Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות - חודשים נובמבר - דצמבר 2005

itaysamurai
שימו לב! השרשור הזה בן 6693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 314
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בקרית גת ברחוב הרימון יש ג'יפ וויליס צהוב משנות ה-50 במצב טוב

הוא במצב נסיעה כי כל פעם הבעלים מעביר אותה מהחניה ברחוב לחצר של הבניין

אני ינסה לברר אם הוא מוכר

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזה"ת של הבני-ברק, באיזור המוסכים, הרבה זמן עמדה על הליפט למעלה איזו ענתיקה, לדעתי אופל או ווקסהל משנות ה-50. אז היום ראיתי, שהיא עומדת עכשיו מול המוסך, ועם שלט "למכירה" על החלון הקידמי! האוטו די מוזנח וחלוד, אבל לדעתי עדיין בר שיקום, ומבחינתי, כשישופץ יהיה מאד יפה. לא זוכר את השם של הרחוב, אבל זה הרחוב, שדרכו נכנסים לרמת גן כשבאים דרך בני ברק מכביש גהה, אז מי שיודע- יבין, פשוט לא היה לי זמן לעצור ולרשום...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב בית גמליאל ( ליד יבנה ) ניצפו :

פיאט 127 - לא ידוע שנה

לנר רובר - דיפנדר - ישן

רום כרמל

בחצר פרטית

תן פרטים יותר מדויקים

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

נצפה רכב מסוג וקסהול עם כיתוב ויקטור בצדדים , וסופר מאחור

בכביש הראשי של נצרת עילית , ליד הקניון

הרכב נראה במצב מרשים ולמכירה

אשמח להוסיף מספר טלפון למעוניינים

מינימן

חתימתי עברה על כללי הפורום ולכן נערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן פרטים יותר מדויקים
אם זה מה שאני חושב ,אז כבר דיווחתי על זה ,תכנס למושב בכיכר ימינה ורואים מצד שמאל בתוך השדה ריכוז מכוניות .

הם חונות צמוד ונראה שמישהו חושב שהן ישפצו את עצמן.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מישהו מכם זוכר, מכונית אמריקאית אדומה פתוחה, מהקליפ של שב"ק ס'.

מצטער, אני לא אוהב אמריקאיות (עדיין לא, זה יגיע יום אחד, הקאמרו החדשה של ליאור קירבה אותי צעד גדול קדימה לכיוון זה:wink: ) ולא יודע איזה רכב זה בדיוק.

בקיצור, הרכב הזה שייך לשכן שלי מהמושב. הוא עזב ונטש את הרכב מאחור, כנראה ללא כוונה לגעת בו אי פעם.

מזה מס' חודשים שהרכב נטוש בין הקוצים.

הגשמים השבוע לא עשו לו טוב (פתוח להזכירכם) והוא בצומת הדרכים של בין להיות או לחדול.

זה הזמן להתעורר אם משהוא מעוניין, לפני שיהיה מאוחר מידי.

אשמח לעזור, להשיג את הבעלים ולברר עוד למי שרציני בלבד, לא סתם לסקרנים (מדובר על תיזוז לא קטן).

מצטער, לא יכול לצלם, גנבו לי את המצלמה.

בברכה

ברק.

זה פורסם אתמול, היום המצב השתנה.

יש מצלמה, יש תמונות:

תסלחו לי, אני לא ממש בקיא באופן הנכון של העלאת התמונות, אשמח אם משהו מהמנהלים יציג אותן כמו שצריך (או שתסבירו לי איך).

חדי העין ישימו לב לכיתוב "גראנד למאן".

הרכב הוא בעל 6 ספרות.

32lj.th.jpg

40hu.th.jpg

"]63og.th.jpg

http://img518.imageshack.us/my.php?image=14zg.jpg

57ri.th.jpg

23gh.th.jpg

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פורסם אתמול, היום המצב השתנה.

יש מצלמה, יש תמונות:

תסלחו לי, אני לא ממש בקיא באופן הנכון של העלאת התמונות, אשמח אם משהו מהמנהלים יציג אותן כמו שצריך (או שתסבירו לי איך).

חדי העין ישימו לב לכיתוב "גראנד למאן".

הרכב הוא בעל 6 ספרות.

32lj.th.jpg

40hu.th.jpg

"]63og.th.jpg

http://img518.imageshack.us/my.php?image=14zg.jpg

57ri.th.jpg

23gh.th.jpg

אולדמוביל .

אבי

בברכה אבי.

אסקורט MK1 בתהליך שיפוץ כאן

כל מידע על חלק למכירה\נטוש לאסקורט יתקבל בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי אתה טועה, זה לא אולדסמוביל (ובטח לא אולדמוביל :wink: ).

דיברתי עם הבעלים כרגע (יומיים של חיפושים).

הרכב הוא פונטיאק גרנד למנש, שנת 76 (שנה הבאה אספנות).

למי שרוצה לראות את הרכב בימיו הטובים, שיסתכל בקליפ "מכופף הבננות" של להקת שבק ס'.

עוד פרטים בה"פ.

ברק.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי אתה טועה, זה לא אולדסמוביל (ובטח לא אולדמוביל :wink: ).

דיברתי עם הבעלים כרגע (יומיים של חיפושים).

הרכב הוא פונטיאק גרנד למנש, שנת 76 (שנה הבאה אספנות).

למי שרוצה לראות את הרכב בימיו הטובים, שיסתכל בקליפ "מכופף הבננות" של להקת שבק ס'.

עוד פרטים בה"פ.

ברק.

לא חשוב מזצ האוטו....

כי.. את האמת... את הרכב הזה הרגו ביום בחתכו לו את הגג...

כי...

אין ולא קיים ולא יהיה פונטיאק לה-מאנס קבריולט בשנים האלו..

ולא רק פונטיאק.. אין קבריולטים במודל הזה..

חתכו את הגג של הרכב הזה עם דיסק..

בנוסף... השמשה הקידמית מנופצת... אין כזאת בארץ לרכב 2 דלתות... רק ל 4.. (שונה) ו..

חבל.. רכב נראה במצב טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה למהר ולקבור אותו, בעודו עדיין חי? - אולי הצליחו לעשות איזו "קומבינה", והאוטו הזה "חוקי"? - אם כן, אז מה, שהוא לא מקורי? אולי, אין לו ערך כלכלי/אספני, אבל עדיין הוא נראה לא רע, גם ללא גג! נכון, שהוא דורש השקעה לא קטנה (בעדינות), אבל אולי יימצא מישהו, שדווקא יהיה מוכן "להרים" את הפרוייקט הזה! למעשה, אפילו אני הייתי, לו היה לי מקום לאחסנו לזמן השיפוץ בעצמי (או סכום כסף מספיק גדול, כדי לתת את זה לאנשי מיקצוע שיעשו את העבודה מהר).

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...