Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ייעוץ וחוות דעת על פורד פוקוס 2000 1.6 ידנית

חיים פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא שהמנוע מרעיש יותר מהסטנדרט, זה שבידוד הרעשים של הפוקוס הקודמת לא משובח. ואין לכך קשר לספורטיביות כזו או אחרת - פשוט תכנון לא מספיק טוב. מלבד זאת הרכב בהחלט מצוין, כך שלא הייתי מוותר עליו רק בגלל זה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי גם פוקוס גיאה 2003 המנוע רועש אבל בתוך תא הנוסעים שקט מוחלט,

יש מחלות כגון משאבת דלק,סלילי הצתה חוץ מזה הרכב פשוט מתקשר ויושב על הכביש בצורה מדהימה לקח לי הרבה זמן לשפר את הלאנטיס שלי כדי להביא אותה לאחיזה והתנהגות כמו של הפוקוס,הבעיה של הפורד זה שחסר לה כוח.

גם לדוד שלי היתה פוקוס 2001 LX רכב מעולה.

אהה כן היא אוהבת לאכול דלק.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחותי יש פוקוס 5 דלתות שנת 2002 ידנית, הרכב פשוט מעולה ללא בעיות מיוחדות אצלנו כשנה אך מטופל במורשה עם דוח טיפולים וכניסות למוסך, אצלנו לא היו בעיות בחלונות חשמל ולא באזעקה מדגם PIONTER , אולי בקוברה בלבד הבעיות באזעקה.

מה שכן היה החלפת מדחס מזגן לאחר שהיתה ממנו נזילת שמן- החלפה במדחס חדש, וסליל הצתה שהוחלף, מלבד שני התקלות הנ"ל רכב פשוט מצוין ובנוסף בדגם הידני גם חיסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותך מוכרת את הפוקוס אולי?! :?

הקטע שאני שמעתי את הרעש גם בתוך תא הנוסעים.

כשכיביתי את המנוע השתרר פתאום שקט...

אולי זה עניין של הרגל..?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל ההורים שלי פוקוס האצבק 2004, זאת.

בערך 80K ק"מ, 0 כניסות למוסך שלא לטיפול תקופתי.

דלק ? לאנטיס עושה 11.5 ק"מ לליטר משולב, פוקוס עושה 10.5 משולב, עדיין שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור שלום,

ברשותי פוקוס 2002 האצ'בק אוטומטית . רציתי להפריך את הטענה כי הפוקוס לוקה בבידוד רעשים.

לשם הדגמה, נלקח הנתון כי במהירות של 100 קמ"ש, מד סיבובי מנוע עומד על 2600 סל"ד

בקורולה החדשה, הסל"ד עומד על 2900 . במהירות הזו ובמהירויות אחרות, השקט נשמר דווקא יפה.

בסה"כ, מדובר על רכב אמין כאשר התקלות שאני יכול להעלות הן: מיכל עיבוי שנוטה להיסדק, מערכת נעילה מרכזית

כשלעצמה מורכבת משתי נעילות: נעילה מרכזית חשמלית הנשלטת מהשלט שבמפתח ומערכת מכאנית המופעלת

מהמפתח ככל הנעילות. ברכב שלי, התקלקלה מערכת הנעילה המכאנית. בסה"כ רכב מענג מהנה לנהיגה עם פידבק

לא רע.

שבת שלום,

נתן

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הצריכת דלק-שלי עושה בין 11.7-14 קמ לליטר

לגבי הרעשים-הבעיה יותר מכיוון רעשי חדירת אויר מאשר רעשי מנוע

אני לא מכנה זאת רעש מנוע-אלא הסאונד שהוא מפיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותך מוכרת את הפוקוס אולי?! :?

הקטע שאני שמעתי את הרעש גם בתוך תא הנוסעים.

כשכיביתי את המנוע השתרר פתאום שקט...

אולי זה עניין של הרגל..?!

בינתיים לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...