Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לתשומת ליבם של בעלי מיאטה - אפשרות קניה קבוצתית של חלקי מיתלים משופרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה המצב ,לאחר השתתפותי ב-MDC 6 הבנתי שאני חייב להחליף את הקפיצים + הבולמים ,מוטי יש טעם לחכות לחלקים? או שאני ויוני נזמין לבד את ה-FLEX ?ואם נזמין לבד אני צריך לדרוש רמת קשיחות מסויימת או שזה סטנדרט ?

מחכה לתשובתך מוטי

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש מישהו בבית, ומטבעם של חלקים בשלבי פיתוח יש עיכובים קלים ולפעמים הדברים מתעכבים טיפה.

הייתי ממליץ לחכות עוד טיפה אם אתה לא חייב להחליף בולמים וקפיצים ברגע זה כי עניין של חיים ומוות.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוף, הבטחתי לעדכן ולכן אקיים.

אתמול קיבלתי קצת יותר פרטים, אני עדיין לא יכול לפרט יותר מדי אבל בהשוואות שנערכו בין הקיט שבפיתוח לבין קויל אוברים מוכנים כמו ה-Tein Flex הקיט החדש ביצע הרבה יותר טוב!

לא רק זה אלא גם נוחות הנסיעה של המיאטה נשמרה יותר מאשר בהשוואה לפלקס.

מהיכרות אישית עם מי שמפתח את הקיט אני מוכן להמר על משהו מקצועי לגמרי כמו הקויל אוברים של Penske רק במחיר הרבה יותר נורמלי, Penske, למי שלא מכיר, מוכרים את הקויל אוברים שלהם ב-$4500 לסט ולמעלה מזה.

ממליץ בחום לכל מי שרוצה או צריך לקנות חלקי מיתלים בזמן הקרוב להמתין, מדובר במוצר מבטיח ביותר שיסיים את הפיתוח בקרוב מאוד.

מוטי

אם יש מישהו שרוצה להעלות הודעה בנושא בפורום הרודסטרים לטובת החבר'ה שמתחרים בג'ימקאנה כדי להפנות אותם הנה במידה והם לא עוקבים, תרגיש חופשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי מה המצב ,שאתה מתכוון למחיר הרבה יותר נורמאלי למה הכוונה? כי ה-FLEX עולים 1400$ וביצועים מצויינים+ אין לי ויכוח שהסט החדש יהיה הרבה יותר טוב השאלה במה הוא יותר טוב ומה סדר גודל המחיר של סט כזה ?

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי עדיין מחיר סופי, ההערכה היא שהמחיר יהיה תחרותי מאוד ביחס לפלקס.

אם זה אומר מעל למחיר הפלקס או מתחת, אני כרגע לא יכול להגיד לך.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי איזה נתונים אני יכול לתת לך, איזה נתונים שאפשר להתרשם מהם יש לך על הפלקס?

הקיט החדש מבוסס על בולמים מתוצרת בילשטיין שמכויילים לעבוד עם קפיצי GC-Eibach.

הכיול שונה ממה שקיים בשוק היום ולכן לא ניתן להשיג אותה התוצאה גם אם יש לך את כל החלקים.

מדובר בקיט שיהיה יחסית נוח לנסיעת כביש נורמלית אבל סופר תחרותי לג'ימקאנה.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי זה אותם קפיצים שניב הזמין בזמנו לפי שהמיאטה הלכה לעולמה ? בתוספת כרייות בולמים מיוחדות וכול מיני דברים קטנים או שאני בכלל לא בכיוון?

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-FLEX עולים 1400$ וביצועים מצויינים+

ניתן למצוא פלקס באיביי ב-1200$ לפני משלוח,

הבעיה היא שלפי מוטי נוחות הנסיעה היא על הפנים.

שילוב של דינאמיות ונוחות (עד כמה שניתן. אני לא רוצה לשבור את המיאטה העתיקה שלי)

הוא בהחלט מעניין.

סבלנות עוד יש קצת, מוטי. :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן למצוא פלקס באיביי ב-1200$ לפני משלוח,

הבעיה היא שלפי מוטי נוחות הנסיעה היא על הפנים.

שילוב של דינאמיות ונוחות (עד כמה שניתן. אני לא רוצה לשבור את המיאטה העתיקה שלי)

הוא בהחלט מעניין.

סבלנות עוד יש קצת, מוטי. :wink:

את המחיר הרבה זמן לא בדקתי תודה על העדכון,הקפיצים של הפלקס ניתנים למשחק עם אני זוכר נכון הקשיחות של הקפיצים במיאטה מקדימה 230 lb/mm הכי רך בפלקס 290 lb/mm כך שהקשיחות בתוספת 20% לא ישבור לך את המיאטה:-)

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי זה אותם קפיצים שניב הזמין בזמנו לפי שהמיאטה הלכה לעולמה ? בתוספת כרייות בולמים מיוחדות וכול מיני דברים קטנים או שאני בכלל לא בכיוון?

שי

הקפיצים אכן דומים לאלו שניב הזמין בבסיסם.

שוב, הכיול השונה הוא ההבדל הגדול.

עם אני זוכר נכון הקשיחות של הקפיצים במיאטה מקדימה 230 lb/mm הכי רך בפלקס 290 lb/mm כך שהקשיחות בתוספת 20% לא ישבור לך את המיאטה

אתה זוכר לא נכון.

ה-SR המקורי של המיאטה הוא 208 (ו-118 מאחורה) וחוץ מזה אף אחד לא משתמש בהכי רך של הפלקס.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...