Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ברכישת רכב (קורסה מול 205)

In Flames
שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות רכב לנסיעות קצרות (רוב השבוע, מהבסיס לאכסניה) בתקציב של עד 20000 שקל

מצאתי כאפשרות פיג'ו 205 שנת 98 ידנית ב17K

כמו כן מצאתי אופל קורסה שנת 99 ליסינג לשעבר (יד ראשונה ליסינג, שניה פרטי) שהמוכר מוכר אותה ב18K משום מה, מה דעתכם? מה עדיף?

הדרישות שלי הן:

אמינות בראש ובראשונה, מאחר ואני חייל אין לי הרבה זמן להתעסק על מוסכים

צריכת דלק, המשכורת הצבאית לא מאפשרת משהו בזבזני

יש לכם אולי רעיונות נוספים? (נוסע אחד, ידני, שנת 97 לפחות, תקציב של 20000 שקל)

בתודה מראש

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר איכותית ומודרנית מה205-היא ה106MKII בטיחותית,מפנקת,נוחה ויפה יותר,גם אמינה.

בסכום הזה אתה תוכל להביא 106MKII XS1.4 בשנתונים 97-98,או XR בשנתונים 98-99.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיפוש ביד2 ובמקומות אחרים קשה עד בלתי אפשרי למצוא 106 בעלת קילומטראז' נמוך, עברתי על הרבה מאוד מודעות גם בלוחות באינטרנט ובלוח פוקוס/ידיעות אבל לא מצאתי 106 יד נמוכה וקילומטראז' נמוך (ההורים מממנים חלק ניכר מהמכונית אז אלה הם הדרישות שלהם)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה אבל הרכב קצת גדול מידי בשבילי

בקשר לבראבו, האם היא כדאית לרכישה?

ואודה אם תתייחסו ל2 המכוניות שציינתי

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות די שונות מבחינת תחזוקה, עלות חלפים ותצרוכת דלק.

ה 205 שלה רקורד אמינות נפלא אך הינה חסרת הגה כוח ושאר פינוקים, לעומת האופל על שלל בעיות המנוע (ראשים, התחממויות וכו...) אך בתמורה של פנים איכותי יותר, ח"ח, ה"כ וכולי.

בזמנו (לפני האסקורט) בדקתי גם אופל, 205 ובראבה (בראבו לא מצאתי במצב ראוי).

הבראבה היתה מהנה לנהיגה, מרווחת ומפנקת (יחסית למחיר), האופל הרגישה איכותית מבפנים וגם די "חזקה" (מנוע 1.4 אימתני) אך רדפו אותה שמועות בנוגע למנוע בעייתי ואילו ה205 נראתה לי ספרטנית מידי.

אופציה נוספת הינה קלאו משנתון 97.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין לנסות למצוא קליאו במצב טוב?

הבראבה גם די גדולה...

בקשר לבעיות של המנוע באופל, זאת שמועה או שמידע אמין?

בתודה מקסים

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק חייב לציין משהו בהקשר לדברייך:

רכבשנסע ק"מ נמוך ביחס לשנתון שלו ,לאו דווקא מצביע על רכב אמין יותר,מטופל יותר ובמצב מכאני טוב יותר מרכב שנסע יותר ק"מ.ישנם עוד גורמים המשפיעים בנקודה הסופית על מצב הרכב והם:אופי הנסיעה ברכב,הטיפולים ברכב,איזורי הנסיעה ואיכותם,כל אלו ועוד משפיעים על מצב הסופי של הרכב,ומניסיון אני אומר לך את זה.

לי יש 106 שנתון 99 שגמעה 175K לעומת ה106 98 של חברי אשר גמעה 110K[אגב,שנינו יד 3 על הרכב אם מעניין אותך],תאמין לי שהרכב שלי במצב מכאני משביע יותר מהרכב שלו וכמובן שזה נובע מהסיבות שציינתי מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהוא אמר

הוא יודע את זה, אבל ההורים שלו מממנים חלק לא קטן, ואלה הדרישות שלהם ולא שלו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כניראה שהוריו צריכים להפנים את העובדות.

חוץ מזה שגם ניתן לשחק עם המחיר ביחס לנתונים[ק"מ גבוה-הורדה במחיר]

אגב הייתי ממליץ לך גם על סיטרואן סקסו 1.4 [בסכום שלך אתה יכול בכייף להביא שנתונים 97-99]היא המקבילה התאומה של ה106 רק בפחות כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב השני שלנו הוא סיטרואן ולאור הבעיות שלה קשה לי להאמין שנחזור מתישהו שוב לסיטרואן

אחרי בדיקות (עדיין לא פיזית של המכונית, רק בטלפון וברשת) נשארתי עם קורסה, קליאו ו205, יש הצעות מה לבדוק ולמה לשים לב?

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...