Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדיניות ירחון "אוטו" בנוגע לאירועי ה"ראלי" בארץ!

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 6841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר'ה,

אולי בימקום לריב אחד עם השני, תשאירו אנרגיות!!!

לריב עם המימסד!!!

באירוע לקידום חוק הספורט המוטורי ותרבות הנהיגה 2 :wink:

שלכם, קובי כהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בזמנו היתה מיאטה טורבו (או סופרצארג'ר) שגם היתה למכירה באותו גליון, ובפרוש היה רשום שהרכב לא חוקי ועובר טסט בקומבינה.

אז די, תגידו זה לא מעניין מספיק לגיטימי, תגידו זה יכול לסבך את כל הענף עם המשטרה - אולי.

אבל לבוא ולומר שיש הקפדה מלאה על החוק זה כבר לעג.

.

צריך להפריד בין הדברים. אם מכונית פרטית שנבחנת במגזין היא לא חוקית לכביש - זה כבר עניין של בעליה. אנחנו לא נושאים באחריות לנושא הזה, למיטב ידיעתי. ההקפדה על החוק היא מבחינת הנהיגה בלבד. המגזין לא יתחיל לבדוק אצל כל בעל רכב אם האוטו שלו לא פולט יותר מדי מזהמים או הפנסים שלו מכוונים, וגם לא אם הוא אישר ברישיון כל מיני שינויים. זו בעיה של בעל הרכב בלבד.

בנוגע לשאר התגובות שלכם - דני פרומצ'נקו לא יכול להגיב כרגע, אני אבקש ממנו להגיב יותר מאוחר. אנא התאזרו בסבלנות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,

אולי בימקום לריב אחד עם השני, תשאירו אנרגיות!!!

לריב עם המימסד!!!

באירוע לקידום חוק הספורט המוטורי ותרבות הנהיגה 2 :wink:

שלכם, קובי כהן

קובי, לא רבים!!!

מתווכחים....בלהט....בתשוקה...

באהבה...

גבר, גבר....- רק תגיד מתי אירוע מס' 2 - אנחנו נהיה שם.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתראות באירוע הבא

אולי זה חלק מהפתרון....צאו מהארון. תודיעו בגילוי בפורומים למיניהם איפה יהיה ה"מירוץ" הבא שלכם. אנחנו (מנהלי הפורומים והמועדונים) נדאג לקהל ענק.

הרי בארועים של היונדאי אקסטרים תמיד הגיעו מאות צופים ואף שודר בטלויזיה.

אם אתם לא מפחדים , אז אנחנו מאחוריכם.

קובי??

http://www.scci.co.il/

The Sports Car Club of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשאר התגובות שלכם - דני פרומצ'נקו לא יכול להגיב כרגע, אני אבקש ממנו להגיב יותר מאוחר. אנא התאזרו בסבלנות.

רוני

רוני,רוני,רוני....

איזו תיבת פנדורה פתחתי פה....

נו,אולי זה יזיז משהו???

הייתי שמח לשמוע את עמדתך האישית בנושא. מה אתה חושב? ראיון אמצע עם דני לוי, רצאבי ואולי נהג או שניים יזיק ל"אוטו"? האם ראוי ש"אוטו" ייתן במה לנושא,לעמותה? אולי סיקור חדשותי על התפתחות הספורט המוטורי בארץ והתקדמות ההליכים?

מה אתה אומר?

מקווה שלא עשיתי גלים איפה שלא צריך לעשות...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה חלק מהפתרון....צאו מהארון. תודיעו בגילוי בפורומים למיניהם איפה יהיה ה"מירוץ" הבא שלכם. אנחנו (מנהלי הפורומים והמועדונים) נדאג לקהל ענק.

הרי בארועים של היונדאי אקסטרים תמיד הגיעו מאות צופים ואף שודר בטלויזיה.

אם אתם לא מפחדים , אז אנחנו מאחוריכם.

קובי??

לא מפחדים לשאת את הדגל - אבל מפחדים מאוד מחוסר יכולת לשלוט בקהל. האירועים לא מוסתרים מהרשויות - בחלקן, התחרויות מתקיימות כדי להציג את הדברים לנציגי רשויות שונות שהגיעו בעבר ויגיעו בעתיד. האירועים מוסתרים מקהל - עד שיוסדר סופית עניין הביטוח. (לדעתי האישית - לא רוצה לחייב בעמדתי זו את העמותה).

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני לוי ידידי,

אני לא פרשתי מארגון מרוצי אשקלון בשל חוסר חשיפה אלא בגלל שהנהגים "שתו לי את הדם". זה לא המקום להכנס לזה, לכן אחדול בזה. הבטחתי (דרך סרוניס) להתייחס לכל הנושא - וכך גם אעשה.

אגב, שלא תחשוב שהיום זה מאוד שונה, לא מזמן הגיע אלי מישהו עם בקשה שאפרסם את הבג"ץ שהם הולכים להגיש כנגד חוק הספורט המוטורי. למה? כי חוק הספורט המוצע אוסר על מכונית שאינה עומדת בתקנות שונות להשתתף במרוץ."ומה אם אני רוצה לעשות תאוצות עם החבר'ה, למה שזה יהיה אסור?" הוא שאל. אני לא צריך להסביר לאיפה זרקתי אותו...והוא נהג מרוצים פעיל...

לגבי החשיפה, אני לא חושב שהחשיפה אותה אני יכול לתת לכם באוטו תסייע בהשגת ספונסרים אמיתיים או לקבל איזושהי לגיטימציה. להיפך, אני עדיין חושב שזה יכול רק להזיק - ובגדול. אנחנו מקיימים מאבק אמיתי נגד החוקים ומיסים הדרקוניים שמושתים על נהגים, אנחנו זעקנו בשער "תשתית" כשכולם דיברו על גורם אנושי...אבל - אף פעם לא הטפנו לעבור על החוק. לדעתי זה יזיק גם לכם וגם לכל המאבקים האחרים אותם אנחנו מנהלים.

דני פרומצ'נקו

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון אתה צודק הבעיה שלנו היא צופים וכדי לחדד (גם לא מחונכים ולא ממושמעים)

אין לי פחד משום גורם חוקי ואני מייצג נאמנה את דעת הספורטאים , אבל מתוך אחריות אישית

ועם כל הצער אנו נמנעים מלעודד קהל לבוא לאירועים.

רק תבינו קוראי הפורום,

איזה ספורטאי מאיזה תחום שתגידו יכול להתבטא כשהוא יודע מראש שאין קהל?

בציפורניים אנו מחזיקים את הספורט הזה בחיים, (הוא כבר מת פעמיים)

אבל מפה לאוזן? כל מי שרוצה לדעת יודע,

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון

תשובה נחרצת מאוטו קיבלת , לדעתי מיצית, עבור לנושא הבא

דעתי האישית? לא מקובל עלי BIG TIME אבל רצונו של אדם כבודו

יאללה שרשור חדש

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעלתי את עצמי!
לא צריך לנעול. מספיק לרסן את הלשון קצת. זה שהעלית את הנושא זה בסדר גמור, וגם לעשות גלים זה בסדר גמור.

ואגב, אני מאד מופתע שאתה בעצם לא יודע מי אני. אני כותב בשמי המפורש, עיתונאי רכב כבר יותר מ-20 שנה, וכל מי שעוסק בספורט המוטורי מכיר אותי היטב. מתי הסתרתי את הקשר שלי ל'אוטו'? אפילו בשרשור הזה התייחסתי לזה. וכמו שקרה לך יותר מפעם אחת בשרשור הזה, אתה כנראה לא קורא ממש בעיון את מה שכותבים לך - כי אז היית רואה שציינתי במפורש שאני נ-ג-ד המדיניות של אוטו. אז אתה יכול לשמור את הרמיזות שלך לעצמך.

וכדאי שתלמד קצת תרבות דיון. ביטויים כמו "לקשקש", "חוצפה" ו"שקר" הם הרבה מעבר ל"ויכוח בלהט ובתשוקה".

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לנעול. מספיק לרסן את הלשון קצת. זה שהעלית את הנושא זה בסדר גמור, וגם לעשות גלים זה בסדר גמור.

ואגב, אני מאד מופתע שאתה בעצם לא יודע מי אני. אני כותב בשמי המפורש, עיתונאי רכב כבר יותר מ-20 שנה, וכל מי שעוסק בספורט המוטורי מכיר אותי היטב. מתי הסתרתי את הקשר שלי ל'אוטו'? אפילו בשרשור הזה התייחסתי לזה. וכמו שקרה לך יותר מפעם אחת בשרשור הזה, אתה כנראה לא קורא ממש בעיון את מה שכותבים לך - כי אז היית רואה שציינתי במפורש שאני נ-ג-ד המדיניות של אוטו. אז אתה יכול לשמור את הרמיזות שלך לעצמך.

וכדאי שתלמד קצת תרבות דיון. ביטויים כמו "לקשקש", "חוצפה" ו"שקר" הם הרבה מעבר ל"ויכוח בלהט ובתשוקה".

טל

נו... בסדר...

אז זה אומר שלא יקראו עלי במאה שערים.... החלפת המילים איתך העלתה את ריטינג השרשור ב - 20% לפחות. ובטח גם עזרה לעובדה שפרומצ'נקו הגיב...

:wink:

"קשקוש", "חוצפה", "גובל בשקר" אינם ביטויים חריפים בעיניי - זה לא כתיבה עיתונאית אומנם - אבל כאן זה פורום רכב - לא עמוד ראשי בעיתון. בביטויים ובשפה בהם אתה השתמשת לעומת זאת - אני בספק אם היית עושה זאת שוב אחרי מחשבה נוספת - אתה הותיק והמנוסה, לא? תחשוב על זה!

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני ידידי,

.

.

.

.

(אלון)

זו התגובה האחרונה שלי אליך בנושא הזה. מעבר לטפשות המדהימה שאתה מפגין כאן, ברור שאתה פשוט לא מסוגל לקיים דיון ענייני בלי להגרר להתקפות אישיות. מאיפה יש לך את החוצפה להאשים אותי בשקר? אני ממש מתאפק לא להשתמש במלים יותר חריפות לגביך.

טל

מה שיפה , מר שביט , זה שאתה (וגם מר פרומצ'נקו) קוראים לדני /כ"א אחר "ידידי" בעוד שבקלות הייתם נועצים לו סכין בין הצלעות...:roll:

גם את הטפותיך לאלון , או אליי :http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=555963#post555963 - עדיף שתקרא רק לאחר המילים שרשמת למעלה (רק אל תספר לי על "הוא התחיל" - זה מתאים לילדים , לא ? לא חושב שהגעת לגיל של מספיק מבוגר כדי לחזור להיות ילד...).

אני מצפה מ"אוטו" , כעיתון שלטענתו מוביל את ענף הרכב בארץ , להיות נושא הדגל למען הנושא ,ולא שיתמקד רק בלייצר עוד כסף.

כל האוננות המוטורית לא הובילה אותנו מ"מ קדימה. זו הסיבה בעטייה "התכסחתי" עם אילן פ. ומריוס ,זו הסיבה שבעטייה ירדתי על קובי כשבא לארגן את האירוע .

בדיוק בגלל זה הגעתי לג'ימקאנות בחום ו/או בגשם (ע"ע שפיצרינג בינואר) , בדיוק בגלל זה סייעתי לקובי ככל יכולתי באירוע אחרי שהוכיח את רצינותו (ולא כפרסום עצמי , כמו מגזין מסויים) , ובדיוק בגלל זה אני לא מבין את ההחלטה הזו.

עצוב שכל 84 האנשים המעורבים בסצינה המוטורית בארץ לא מסוגלים להתאחד למען הנושא אותו הם אוהבים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא ברור לי, שמר, מנין אתה מגיע למסקנה הזו. אני מאד מעריך את דני לוי על פועלו, על המרץ והדבקות וההליכה קדימה. בסוגיות מסויימות אני חולק על הדרך הזו - ספציפית, לגבי סעיפים מסויימים בחוק הספורט המוטורי - אבל נעיצת סכין? אתה טועה ביג-טיים.

ולגבי מגזין 'אוטו' - כבר אמרתי, יותר מפעם אחת, ואחזור שוב: אני ח-ו-ל-ק על מדיניות המגזין וחושב שזו שגיאה. מה עוד אתה רוצה ממני? אני לא בעל העיתון, לא מקבל החלטות לגביו, ומזה כחצי שנה גם לא חלק מהמערכת.

ולבסוף, לגבי הדיון עם אלון - כנראה שסף הסובלנות שלך גבוה משלי, או שהקריטריונים שלנו לגבי תרבות דיון קצת שונים. כשמישהו מתבטא לגבי מה שאני אומר "קשקשת", ואף מוסיף וטוען אחר-כך שאני חוצפן ושקרן, לבוא ולטעון כלפי על צורת התבטאות לא-בדיוק-קורקטית נשמע קצת צבוע, אתה לא חושב?

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשני האדונים הנכבדים טל ואלון -

אבקש מכם לקחת את שארית המחלוקות האישיות ואת ויכוח הסרק ביניכם על תרבות הדיון (או היעדרה) של השני לה"פ, זה פשוט לא מעניין אף אחד "מי התחיל"... חבל.

מוטי, מכין את המחק בתקווה שלא אזדקק לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...