Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות הגה במהירויות גבוהות

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה נוסע ביונדאי עם הגה רועד ועוד מגביר את המהירות ל150 קמ"ש ועוד אתה לא חווית פעם אחת בחייך בלימת חירום והחלקה.

אז מה אתה יודע?

וכל מה שכותבים לך כאן לא כותבים לך מהתנשאות של אנחנו יודעים ואתה לא כי ברור שאנחנו יודעים יותר ממך וגם אנחנו לא נוסעים 150 קמש. אין לך ניסיון וברגע של כניסה למצב מסוכן (ראה מה שקונדסון כתב ועוד) אתה תקרא לאמא הצילו, רק עם הזמן ונהיגה על מכוניות והשתפשפות שלך עם קילומטרים ונהיגה חכמה והפקחת לקחים+התבגרות שלך, רק אז תדע להשתלט טוב על רכב ותדע לצאת ממצבים מסוכנים וגם זה בגדר אולי... :?

בקשר לרעידות בדוק צמיגים קדמיים, אזן/החלף אם צריך

בלימת חירום חוויתי כמה פעמים. במגרש חנייה ענק וריק לחלוטין. עשיתי את זה בכדי לבדוק איך האוטו מתנהג בעת בלימות חירום וכמה אפשר לפנות תוך כדי כך.

החלקה לא חוויתי כי יש לי ABS ולא בדקתי את המערכת מעל 80 קמ"ש. לא יודע אם אפשר להחליק עם ABS.

החלקה על שמן- לעומת זאת, כן חוויתי, לצערי הרב. אבל למזלי זה היה בעיר ובמהירות 40 קמ"ש. האוטו נכנס לסחרור לא נעים בכלל.

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי ליאוניד:

אתה צריך לנהוג לאט בשביל החיים שלך, לא בשביל הרישיון (סליחה, ליאוניד, התפיסה שלי שונה...).

לגבי יונתן:

שכחתי לכתוב את זה בכלל - ההגה רועד לך ואתה עוד מגביר מהירות?!

אם משהו הכי קטן מרגיש לי לא בסדר אני מייד עוצר בצד, בודק, ואח"כ גם הולך למוסך.

בד"כ אצלי זה קצת חוסר איזון של אויר בין קדימה לאחורה והרכב מתנהג שונה... איזה פדנט אני, הא?

ולגבי עצמי:

המלצה אישית - לך תעשה קורס נהיגה.

תוריד את הרגל מהגז.

תשנה גישה.

אני יודע מה לעשות (ולא מהתנשאות חס וחלילה) ואני לא נוהג במהירויות כאלו. כל אחד עושה את השיקולים שלו בחיים, אני עשיתי את שלי והבנתי שמי שנוהג ככה לא יאריך ימים.

הבור / כתם שמן / זקנה על הכביש יתפסו אותך בסוף.

בהצלחה בכל דרך שתבחר ואני מקווה שלא תיקח איתך עוד אנשים על הדרך.

הכל נכתב מתוך איכפתיות ודאגה.

מחכה רק שיגמר לי המלווה.

אולי יום אחד גם אני אבין שאני טועה ואשנה את דרכי. בינתיים לא.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת? אין לך בעיה להשתלט על רכב שאיבד אחיזה ב-90 קמ"ש? כמה פעמים כבר עשית את זה?

תן לי לנחש - 0!! רב הסיכויים שלא הגעת עדיין למצב של התמודדות עם איבוד שליטה ברכב, אלא אם כן המורה שלך מאוד מגדיל ראש ולקח אותך למגרש החלקה או ל-skid car.

בנוסף, ההגה רועד לך ב-120 ואתה בודק מה קורה ב-150? תתחיל להתאפס על עצמך ועל הנהיגה שלך לפני שתהרוג את עצמך ואחרים.

לכל הנהגים החדשים, אתם חייבים להבין שלמרות שעשיתם שיעורי נהיגה ועברתם טסט - אתם לא יודעים לנהוג מספיק טוב. אני יודע שנורא מדגדג באצבעות לעשות מה שרואים בסרטים וקוראים בעיתונים/אינטרנט, אבל אתם חייבים להבין שיש לכם עוד הרבה מה ללמוד כדי שתתחילו להיות נהגים סבירים.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים- כולכם פספסתם את הפואנטה של השרשור הזה. היא לא הייתה להגיד לי כמה שאני אידיוט וזה וזה וזה... היא הייתה לדעת מה לעשות בקשר לרעידות.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, פרט חשוב על אקסנט. הן כולן הגיעו עם abs רק שהוא לא אושר פה בארץ, אז ברישיון זה לא מצוין. במציאות המערכת פועלת ממש גרוע ומתחילה לפעול ברגעים הכי גרועים, מיני שלולית באמצע סיבוב, או חצצון קטן גורם לאוטו לעוף כאילו אין מחר. קוריאנים לך תבין אותם...

"I want to die like my grandma, Peaceful in her sleep Not like the 4 other passengers in her car..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ענו לך על זה - לך לעשות איזון לגלגלים ובאותה הזדמנות בקש שיבדקו את מצבם.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלימת חירום חוויתי כמה פעמים. במגרש חנייה ענק וריק לחלוטין. עשיתי את זה בכדי לבדוק איך האוטו מתנהג בעת בלימות חירום וכמה אפשר לפנות תוך כדי כך.

החלקה לא חוויתי כי יש לי ABS ולא בדקתי את המערכת מעל 80 קמ"ש. לא יודע אם אפשר להחליק עם ABS.

החלקה על שמן- לעומת זאת, כן חוויתי, לצערי הרב. אבל למזלי זה היה בעיר ובמהירות 40 קמ"ש. האוטו נכנס לסחרור לא נעים בכלל.

מה המסקנות?

מה משפיע על בלימה?

איך אתה משתלט אם הרכב סוטה בעת בלימה ועף מהנתיב?

מה הגורמים לסטייה של רכב בעת בלימת חירום?

(זה רק על קצה המזלג)

בלימת חירום אמיתית עושים בלי ABS

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין החלקה לABS...

ואתה מחכה למלווה שייגמר ואז תשנה את דרכייך?

אם לא תשנה גישה גם אם שומאכר יסביר לך שאתה לא מבין בנהיגה אתה לא תקשיב.

אל תנהג על 150 קמ"ש!!!!!!

מה לא ברור?

אתה לא יודע מה לעשות במהירות כזו!!!!

גם זה לא ברור?

אם זו הגישה שלך, ילד, אני מאוד מקווה שיקחו לך את הרישיון, ומהר.

אני מדפיס את השרשור והולך למשטרה ליד מקום מגוריי.

הא, ועוד לא התחלתי לדבר על ההתנהגות הגרועה של היונדאי אקסנט, וזה אחרי שנהגתי על הרכב הנ"ל במצבים הכי קיצוניים שיש בג'ימיקאנה...

זה רכב לא צפוי, עם מגבלות נמוכות, זוויות גלגול והעברות משקל מוגזמות (ימינה שמאלה וקדימה אחורה), בלמים בלי רגש, מנוע שלא מגבה אותך, גיר ארוך...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המסקנות?

מה משפיע על בלימה?

איך אתה משתלט אם הרכב סוטה בעת בלימה ועף מהנתיב?

מה הגורמים לסטייה של רכב בעת בלימת חירום?

(זה רק על קצה המזלג)

בלימת חירום אמיתית עושים בלי ABS

אפשר להמשיך...

מה זה העברת משקל?

איך זה משפיע על היגוי?

איך מתקנים תת היגוי לעומת תיקון של היגוי יתר?

ובמילים שתבין:

מתי גז ומתי ברקס, מתי הגה שמאלה ומתי הגה ימינה?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין החלקה לABS...

ואתה מחכה למלווה שייגמר ואז תשנה את דרכייך?

אם לא תשנה גישה גם אם שומאכר יסביר לך שאתה לא מבין בנהיגה אתה לא תקשיב.

אל תנהג על 150 קמ"ש!!!!!!

מה לא ברור?

אתה לא יודע מה לעשות במהירות כזו!!!!

גם זה לא ברור?

אם זו הגישה שלך, ילד, אני מאוד מקווה שיקחו לך את הרישיון, ומהר.

אני מדפיס את השרשור והולך למשטרה ליד מקום מגוריי.

הא, ועוד לא התחלתי לדבר על ההתנהגות הגרועה של היונדאי אקסנט, וזה אחרי שנהגתי על הרכב הנ"ל במצבים הכי קיצוניים שיש בג'ימיקאנה...

זה רכב לא צפוי, עם מגבלות נמוכות, זוויות גלגול והעברות משקל מוגזמות (ימינה שמאלה וקדימה אחורה), בלמים בלי רגש, מנוע שלא מגבה אותך, גיר ארוך...

לא אמרתי שהיונדאי מתנהגת מושלם.

ולא אמרתי שאני יודע מה לעשות.

ואתם לא יכול להגיד לי שלא התפרעת קצת כשהיית יותר צעיר.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון הקדמת אותי, בדיוק עמדתי להדגיש את המשפט: "אל תנהג ככה, ואם כן אני מקווה שתכנס בקיר בטון בזמן הקרוב (לבד!)"

ולילדון בן ה 12 (פותח השרשור)

א. אני לא מאמין שאבא שלך נתן לך להגיע למהירות של 150 קמ"ש!!!

ב. השאלה היא האם אתה משקר או שאתה נוהג בלי מלווה

ג. מקווה שבעקבות ה"צעקות" שלנו תשנה את דרכך

ד. אני לא חושב שיש טעם להגיב בשרשור הזה יותר, זה כמו לדבר עם קיר.

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהיונדאי מתנהגת מושלם.

ולא אמרתי שאני יודע מה לעשות.

ואתם לא יכול להגיד לי שלא התפרעת קצת כשהיית יותר צעיר.

היא לא מתקרבת להגדרה שלי ל"מתנהגת באופן שניתן לנהוג בה".

אבל זה לא העניין.

אתה צריך להכיר את האוטו וזה לא הנושא כאן.

אם אתה לא יודע אז למה אתה נוהג מהר?

כיד לאבד שליטה על 150 ובמקום להיפצע אז למות?

כי זה מה שיקרה, ילד.

ואני לא התפרעתי.

עוד משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון הקדמת אותי, בדיוק עמדתי להדגיש את המשפט: "אל תנהג ככה, ואם כן אני מקווה שתכנס בקיר בטון בזמן הקרוב (לבד!)"

ולילדון בן ה 12 (פותח השרשור)

א. אני לא מאמין שאבא שלך נתן לך להגיע למהירות של 150 קמ"ש!!!

ב. השאלה היא האם אתה משקר או שאתה נוהג בלי מלווה

ג. מקווה שבעקבות ה"צעקות" שלנו תשנה את דרכך

ד. אני לא חושב שיש טעם להגיב בשרשור הזה יותר, זה כמו לדבר עם קיר.

-לאון חבקין-

כמה איחולים לבביים. תודה.

17.

א. לא. הוא לא. מלווה אחר.

ב. ראה א'.

ג. סיבר מאוד שכן, תאמינו או לא. די הראתם כמה עוד יש לי ללמוד.

ד. ראה ג'.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אותה בעיה בפאסאט שלי ובסוף התברר שהצמיגים האחוריים היו גמוקים הרעידות התחילו בסיבות ה140 קמ"ש והתגברו ביחד עם המהירות. בדוק תקינות צמיגים אחורים ואיזון גלגלים.

וכל חברי הפורום אם חבר פואום רושם לכם שהוא נוסע 200 קמ"ש ויש לו בעיה ברכב. אז מספיק כבר לרשום למה אתה נוסע 200 ולמה 400 הוא כי כמה שתעירו לו זה לא יעזור זה רק מעצבן. כל אחד יסע במהירות שהוא רוצה כי זה לא יעזור להעיר.

ולפי דעתי זה מתחיל כבר לעצבן אותי שכל אחד מגיב על המהירות הנסיעה של האחר .

די מספיק באתם לפתור בעיות לא להיות מורי נהיגה או ההורים של אותו נהג.

ואם הוא ירצה לנסוע בלי מלווה שיסע, ואם הוא רוצה לנסוע 200 שיסע,ויש עוד הרבה דברים תתנהגו כמו בוגרים ולא כמו ילדים קטנים למה, כמה, ואיך ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך המון ללמוד, חבל שתשלם שכר לימוד יקר.

זה מה שיש לי להגיד.

ואם תמשיך לנהוג על מהירות כזו זה ייגמר באסון.

אני לא כותב לך את זה סתם, היה לי חבר בדיוק כמוך (גם על יונדאי אקסנט, אגב...).

תסמוך עלי שהרכב לא בטיחותי.

מספיק טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...