לא מוכרים אותו?

אני קניתי פעם אקסנט מאלדן בליסינג והרכב היה בחברה מסוימת אצל בן אדם,כאשר שאלתי לגבי הרכב(עשה רק 13K)אמרו לי שיכולים להוציא לי אותו ולמכור לי אותו.אז חשבתי אולי אפשר לעשות עוד פעם דבר כזה.ויש לי עוד שאלה,איך זה שהשכרה אני רואה המון I30 ולנסר,יצא לי לראות כמה עם טסות אפילו ואם אני לא טועה אני כמעט בטוח שהיה רשום על הבג'אז של הלנסר 1.5 אני כמעט בטוח בזה.אז איך זה שבהשכרה יש את הרכבים הללו,שהם יחסית חדשים ובליסינג אין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הלנסר הישנה לא על החדשה.

הלנסר החדשה מגיעה רק עם מנוע 1.8 אלא אם כן אתה רוצה לנסר EVO רק שאני חושב שיש לה קבוצת שווי מס משלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא אני מדבר על הלנסר הדור החדש 1.8.

בכל מקרה לאחר יותר חוות וגם יצא לי היום להיות בI30 1.6 גירסת הפרימיום,היותר מפוארת כביכול,עם בקרת אקלים,מגנזיום וכל אלה..

אני חייב להגיד שממש התרשמתי מהיונדאי,פנים הנראה נראה פשוט מעולה,ולכל אלה שטוענים שהמערכת בI30 לא משהו הגברתי ואני חייב לציין ששומעים פשוט טוב.אז עם כל הכאב וכמה שרציתי את הלנסר אני בסוף ילך על הI30,כי גם היא לא כל כך עייפה(עדיין 122 כ"ס מ1.6)

תודה על כל התגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TAL-H, שלחתי אליך את התרשמותי מה - I30 בהודעה פרטית, כפי שביקשת.

אפרסם אותה גם כאן לצורך חיפוש מידע עתידי, וגם כדי לאפשר דיון:

קניתי I30 חדשה וקיבלתי אותה ב - 14 לדצמבר.

עד עתה אני מאוד מרוצה.

מדובר ברמת הגימור הבסיסית (אינספייר), נפח 1600.

הרכב מאוד מרווח - אנחנו נוסעים עם שני ילדים בכסאות בטיחות, וכבר ראינו שמבוגר יכול לשבת ביניהם בנוחות. אנחנו מרוצים גם מבחינת מרווח הרגליים לנהג ולנוסע, אם כי אני נמוך קומה.

יחד עם זאת, הרכב קומפקטי וקל לתמרן איתו (לכן במבט מבחוץ נידמה שהוא לא מרווח). מכיוון שמדובר בהאצ'בק אין לו "תחת" בולט מאחור, ואפשר לבצע פניות פרסה ותמרוני חניה בקלות.

תפעול הרכב נוח, יש שליטה על מערכת השמע מההגה (לא היה לי ברכב הקודם), 4 חלונות חשמל עם שליטה מלאה של הנהג, ומרימי שמשות בנעילה מרכזית. המערכת מתחברת לנגני MP3 וגם לדיסק-און-קי והשליטה נוח וקלה (אם כי היא לא מראה שמות של שירים בעברית, נאלצתי "לאנגלז" את הכל).

עוד לא נסעתי איתו בעליות רציניות, אבל אשתי נסעה עם הילדים בחופשת החנוכה לירושלים ולדבריה הרכב עלה בצורה קלילה, עם מזגן פועל. גם בירידה היא הגבילה אותו להילוך שלישי, והרכב לא ברח בירידות.

הבגאז' גדול יחסית להאצ'בק, ויש אפשרות להגדיל אותו ע"י קיפול גב המושב האחורי (מתפרק לשליש ושני שליש).

דלק: נסעתי עד עתה 2000 ק"מ, כך שאני לא יודע האם הנתון מייצג צריכה אמיתית או עוד לא, אבל בשני התדלוקים האחרונים מדדתי 1:14 (הבוקר: מילאתי 35 ליטר אחרי שהרכב עשה 488 ק"מ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, כי גם בעולם, אבל במיוחד בארצנו, הרוב חושבים שקיה רכב עדיף.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,יש למישהו תמונות מפנים האוטו של הI30 בגירסת האינספייר?תמונות של כלל הרכב,אחורה,קדימה ולא רק הקונסולה וההגה כמו במראים כולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהן אחיות תאומות יש להן ניחוח שונה.

נתחיל מזה שאת העיצוב של I30 גנבו מבמוו 1 ועיצוב של קיה גנבו מטויוטה RUNX. זה בולט. להחליף סמלון על הגריל וקבלתה טויוטה RUNX שנת 2004.

נמשיך בזה שהרגשה של שתי מכוניות שונה.

נסעתי גם ב I30 וגם בקיה. בקיה משום מה הייתה לי הרגשה יותר אירופאית. כבדה כזאת. למרות שבנגיעה ראשונה על הגז כמעט ריסקתי אותה על הקיר. בI30 יש הרגשה יותר יפנית כזאת. זולה קצת. היא מבודדת רעשים פחות טוב והגה שלה יותר קל.

לא יודע להסביר את זה.

אני אישית אהבתי יותר קיה. אבל מה שעוצר אותי כרגע מלקנות אחת - זאת העובדה שלא ניתן להגיד כרגע איך תהיה שמירת המחיר שלה. קיה בד"כ סובלת משחיקת מחיר גבוהה מיונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...