Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות - חודשים נובמבר - דצמבר 2005

itaysamurai
שימו לב! השרשור הזה בן 6693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 314
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

BMW 735 שנת 1980 עומדת למכירה ברח' ניקנור בי-ם עם מישהו מעוניין אני אנסה להשיג לו את המספר-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי רובם ככולם מורדים מהכביש .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידעתי, כל כמה שנים, כשמצטברת כמות גדולה של רכבים הם נמכרים במכרז.

הרכבים נמכרים למטרת פירוק בלבד.

הרכבים נמכרים אך ורק לסוחרי חלפים מורשים, לפירוק בארץ או ליצוא לחו"ל ( במידה ויש סיבה ליצוא).

טוב, עכשיו נחכה לתגובתו של רן.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 505 במצב מעולה למכירה בקרית גת

מי שרוצה מספר שיפנה בפרטי

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים בבית שמש, הם לצערי רכבים שלא יעלו יותר על הכביש...רכבים מזוייפים רכבים שלא ניתן להגיע לבעליהם החוקיים... ועוד אלף סיפורים משפטיים כאלה ואחרים...אבל.....בעקבות ההתעניינות, אני אנסה להוביל מהלך מסודר וחוקי מבפנים לבירור אופציות אפשריות, לחברי הפרום... עדיין לא לפתח צפיות, צריך לבדוק את החוקיות והאפשריות, והדבר יקח זמן מן הסתם.... אין צורך לפנות אלי כי אין לי יותר תשובות או מידע ממה שמסרתי כאן, מבטיח לנסות להשיג מידע נוסף ולפרסם......רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 טנדרים בכניסה המזרחית של חדרה ...

מכיוון חדרה - אחרי חברת חשמל ותחנת דלק דור יש שטח מגודר עם מובילים שם הם נמצאים.

מכביש 65 לכיוון חדרה - בכניסה לעיר תראו את אחד הטנדרים על מוביל בשטח המגודר המדובר.

לעזאזל צריך לקנות מצלמה דיגיטלית :?

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רח הנביאים בבת-ים :

מרצדס S שנת 82 עם שלט למכירה, כתוב בגדול - יד ראשונה, כמו כן אאודי 80 מסוף שנות ה80 ופורד קורטינה 82...

כולן למכירה

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביפו במגרש ליד המשטרה החדשה טנדר ישן וחלוד, כנראה בריסקה. באחד העם בתל אביב ג'יפ שטח של פיאט. תמונות בהמשך.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרית גת ברחוב העצמאות יש קראוול למכירה במצב לא טוב, אבל מי שרוצה לשפץ שיילך על זה.

אין לה גם אויר בגלגלים.

כמו כן ליד ברחוב צדדי עומד טרנספורטר מסחרי שנת 83 כבר כמה שנים ולאט לאט מתרקב, אין לי מושג אם הוא למכירה אבל הבעלים שלו מדי פעם מזיז אותו והוא עבר טסטס אחרון ב-2003.

אגב ליד הקראוול, יש לבעלים אחרים עוד אחד כזה שנת 91 במצב מצויין.

במקרה עברתי עם המצלמה.

IMG_1086.jpg

IMG_1088.jpg

IMG_1087.jpg

IMG_1089.jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופורד קורטינה 82...
בנצי, אתה בטוח?

עברתי משם לא מזמן (בשבוע האחרון, לא זוכר איזה יום) ולא ראיתי שלט.

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...