Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לתשומת ליבם של בעלי מיאטה - אפשרות קניה קבוצתית של חלקי מיתלים משופרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי החיפוש באתר המכס ובאי ביי :

ניתן להביא רק רכבים משנת 2005 - כאשר מדובר על רכבים שיוצרו בפועל ב 2005 .

מזדה ספיד 2004 עולה באי ביי בין 16000 ל 21000 דולר. חישוב לש"ח נותן 70000 עד 92000 ש"ח. וזה רק בקניה בארה"ב.

עלויות הובלה יהיו מעל 10000 ש"ח ואז אני מקבל בארץ רכב בעלות של 80000 עד 100000. לפני מיסים.

אחרי מיסים של 137% העלות תהיה בין 190000 ל 240000. וזה לפי חישוב של דגמי 2004. כנראה ש 2005 יעלו קצת יותר.

במחיר כזה אני כבר ארכוש בארץ S2000 .

להזכיר - מיאטה 2005 ניתן לקנות בסביבות 130000 ש"ח. לכשתגיע ההזדמנות.

לצערי הרב, לאחר בדיקה מדוקדקת גיליתי שכמעט תמיד, לא כדאי להביא לארץ רכב בייבוא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם היום סתם חיפשתי עוד טיפה מידע בכדי ללמוד מה שמצאתי http://www.tein.com/ti/m64.html ובאמת שרק הלכתי לאיבוד ,למשל מה זה ה-Approx ומה ההבדל לגבי Height Adjust Range וסתם אם רוצים שיהיה במיאטה איזון אז צריך להזמין 7/4 וכך בעצם נשמר האיזון ?.

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
טוף, הבטחתי לעדכן ולכן אקיים.

אתמול קיבלתי קצת יותר פרטים, אני עדיין לא יכול לפרט יותר מדי אבל בהשוואות שנערכו בין הקיט שבפיתוח לבין קויל אוברים מוכנים כמו ה-Tein Flex הקיט החדש ביצע הרבה יותר טוב!

לא רק זה אלא גם נוחות הנסיעה של המיאטה נשמרה יותר מאשר בהשוואה לפלקס.

מהיכרות אישית עם מי שמפתח את הקיט אני מוכן להמר על משהו מקצועי לגמרי כמו הקויל אוברים של Penske רק במחיר הרבה יותר נורמלי, Penske, למי שלא מכיר, מוכרים את הקויל אוברים שלהם ב-$4500 לסט ולמעלה מזה.

ממליץ בחום לכל מי שרוצה או צריך לקנות חלקי מיתלים בזמן הקרוב להמתין, מדובר במוצר מבטיח ביותר שיסיים את הפיתוח בקרוב מאוד.

מוטי

שתי שאלות:

1. כמה צריך לעלות קיט כזה. ואני לא מתכוון לתשובה על הדולר אלה סביבה. 1000 דולר. 2000 דולר או מעל 3000 ?

2. מה הלו"ז הצפוי.

אני אומנם לא לחוץ בזמן (רק ביום שני אני לוקח מיאטה לבדיקה) אבל יכול להיות שיש לי חברים שמתכננים פרוייקט מסויים. יעניין אותי לדעת עלויות ולו"ז כדי להעביר הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ס, מצטער, פיתוח של מוצרים כאלה דורש את הזמן שלו.

מדובר במוצר שנמצא ממש בשלבים האחרונים של הפיתוח שלו והבשורות הבאמת טובות הן שהפיתוח נעשה ממש במסלולי ג'ימקאנה ולא בשום סביבה מתפשרת - או שהסט-אפ מנצח מירוצים או שחוזרים לשולחן העבודה, נקודה סוף.

במקרה של הסט-אפ המדובר האבטיפוס מנצח מירוצים נגד מכוניות שמצויידות בדברים הרבה יותר יקרים.

אני לא רוצה לדבר בשם המפתח אבל לדעתי הסט-אפ יעלה בין 1000 ל-1XXX ולא יגיע ל-2000.

לגבי זמן, בקרוב מאוד ושווה לחכות.

כמו שהבטחתי, אני אעדכן מתי שיהיו התפתחויות.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש עדכונים, מוטי היקר...? :|

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתעשה הנחה, תעשה הנחה.. דוד שלח אותי!

ועכשיו ברצינות - יש חדש תחת המוגדש?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...