Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשרי לחבר הארקה מהמגבר ישירות לרדיו דיסק? יש סיכוי שזה יבטל רעשים?

mordi
שימו לב! השרשור הזה בן 7692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רעשים של גז\אלטרנטור\ונטה וכ"ו..

האוטו הוא קטן אז בין הרדיו דיסק לנקודת אדמה ברכב יש הבדל של חצי מטר..

כן, יש לי זבל סיני באוטו ואני גאה בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אני הולך לפרק את הרדיו דיסק לחתיכות, מוצטיא את כל הכבלים שמובילים לרמקולים ועושה הכל מהתחלה..

האוטו הזה עבר כמה ידיים ולפי מה שהוצאתי את הרדיו דיסק לפני כמה ימים עשו שם עבודה גרועה.

סך הכל צריכים להיות שם 10-12 כבלים TOPS, זה ניראה כאילו יש שם רשת של כל הכבלים של האוטו, כל כבל כפול, חתוך ב14 מקומות שונים.

תאמינו לי, אל תילכו למתקין אם אתם יודעים את העבודה, המתקין כל שניה חותך חוט, מחבר עוד חוט ושם אזוולירבנד, על החוט של ההארקה יש איזה 4 חיתוכים.

החוטים של הרמקולים חתוכים איזה 5 פעמיים פלוס עוד חיתוך ששם הוא מחובר במחבר שחור כזה, מגשר.

מחר אני הולך לעבוד על האוטו רצח, מוציא הכל!

מרוב כמות הכבלים הרדיו דיסק לא נכנס עד הסוף, והוא בולט בצורה מגעילה!בעעע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורדי יש מתקינים ויש "מתקינים". נקודה רגישה מאוד בארצנו, רוב הקונים חושבים שהמתקין שמח למכור להם רמקול ורדיו-דיסק ולעבוד שעה-שעה וחצי כמו שצריך על הרכב ללא תוספת ועוד למכור במחיר הזול ביותר. (ועוד אני לא מדבר על הידע של המתקינים והידיים השמאליות ).

בדרך כלל מתקין טוב גם לא יוציא את הרכב אם הוא בעצמו לא מרוצה, ברור שבשביל כזה מתקין אתה משלם על התקנה נטו בין 1500-5000 K , אולי זה נראה לחלק מהאנשים מוגזם אבל התוצאות בהתאם (אין חוטים מבצבצים, קיבלת את הסאונד שרצית, אין רעשים..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו בא עם התקנה מוכנת , זה שקנה את האוטו לפני התקין בו מערכת מושקעת והשאיר לי את כל הכבלים.

זה שהתקין לי את הרדיו דיסק שהחודש קניתי עשה פשוט עבודה גרועה..

זה פועל ערבי שהבעל בית מחזיק.

כנראה הבן אדם מתלהב מזה שהוא יודע לחשוף חוטים תוך שניה ולכן כל החיבור לרדיו דיסק ניראה כמו איזה מטען חבלה. :lol:

אולי תעזור לי בקטע שהתחיל לי רק אתמול, לא מחובר כלום לרדיו דיסק עכשיו, לא מגבר לא כלום, רק שני רמקולים קדמיים וזהו.

שאני מעלה את הווליום מעל 30 מתחילים להשמע כמו פרצי חשמל כאלה, כמו ניצוצות.

מה זה יכול להיות? אני חושב שאולי יש איזה חוט שהתנתק אבל מחר נהיה יותר חכמים ונעדכן אותכם לבעיות חדשות שבטוח יהיו..

ונאני לא יודע מה איתכם אבל במחיר של התקנה של כולה להעביר כבלים מנקודה A לנקודה B אני קונה איזה רדיו דיסק איכותי או מגבר נורמלי. 1500 שקל מוגזם מאוד.. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והרמקול לא יושב טוב ובווליום גבוה הוא פשוט קופץ במגש.

תבדוק שבטעות אין לך מטען חבלה ברכב :lol:

לא נגענו בכלל ברמקולים, זה התחיל רק עכשיו שפתחתי את הרדיו דיסק..

פתאום זה התחיל! הכל עבד יופי איזה שעתיים..

אגב, שרפתי לי מגבר , בכזאת דיבליות!!!

הסאב בזוקה שלי שוכב אצלי בנתיים בבית ובנתיים התקנתי את המגברים הכל, הרצתי ווליום וכ"ו, הקיצר השארתי את הכבל של הבזוקה מחובר למגבר ואת הצד השני השארתי ,כמו אידיוט ,גלוי.

שבאתי עם הבזוקה ולא הבנתי למה המגבר פתאום לא עובד..

הכבל שהשארתי קיצר , בין הפלוס של היציאה והמיוס , ככה איזה כמה דקות טובות..

ושישו ושימחו ומגבר נשרף, מחר אני שולח אותו לתיקון אצל החברה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...