Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים במיאטה NB

toM\\\
שימו לב! השרשור הזה בן 6332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המחשבה של טורבו על מיאטה עם בסיס גלגלים קצר יחסית נשמע לי מסוכן! :twisted:

מסוכן זה יהיה רק בגלל הנהג, לא בגלל שיש או אין טורבו.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי, הקיט של מונסטר עדיף בשל דבר אחד פשוט - יש הפרדה בין החלק החם של המנוע לבין הפילטר. בפילטר אוויר שאני שמתי בזמנו, היה נראה לי שזה לא בריא למנוע לשאוף את האוויר החם פנימה, במקום אוויר קר יותר לפי התיכנון של הפילטר המקורי.

הפילטר של רייסינג ביט נראה נחמד בקטע של הכיפוף וההפניה לאזור שממנו מגיע אוויר קר, אבל הצינור עשוי מתכת שתתחמם, ואין מניעה לאוויר להגיע גם מאזור המנוע וסעפת הפליטה, ככה שאולי זה עדיף על פני פילטר פשוט, אבל לא בטוח שזה עדיף מהפילטר של מונסטרפלואו.

גם באתר של דוגיין שמופיע בהודעה הראשונה בטרד, רשום שהם ממליצים ביותר על המונסטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי-אני יודע שאתה חושב שפילטר פתוח זה סתם בזבוז כסף,שאלתי אליך היא-בהנחה שאני רוצה לשים פילטר פתוח מה לדעתך עדיף,זה?

http://www.good-win-racing.com/Mazda-Performance-Part/17-1006.html

או זה

http://www.okmiata.com/intake_exhaust.html

האם הקיט של RACING BEAT מומלץ? אותו כיפוף בצינור לא פוגע ביעילות זרימת האויר?

אני יודע שאתה לא חסיד של שיפור שכזה,אבל בכל זאת אשמח לשמוע מה אתה חושב י'דוקטור8)

מוטי,אשמח לקבל את חוות דעתך...למרות שאתה לא אוהב שיפור שכזה,מה היית מעדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...