Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו 2003 מליסיניג כדאי או לא?

emzon88
שימו לב! השרשור הזה בן 6458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שנת 03 ידני עם 90 אלף קילומטר תתחשבו בעובדה שזה ישירות מליסינג

המחירון של האוטו הוא 48 השיכלול זה 45 ואני מביא אותה ב40-39 וזה בגלל שאנחנו קונים ממננו את הרכב השלישי כבר אז יש הוא עושה לנו מחיר..

אני לוקח את הרכב מסוכנות פרי למי שמכיר לוקחים שמה את הרכב בלי התחייבות נוהגים עליו יום יומיים אם רוצים קונים אם לא אז לא..

מה דעתכם על הדיל שווה או לא? ובכלל איך הפונטו בשנים האלה

תודה לכולם :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נשמע מעולה אם האוטו עבר בדיקה ולא ניתגלו ריג'קטים מיוחדים. דגם פאן מאוד מכוער לדעתי בגלל הפגושים השחורים, אבל אם זה לא מפריע לך - לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. באירופה הן נקראות בשמן האמיתי. S,SX,ELX,HLX וכו'

עשית נסיעת מבחן? אהבת את הרכב? קנה אותו.

לדעתי גרסת ה ELX עדיפה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. באירופה הן נקראות בשמן האמיתי. S,SX,ELX,HLX וכו'

עשית נסיעת מבחן? אהבת את הרכב? קנה אותו.

לדעתי גרסת ה ELX עדיפה.

לכל מגיבי האשכול קודם כל תודה, שנית האוטו בעל פגושים בצבע הרכב לא מדובר בגרסאת ה"יאנג".

את האמת אני לוקח אותה מחר בבוקר לכמה ימים לנסיעת מבחן, מה בערך לבדוק? וגם מה ההבדלים בין הELX לבין מה שאני מתכנן לקנות רק בכח"ס לא?

דרך אגב שכחתי לציין אבל אני מחפש רכב חסכוני (טוב נו לא מת כמו דיהו מאטיס :lol: )

קטן וידני. האוטו לא יעובר נסיעות גדולות וגם לא יקרע לא מחפש מהירות פשוט נוחות מזגן וזה הכל.

לאור העובדה שאני מתגייס עוד מספר ימים והכסף לדלק לא יהיה בשמיים חשוב שלא יהיה שתיין

ונראה שהפונטו הוא בעצם הדיל הכי נחמד שיש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה ELX שונה מה SX לא רק בהספק ומבנה המנוע. אלא גם באיבזור הפנים.

שתיהן מאוד חסכוניות, בסך הכל מדובר באותו גודל מנוע, ולכן ההבדלים זניחים יחסית.

בקש הסיטורית טיפולים, מתי החליפו רצועת תזמון, בדוק שהרכב לא משמיע תקתוקים יותר מידי מן השסתומים. בהנעה קרה הוא כן ישמיע ל1-2 דקות מקסימום.

(אני מיעץ מניסיון על עם ה ELX, ואני מאמין שהדברים זיי דומים גם ב SX.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...