Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2008

XOFIRX
שימו לב! השרשור הזה בן 3177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו באמת הבל איר הזו.

אין עליה פיזית שלט למכירה, כך שלא ניתן היה לנחש שהיא מוצעת למכירה, גם המחיר מטורף לדעתי.

בכל מקרה יש שם באותו מגרש גם מרצדסים ישנים ועוד רכב אחד שלא הצלחתי לזהות, במצב מופשט לגמרי, משהו בשילוב של רנו עם מוריס...סטיישן??

06042008255.jpg

06042008257.jpg

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 473
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים, המיגרש ליד משרד הרישוי בחולון (חמיס, נראה לי קוראים לבעלים) התחיל לחסל את כל המלאי שלו!!! היום ראיתי באגר "עכביש" עובד שם במלוא המרץ! יש לו (או, כבר בחלק הגדול- "היה לו":? )שם מלאי עצום של הרכבים: אמריקאיות, אירופאיות, יפניות, כל מה שתכלו לדמיין! היום נדהמתי לראות ערימות של רכבים, שחלקם נדירים, שהולכים לברזלים! אז, מי שצריך חלקים- אולי זוהי ההזדמנות האחרונה- עוד כמה ימים כבר לא יהיה חלק גדול מהמלאי, ככל הנראה!!! למי, שלא הבין/מכיר- מדובר במיגרש מאחורי המשרד הרישוי בחולון, שיש שם גם מכון טסטים/בדיקות צמוד... תזדרזו!:shock::evil::cry:

ממבט הראשון ראיתי: טנדרים דודג'ים, נובות, דארטים, מוסטנגים משנות ה-70, קורטינות MK3, ועוד ועוד ועוד... חלק מהרכבים, אגב, עם ניירות, ממה שאני יודע. אה, כן- יש פיורינו 127 מדור האחרון (אמצע ה-80, לפני שהפך להיות על הבסיס אונו), שיש לו ניירות, לפי מה שהבנתי, ובמצב לא משהו, אבל גם לא סופני... על המשאיות ועל הג'יפים אני כבר לא מדבר...:?:cry::cry::cry:

שכחתי להוסיף- הבחור בד"כ יודע בע"פ כל מה שיש לו, אז אפשר לשאול אותו לגבי החלקים לרכב, שצריכים, ואם יש לו זמן- הוא יכול פשוט לעשות "סיור מודרך" במיגרש, אבל אני מזהיר- זה לא לבעלי לב חלש... אין לי טלפוןשלו, ואני לא מכיר ותו אישית, מלבד העיבדה, שהיום חיפשתי חלק מסויים (שהיה, אבל רצה מחיר מוגזם עבור חלק במצב רע, שגם ככה עוד מעט הולך לברזלים)...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעמק רפאים בי-ם. הטרנספורטר נראית לאחר שחזור, שמורה ממש יפה. הוולוו פחות...

07Apr_0004.jpg

07Apr_0003.jpg

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב במרכז ניצפו 2 רכבים עזובים בחצרות בתים,

רנו פואגו ואודי 80 שניהם שנת 82

DSC00145.JPG

DSC00146.JPG

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לגמרי- האוטו הזה מר"ג, למכירה, מן הסתם... נוסע יומיום, ככל הידוע לי. התרשמות- נראה לא רע. לא יודע, כמה רוצים עבורו.

DSCF0213.jpg

DSCF0214.jpg

DSCF0215.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפרסם את זה כרגע ללא מיקום, כי יש חבר, שיכול להיות, שמעוניין באוטו, והתמונות בשבילו. בעיקרון- מצבו הרבה יותר טוב, לדעתי, ממה, שנראה התמונה- לרוב החלודה שטחית בלבד, ואני יכול להגיד, שוואנדורה שלי מ-92' יותר חלודה מזו בהרבה (במיוחד במסגרת החלון הקידמי- המחלה הידועה של הוואנדורות). לאוטו יש מספר בן 6 ספרות, מה שאומר, שאמור להיות משנות ה-70- אבל הבעלים, או לפחות, מי שמתיימר להיות כזה- טוען, שברישיונות של האוטו רשום שנת 81! WTF?!?:roll::shock:

בקשה קטנה- מי, שמכיר/מזהה איפה זה- אנא, לא "לצעוק" הינתיים, כי שוב- יש חבר, שיכול להיות, שמעוניין באוטו, ובשלב הזה התמונות בשבילו.

DSCF0279.jpg

vandura.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGMC שלי הוא משנת 84' והצורה די דומה ,בתמונה אפילו הפנסים האחוריים נראים דומים(בולטים פנימה ולא החוצה), האם במקרה זהו הראלי STX?(שלי זה ראלי STX)מוזר שאין לו חלודה מתחת לחלון הקידמי אצלי יש כבר ריקבון(רק שם)

2434948_2.jpgכמובן שבלי הפלסטיק על המכסה מנוע, והמגינים המוזרים על הפגוש.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא בר"ג.

נראית מתכלה לאיטה, לחובבי האלפות הרכב חטף כבר מספר דוחות היושבים על הוישר, החלון פתוח ונראה כאילו הרכב נטוש.

חסר אויר באחד הגלגלים.

בקיצור שווה להגיע ולחפש את הבעלים.

צילמתי בפלאפון מכמה זוויות.

הרכב נמצא ברחוב לאן 16 בר"ג.

10042008269 (2).jpg

10042008270.jpg

10042008271.jpg

10042008272.jpg

10042008273 (2).jpg

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במודיעין, שני רחובות מהבית שלי, יש רכב מכוסה, שלמרות שלא הרמתי את הכיסוי שלו ברור לגמרי שזה טריומף הראלד 13/60 קבריולט. דרך חור בכיסוי אפשר לראות שרוב חלקי הפנים חסרים או מפורקים.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...