Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט קופה - מחפש שיפורים למנוע אשר לא יגבירו בלאי ו/או יגרמו לתקלות

MRISRAEL
שימו לב! השרשור הזה בן 6272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הראל שלום

מדבר שמוליק

יש ברשותי פיאט קופה כבר 5 שנים

אוטו ממש ממש מושקע .הן חיצונית והן במנוע

מנסיוני לא כדאי לך להיכנס לכל השיפורים\בעיות האלו

תקשיב למישהו שיש לו את האוטו הרבה זמן ויודע הכל באוטו

לא שווה לך תסע עם האוטו בכיף ותהנה ממנו.כי תאמין לי אתה לא רוצה להכנס למוסך איתו

לא ציפ ולא וסת דלק ובטח ובטח לא אגזוז רועש

דבר איתי אם תצטרך עזרה

שמוליק 0546333939

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותב לך ששמוליק צודק.

שמוליק דיבר דברי חכמה.

טוב די להלצות.

תזכור רק את הפתגם הזה שלימדו אותי בצעירותי:

if you treat your car like arace car - expect race car problems

אם מתחשק לך אגזוז רק בשביל הרעש ואולי תחושה של "יותר" עשה זאת.

לגבי שאר הדברים אך ורק אם יש בך את הרצון העז לשפר מכונית ולהתמודד איתה בערך על אותו בסיס דומה לזה שאתה עצמך נותן בכדי להגיע לתוצאות בתחום שלך - בודי בילדינג.

על הסיכונים שבו.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן מר

תתחדש על האוטו,שים לב לעצת החברים פה ואל תסחף עם אותם שיפורים שאתה רוצה לשים,תלמד את האוטו,לא חוכמה לשפר אוטו בשביל האצות חזקות יותר בישורת,עברנו את הגיל הזה:wink: מקסימום תשים קצת קריאטין:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון תודה על התשובה המקצועית

אני אתייעץ עם חבר שלי שהוא תותח בשיפורי רכב - יש לו ניסן סילביה משופרת ששיפר בעצמו

נראה מה הוא יציע לי לעשות

בקשר לשיפורי רכב אז זה משול להקבלה של סטרואידים בפיתוח גוף לפי מה שהבנתי מכם

כלומר הרבה יותר כוח ומאסה אבל בלאי גבוה

(אני אף פעם לא השתמשתי בסטרואידים מהסיבה הזאת )

נראה אולי נשפר אותה קלות - פילטר, אגזוז לחץ וציפ ונחכה לפרארי האמיתית בעוד עשור או שניים תלוי כמה נחסוך חחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

דבר נוסף חשוב תחליף משאבת דלק לוולבוו 255 תחליף חוטי הצתה אם לא החליפו עדיין, שמן איכותי 10W60 לתדלק רק 98

אפשר לקבל הסבר יותר מפורט למה אתה ממליץ לתדלק רק 98?

מנוע הרכב בעל יחס דחיסה נמוך יחסית מכיוון שיש בו טורבו, 8.5:1 אם אני זוכר נכון, אז למה אתה ממליץ לתדלק 98 שמומלץ בד"כ ברכבים עם יחס דחיסה של 1:10 ומעלה?

לגבי ההמלצה לשמן 10W60, מומלץ מאד, מעלה את לחץ השמן הבעייתי במכוניות האלה שהן מזדקנות, למרות המחיר היקר של משהו כמו 80 שקל לליטר לשמן המומלת ע"י פיאט של SELENIA RACING, שווה מאד כדי לשמר מצבו של מנוע הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע הרכב בעל יחס דחיסה נמוך יחסית מכיוון שיש בו טורבו, 8.5:1 אם אני זוכר נכון, אז למה אתה ממליץ לתדלק 98 שמומלץ בד"כ ברכבים עם יחס דחיסה של 1:10 ומעלה?

מנוע טורבו הוא אמנם עם יחס דחיסה נמוך יותר , אבל כאשר המנוע גודש זה שווה ערך למנוע עם יחס דחיסה גבוה מ 1:10...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטן גבוה הוא ביטוח זול נגד דטונציה שיכולה להפוך מהר מאוד לסיפור יקר מאוד במנועים מוגדשים.

כלל האצבע - במונוע מוגדש תמיד מתדלקים באוקטן גבוה יותר.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...