Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מים יוצאים מהאגזוז - תודה לחיים, הבעייה נפתרה.

tzahico
שימו לב! השרשור הזה בן 7846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן איציק, עמית, וכל מי שנמצא כאן...

שמתי לב לתופעה בגולף, כשהמנוע עובד (לא משנה חם\קר), יוצאים מים מהאגזוז.

אבל, שימו לב, לא נעלם נוזל קירור מהמיכל איבוי וגם השמן נראה במצב טוב.

למרות זאת, יש לי חשד שהאטם ראש סדוק, כי בדיוק אחרי שקניתי את האוטו ותיקנתי את הברקסים

המכונאי שטף לי את המנוע עם מים בלחץ גבוה, ולא ידע שחיממתי את המנוע לפני זה.

איך אני יכול לדעת בודאות אם צריך להחליף אטם ראש ומה טווח המחיר לכך?

צחי.

ד"א מת להגיע למפגש, הבעייה היא שאתם מתחילים אותו מאוחר... חפיף, נחכה לשעון קיץ.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בטוח שלא נעלמים מי קירור, אטם הראש בסדר.

הראש לא היה נסדק מזרם מים קרים כאשר הוא חם, הוא לא עשוי מזכוכית.

לא ברור מה זאת אומרת יוצאים מים מהאגזוז. ממש נוזל שמטפטף ?

מים מהאגזוז יוצאים בדרך כלל בצורת אדים לבנים, לא נוזל של ממש, פרט למקרים שהמנוע ממש קר, בהתנעה ביום קר/גשום.

אם מטפטף לך נוזל מהאגזוז, כשהמנוע בטמפרטורת עבודה, כנראה שזה דווקא דלק, כתוצאה מתערובת עשירה מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים, באגזוז נראית רטיבות, וכשאני שם את היד שלי ביציאת האגזוז, היא יוצאת מלאת טיפות.

לגבי תערובת עשירה מדי - יתכן, שכן האוטו באמת התחיל לשתות יותר מדי דלק בזמן האחרון. מחר אני יבדוק CO.

רק לפני חודש כיוונתי את ה-K-Jet, אם זה ימשך בקצב הזה אני יקנה כבר מד CO. כמה צריך לעלות כזה דבר?

עוד שאלה, אם כבר פתחתי ת'רד - בנסיעה איטית נשמעת מאחד הגלגלים השמאליים רעש מתכתי חלש כאילו תקוע בתוכו בורג. שלשום הרמתי את כל הגלגלים על ג'ק ובדקתי צמיג צמיג, ובאמת באחד הצמיגים היה בורג תקוע והוצאתי אותו. אבל...הרעש נמשך. יכול להיות שזה משהו יותר רציני כמו ציריה\לאגר?

אני צריך להגיע עם האוטו עד לחרמון מחרתיים...

תודה, צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מים מהאגזוז:

וכי איך הנך חושב שהמע' נרקבת :?:

שתי פעולות-ספיחת לחות ע"י פעילות של חום/קור לסירוגין,שני גזי פליטה (H)מימן ו-(O)חמצן המתרכבים לידי אדי-מים.

רעשים:

תבדוק האם פחית המגן של צלחת הבלם אינה נוגעת בצלחת.

כמו-כן יתכן וכוונון נעלי הבילום מאחור משוחרר מידי(עדיין לא גלגל תפוס) והינו מתחכך בתוף.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א מת להגיע למפגש, הבעייה היא שאתם מתחילים אותו מאוחר... חפיף, נחכה לשעון קיץ.

מאוחר למה? 1600 שעון חורף זהה בעיקרו ל1700 שעון קיציי לא?

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שחיים הציע אתמול, בדקתי CO, שעמד על 2.5 - 3.0.

הורדתי אותו ל-1.0 ובשעה טובה האגזוז הפסיק להרטיב, וכמובן שבדרך גם הצריכת דלק שופרה, והמנוע עובד בהרבה יותר חלק.

אז תודה לחיים, עכשיו כל מה שנשאר זה לקנות מד CO קטן ולכוון את ההזרקה כל חודש פלוס מינוס.

שאלה אחרונה, בנסיעה קדימה עם ההגה מסובב עד הסוף או בנסיעה לאחור יש רעש מתכתי חזק, כאילו משהו לא משומן זז.

יכול להיות שזה ציריות למרות שהם לא דופקות בכלל? וכמה עולה צריה משופצת?

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...