Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רובר 420 מומלץ או לא?

oded_j
שימו לב! השרשור הזה בן 6479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שום רובר לא מומלץ לא סתם המחירים של חברת רובר נמוכים אומנם יש פאר אבל רק זה!!!!!
איש חכם אתה.

גם הנימוקים שלך מאוד משכנעים.

אין ספק, סימני הקריאה אומרים את הכל.

:roll:

עוד 18 לסיום החופש הגדול (and counting).

פיאט 127, ממתינה עוד 4 שנים להפוך לאספנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הדגם הספציפי, אבל יש לי רובר 25 ואני מאוד מרוצה. בד"כ בעלי רובר מרוצים מהרכב, ואחרים הם שמשמיצים.

בפרט לגבי הדגם שמעניין אותך, אם אינני טועה הרכב מבוסס על דגמי הונדה (לכן מגוחך לומר שאינם אמינים), אך נדמה לי שמנועי הדיזל הם של פיג'ו (להבדיל ממנועי בנזין).

אני מכיר מקרוב בעלי רובר 75, 620 ו- 216, וכולם מרוצים. החסרונות הן שאכן קשה למכור בסוף, אבל זה רק אומר שתוכל להשיג שנתון גבוה במחיר נמוך, אפילו נמוך מהמחירון. אם תחליט שאתה רוצה את הרכב תתמקח, כדאי. לפחות 10%, היות שמדובר ברכב דיזל.

כדי לקרוא מעט יותר על הרכב כדאי שתחפש באינטרנט, תתחיל פה.

http://www.parkers.co.uk/choosing/carreviews/archivedReview.aspx?range_id=258

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...