Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי polo classic

ziv989
שימו לב! השרשור הזה בן 6258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברצוני לקנות אוטו בתקציב של 30K פלוס מינוס, ידני, וירגיש די חזק (1600 או 1800), חשבתי על POLO קלאסיק שנת 97, מה דעתכם על האוטו ? איך הוא מבחינת אמינות ? ונסיעה ? והאם הוא נמכר במחירי מחירון (כמובן תלוי לפי המצב), או שזה דגם שישר שווה להוריד עליו כסף ? אה, ואיך המחירים שלו מבחינת חלפים וטיפולים ?

האמת היא שמה שיותר רציתי (ואני עדין רוצה) זה לאנטיס F שנת 96 , הבעיה היא שכל מה שראיתי היה במצב חיצוני יפיפה ומצב פנימי מפחיד (תיקוני שילדה, מנוע גמור, גיר בסוף החיים), אם מישהו מכיר אחת כזאת למכירה במצב טוב אז אני אשמח לקבל תגובה.

רציתי לשאול אם על פולו קלאסיק , כאשר היא במצב טוב מקובל לתת מחירון או שזה רכב אשר אוטומטית

מורידים ממנו איזה שהוא סכום, ואם כן אז כמה ? (מדובר על שנת 97)

ועוד דבר אחרון, איזה מכוניות אתם ממליצים חוץ משתי אלה בתקצביב הזה ובדרישות האלה ?

בתודה, זיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו קלאסיק 1.6 100 כ"ס ידנית היא די זריזה..לא מטוס אבל נוסעת בסדר גמור.

אמינה למדי,אין את כל הבעיות של הVW החדשים יחסית...החלקים והטיפולים בצ'מפיון יקרים. :roll:

שוק בעייתי,אין הרבה ביקוש לאוטו הזה..אתה עלול להתקל בבעיות במכירה.

אה..והבאגז' די גדול,ככה שאם אתה צריך לסחוב עגלות תינוק או משהו כזה..לא תהיה לך בעיה.

סה"כ רכב חביב+.

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכונית הנ"ל כבר שנה וחצי .

המכונית עצמה דיי נחמדה למשפחה ממוצעת ויש לה יתרון של באג'ז דיי ענק יחסית למשפתית קומפקטית .

דיי אמינה , אבל יש לה יש אותם בעיות החשמל כמו לשאר האקזמפלרים של VAG

המנוע מרגיש דיי זריז ופועל מצוין על סל"ד בינוני , הבעיה היא שיש כמה רכיבים אלקטרונים שנוטים להתקלקל

הספקתי כבר להחליף מחשב מנוע שהתקלקל כתוצאה מרטיבות , מדובר במחשב שעולה בצמ'פיון כ9K

למזלי מצאתי מושמש ב2K

יש לפעמים קירקושים ופלסטיקים רופפים בתא הנוסע ,וחלונות חשמל קידמיים (יש רק שניים חשמליים ) שנוטים להיתקע

סה"כ מכונית דיי נחמדה למשפחה ממוצעת .

אם אתה הולך על אחת כזאת , שמור עליה ותקפיד לעשות טיפולים בזמן

היא תחזיר לך תמורה נאה.

פולו קלאסיק 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פולו קלאסיק חדשה (00+) או ישנה?

כי לי הייתה ישנה (97) לפני כמה שנים והיא לא הראתה אפילו סימן לבעיות חשמל שמאפיינות ואגים חדשים.

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש קלאסיק 1600 (100 כ"ס) יד 1 שנת 97 ,80Kק"מ.

מעולם לא עשתה אף בעיה למעט טיפולים שוטפים!

לא קלאץ, לא חלונות , לא חשמל ולא בטיח.

טיפולים לא יקרים מדי, אפילו במוסך מורשה.

ממליץ מאוד!

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...