Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לשרשור ביטול השתתפות CF בקארטינג...

עומר
שימו לב! השרשור הזה בן 7872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא לא נמחק, אלא הוזז זמנית לפורום סגור בתקווה שהעניין יפתר

בדרכים שלוות יותר. גם ככה נראה שהיה הולך להיות שם בלאגן,

וכמה אנשים כתבו שם דברים שהיה עדיף שישמרו לעצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שככה אנחנו נראים

לג'רמי יש את מלא הזכות להתבטא כמו שהוא התבטא, גם אם זה לא נוסח בצורה מעודנת מאוד.

הסכסוך הוא בין דני לבין דוד :!: , הוא לא התחיל באותו יום, וכנראה לא יגמר כ"כ מהר.

אני לא תופס צדדים, אני מאוד מלא הערכה לדני בתור חבר, נהג, ובן אדם !, אבל אני לא רואה איך הסכסוך שלו עם דויד שמעולם לא עשה לי רע, ימנע ממני להשתתף, לא נהגתי באותו יום כי האוירה היתה עכורה, אבל כולם השתתפו במירוץ שהיה אחרי הריב, אז מה שונה יום חמישי הזה :?: אז הצרכנות היתה נבונה והיום לא :?:

אני מתכוון לנהוג ביום חמישי, בין עם תחת החסות Cars forum או בשביל הכיף הפרטי שלי.

אין שום קשר לצרכנות משום סוג שהוא לעניין הזה :!:

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאנחנו לא מסוגלים לפתור בעיות בצורה קצת יותר בוגרת :oops:

טוב, רק שיהיה ברור, אני מגיב בשם עצמי ולא בשם כל מנהלי הפורום - אין

לי את המנדאט לעשות זאת - אבל רק שיהיה ברור, ברגע שהעניין יפתר

בצורה כזאת או אחרת, השרשור המקורי יוחזר - שום דבר לא צונזר

מלבד הודעה אחת שממש לא היתה במקום.

אני לא חושב שיש כאן התנהגות לא בוגרת, אבל כמובן שעדיף שכולם

ישימו את הגאווה בצד וימשיכו הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לג'רמי יש את מלא הזכות להתבטא כמו שהוא התבטא, גם אם זה לא נוסח בצורה מעודנת מאוד.

אתה טועה, לא היתה לו שום זכות לנגח את CF על גב הפורום עצמו, בדיוק

כמו שהוא לא היה מרשה לאנשים לעשות כך ביינט. יותר מכך, הפורום הזה הוא פורום פרטי. תחזור אחורה ותראה מספיק ביקורת על צורת הניהול של הפורום שהושארה ללא שום צנזורה. אין לנו (טוב, לי - אני לא אדבר בשם כולם) שום בעיה עם ביקורת עלינו בתור מנהלים או בתור בני אדם, אבל יש גבול לכל תעלול, ויש צורת ניסוח תקינה - יותר מכך, העובדות סולפו לחלוטין.

לפני שמישהו קופץ וצורח צנזורה - יש כאן צנזורה, שכן זה הוא פורום פרטי.

תמיד יהיה מישהו שזה יפריע לו, ותמיד יהיו אלה שטוענים שלא מספיק

נמחק. יחד עם זאת, אני חושב שאנחנו די בכיוון עד עכשיו - אנא שימו

לב שלא השרשור הזה ולא השרשור המקורי ננעלו לתגובות.

אני לא אמשיך בוויכוח הזה כיוון שאין לי נגיעה אישית בעניין, לא ראיתי

בחיי את דויד, ובקצב הזה גם לא אראה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שכן??

הודעת התגובה שלי היא זו שנמחקה.

בקצרה, אמרתי שלדעתי זה לא נכון לערב את כל חברי קארספורום בעניין שהוא במהותו סכסוך אישי בין אחד מחברי הפורום לבין בעל המסלול.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שנכח בוויכוח ביום שישי אבל לא מכיר את הסיפור המקורי :

עסק כמו נחשונים מרוויח כמות לא מבוטלת של כסף בכל אירוע כזה שנערך בו. מעבר לכך העסק בנוי על אנשים כמונו - חובבי נהיגה.

לגבי נחשונים - אני לא מבין איך הוא מרשה לעצמו בכלל להיכנס לוויכוח כזה ולגרום לכך שהסיפור יחזור על עצמו שוב ושוב בתפוצה שקרובה ל 1000 איש מקהל היעד שלו (הרי זה הגיע כבר לכל הפורומים).

לגבינו - זהו פורום בעל גרעין מצומצם יחסית שבו אנחנו רוצים לקרוא אחד לשני חברים. במידה ולחבר שלי לא מרשים להשתתף, אין סיכוי שאני אגיע.

צרכנות נבונה לא קשורה רק למקרה הספציפי הזה - אם אנחנו לא עומדים יחדיו כגוף אחד, גם במקרים שלא כולם מסכימים, אז אין לנו כוח קנייה אמיתי כקבוצה.

מעבר לזה , לגבי עניין הצינזור, לא הספקתי לקרוא את הת'רד המקורי ואני אישית מאוד נגד "העלמתו". אין כאן לאף אחד (כולל המנהלים) למחוק וויכוח לגיטימי. יש זכות למחוק הודעות אישיות, או בעלות אופי מתלהם. תשאירו את הת'רד, תסננו את ההודעות.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שכן??

הודעת התגובה שלי היא זו שנמחקה.

בקצרה, אמרתי שלדעתי זה לא נכון לערב את כל חברי קארספורום בעניין שהוא במהותו סכסוך אישי בין אחד מחברי הפורום לבין בעל המסלול.

לא אכתוב יותר מכך, מחשש שגם זה יימחק.....

אני מיואש כבר.

אתה יודע למה ההודעה נמחקה, שכן דיברתי איתך במסנג'ר תוך כדי.

"מחשש שתמחק" - נו באמת, מעולם לא נמחקה לך כאן הודעה, אפילו הודעות

פרסומת לאירועים ביינט הופכות באופן קבוע להודעות "דביקות" - מההודעה

הנוכחית שלך משתמע שמופעלת כאן צנזורה כלפיך באופן קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה , לגבי עניין הצינזור, לא הספקתי לקרוא את הת'רד המקורי ואני אישית מאוד נגד "העלמתו". אין כאן לאף אחד (כולל המנהלים) למחוק וויכוח לגיטימי. יש זכות למחוק הודעות אישיות, או בעלות אופי מתלהם. תשאירו את הת'רד, תסננו את ההודעות.

ההודעה שנמחקה אכן היתה בעלת אופי מתלהם, כפי שציינתי - מי שהסכים

איתה אולי לא רואה זאת ככה, וזה בסדר - אבל בהתחשב בעובדות ובשיחות

שהתנהלו בזמן פרסומה עם האדם שכתב אותה - היא ממש לא היתה

במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכסוך הוא בין דני לבין דוד :!: , הוא לא התחיל באותו יום, וכנראה לא יגמר כ"כ מהר.

אני לא תופס צדדים, אני מאוד מלא הערכה לדני בתור חבר, נהג, ובן אדם !, אבל אני לא רואה איך הסכסוך שלו עם דויד שמעולם לא עשה לי רע, ימנע ממני להשתתף, לא נהגתי באותו יום כי האוירה היתה עכורה, אבל כולם השתתפו במירוץ שהיה אחרי הריב, אז מה שונה יום חמישי הזה :?: אז הצרכנות היתה נבונה והיום לא :?:

אני מתכוון לנהוג ביום חמישי, בין עם תחת החסות Cars forum או בשביל הכיף הפרטי שלי.

אין שום קשר לצרכנות משום סוג שהוא לעניין הזה :!:

המילים הנכונות!

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...