Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה במאזדה

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, הגיע המכשיר ובשבוע הבא אני כנראה נכנס להתקנה באוטו.

לגבי ה front stage יש לי כמה התלבטויות, עזרתכם נחוצה, מה לדעתכם עדיף :

1) סט אחד טוב

2) שילוב של סט אחד עם עוד Mid של Mb quart RSB שיש לי (כלומר שני מידים בכל דלת וטוויטר אחד).

3) מיד באסים בדלתות שנותנים 100-400HZ וזוג רמקולים Ribbon על ה Dashboard

לפני שיגיעו השאלות, רמקולים Ribbon הנם שונים לחלוטין במבנהם מרמקול רגיל (קונוס) כאשר הם בנויים על ממברנה דקיקה מאלומיניום בצורה ריבועית אשר מזיזים אותה אלקטרומגנטים הממוקמים מאחוריה. הרמקולים מצטיינים בתגובה מהירה ושקיפות טובה אולם הם לא נותים מיד באס בכלל והם בעייתיים מאוד להתקנה שכן הם חייבים להיות On-Axis.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מקווה שכן , תמיד אפשר לפתור בעיות כאלה.

עלתה בינתיים עוד אפשרות (מאוד יקרה) אבל אפשרות.

להתמקד בסדרת ה QSD של MB-Quart.

סט אחד של QSD 210 שהוא 4" וטוויטר חתוך ב HP מ 250HZ

סט אחד של QSD 164 שהם מיד באסים 6.5" שנותנים 35-250HZ

הבעייה מעבר למחיר הקנייה היקר היא מכס. בחישוב מהיר באתר של המכס הם יירצו כ 6500 ש"ח מכס בלבד.

נראה עם אני אצליח לקמבן איכשהוא, כרגע זה נראה סיפור של 12,000 ש"ח לקומפוננט קדמי וזה גדול עליי בכמה מידות :)

אבל צריך להישמע מדהים :)

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי הולך על קדמיים במחיר הזה אפילו אם היה לי 15K לזרוק. לא שזה לזרוק אבל הבנת..

מהסיבה הפשוטה שבמחיר הזה להסתובב עם זה ללא ביטוח זה קטלני מדי. אתה לא יכול לבטח ( או כך נראה לי) כי זה אוטו ליסינג שבכלל אסור להתקין בו מערכת שלא לדבר על לבטח אותה...

בכל מקרה האופצ' השניה אם היא אפשרית היא נשמעת הכי טובה. יהיה לך אחלה במה מקדימה, איכותית וחזקה.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ... אבל אף פעם לא שמעת MBQuart QSD.

זה רמקול מדהים.

יש הטוענים שהוא קצת עשיר מדי וקצת Harsh בטוויטר, אבל בעיני מושלם.

או זה או Dynaudio שהרבה יותר מאוזנים , אבל בלי "חיים".

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DYNAUDIO בלי חיים??!??? עכשיו הגזמת.

טוב אבל אין מה לעשות כל אחד אוהב משהו אחר, אני גם לא אוהב את הטוויטרים של הMBQ יותר מדי חזקים לטעמי, ממש עושים לי כאב ראש אבל יש המון שאוהבים.

האמת הייתי הולך על מורל, ואל תתחיל להגיד שאין מה להשוות, אבל אם לפי דעתך אין אז שוב זה עניין של טעם.

אבל אתה יכול להרכיב בהרבה פחות כסף סט מ-ע-ו-ל-ה (רק אציין שבארה"ב מחירו כמו של ה MBQ Q) אתה יכול לשים למשל את ה"סאב" 6.5" בדלתות בתור מידבס ולקנות את המורל הייבריד ה4". אם אתה מעוניין במורל בכל זאת צור איתי קשר בהודעה פרטית.

אבל באמת אם אתה חושב שDYNAUDIO בלי חיים אז כנראה שתחשוב שגם המורל, יש להם אופי מאוד דומה (ואני מכיר גם כאלה שהעדיפו את המורל כי לדעתם הוא נשמע ממש דומה לDYNAUDIO רק שהוא זול יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , לאחר מחשבה (וקנייה) להלן ה Setup שיהיה באוטו , אנא תגובות :

דלתות קדמיות:

קרוסאוברים של סט RSB של Mb-Quart (ה Roll Off שלהם ב 3000hz)

MBquart QSD 6.5" Woofers - הוופרים בין היקרים שיש.

טוויטרים - כנראה Morel Supremo

דלתות אחוריות:

וופרים RSB 6.5 אינץ מכוונים למיד-באס

קרוס של QSD שחותף אותך בין 50-250HZ

מגש אחורי:

סט RSB 5.25"

סאב:

או ה Image Dynamics ID15 שיש לי או משהו אחר.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להכין רכב תצוגה..?

ראלימן

לא, כרגע ירדתי מזה.

מה עוד שאני מחכה לעוד משהו שיגיע כדי להתחיל בזה.

זה רק רכב לשימוש שלי.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידבאס מאחורה זה דבר רע. עדיף לחתוך בתדרים של משהו כמו 250-4000HZ.

הסיבה לכך היא שמידבאס טוב מקדימה יכול לגרום לסאב להישמע כאילו הוא גם מקדימה ובגלל שיהיה לך מידבאס מאחורה זה יכול לגרום לכך שהסאב ישמע אחורנית. אתה יכול ללכת לפורום SQ ב ELITECARAUDIO.COM או לפורום הכללי ולשאול (אני כבר עשיתי את זה בעבר או שבעצם קראתי וחוץ מזה גם ניסיתי 8) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה עוד משהו שנזכרתי, נדמה לי שההתנגדות של הסופרימו היא 6 אוהם ואז בעצם הקרוסאובר שיש לך לא מתאים כי בוחרים את הרכיבים שבו בהתאמה להתנגדות הרמקול, והתנגדות שונה תגרום לחיתוך בתדר שונה ממה שאתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להכין רכב תצוגה..?

ראלימן

לא, כרגע ירדתי מזה.

מה עוד שאני מחכה לעוד משהו שיגיע כדי להתחיל בזה.

זה רק רכב לשימוש שלי.

למה ירדת מזה ??? אני מוכן לנדב את הרכב שלי לרכב תצוגה :oops: . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידבאס מאחורה זה דבר רע. עדיף לחתוך בתדרים של משהו כמו 250-4000HZ.

הסיבה לכך היא שמידבאס טוב מקדימה יכול לגרום לסאב להישמע כאילו הוא גם מקדימה ובגלל שיהיה לך מידבאס מאחורה זה יכול לגרום לכך שהסאב ישמע אחורנית. אתה יכול ללכת לפורום SQ ב ELITECARAUDIO.COM או לפורום הכללי ולשאול (אני כבר עשיתי את זה בעבר או שבעצם קראתי וחוץ מזה גם ניסיתי 8) )

לא יהיה מידבאס מאחורה.

הסט הקדמי יהיה חתוך בכ 120HZ

הסט בדלתות האחוריות יהיה חתוך 50-280HZ

הסט האחורי יהיה חתוך 250+

הסט בדלתות האחוריות נמצא מאחורי המושבים הקדמיים, ובתדרים האלה עדיין אין כיווניות ועל כן לא צריכה להיות שום בעייה, המטרה היא לפנות את הרמקולים הקדמיים מתדרים נמוכים מאוד ולתת השלמה לסאב.

ככה אני אוכל לדחוף מקדימה הרבה יותר חזק.

לגבי ה Supremo, ואללה, אם זה 6 אוהם אני בבעייה, למרות שבכל אופן אני כנראה אבנה קרוס ייעודי בעזרת XRally שהפנה אותי לאדם מתאים.

נראה ... נראה

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...