Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברכות לרגל פתיחת הפורום החדש

הנסיך.
שימו לב! השרשור הזה בן 7423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:lol:

מזל"ט.

:beerchug:

אז לגבי שטח המגע של הצמיג בזמן בלימה...

:type:

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל"ט.

טל

רגע...

לאאאאאאאאאאאאאא

הם לא אמרו שאתה כלול בעיסקה. :wink:

שיט, שוב עבדו עלינו (יופי רוני :lol: )

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל"ט.

טל

תגיד, כשמאיצים - הבולם שוקע או עולה? :lol:

ומי בולם יותר טוב - פחיות או אופנועים?

ברוך הבא טל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל"ט.

טל

אחחחחח... שביטל - אני רואה שיש כאן אייקון שתפור עלייך בימים קשים אלו של סוף השנה.

לגבי התמונות של "הערומות", יש כאן "בעיה" של משקל ונפח אז, בוא נגיד שקישורים ישירות לתמונות, ישארו בכיף...כדי שלא נהרוג את השרתים. :p

וכל שאר המגיבים - תודה רבה על הברכות והמחמאות - בתקווה לדיוניים פוריים ומעניינים..

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל"ט.

טל

רגע...

לאאאאאאאאאאאאאא

הם לא אמרו שאתה כלול בעיסקה. :wink:

שיט, שוב עבדו עלינו (יופי רוני :lol: )

:pסוס טוריאני... :beerchug:

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה.

אנסה לעזור כמה שאפשר.

שמי ינון. אני מאילת, רוכב על R1 כחול שנת 2003.

s4.jpg

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(יופי רוני :lol: )

אני נשבע לכם!! זה לא אני!! הוא... הוא עקב אחרי לכאן!!

תתחדשו על הפורום, אולי יום אחד תמירו גם את דתי :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה בפורום החדש ,

והנה מתחילים גם עם אופנועים , מה יהיה בהמשך זה כבר לא ידוע :)

והנה תמונה שאני מאוד אוהב לאופנוע שטח

moto2.jpg

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה.

אנסה לעזור כמה שאפשר.

שמי ינון. אני מאילת, רוכב על R1 כחול שנת 2003.

יינון שלום ! (וברוך הבא לפורום... :lol: ) סתם שאלה קטנה : היה לך ZX9 קודם לR1?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידידי. בנדיט 1200 ולפני הR1 השתעשעתי (כמה שאפשר) איזה שנה עם ה FJR 1300 של אבא שלי, שגם הוא רוכב ואני אנסה לגרור אותו לפורום ה(עשה רושם) נחמד הזה :D

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, צריך לשנות את הלינק לפורום בפול גז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...