Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לקחת chr בליסינג?

סאלי סעיד

פוסטים מומלצים

היי, 

אתחיל ואומר שאני די נעולה על ליסינג פרטי תפעולי דרך שלמה סיקסט, אם אני טועה ולא כדאי דרכם, תגידו לי בבקשה. 

הסיבה שבא לי ליסינג, היא שאני פשוט לא יודעת מה יהיה אתי בהמשך החיים ולא בא לי להתחייב לכלום, כן, גם לא לרכב.

רציתי קיה נירו היברידית אבל אין להם, אז, עברתי ליאריס קרוס, וברגע האחרון אמרו שכל המשלוחים הוקפאו, ונשארתי עם chr, האם כדאי? יש לי שתי דרישות מרכב, שיהיה גבוה מספיק לנסיעה בכפר דרוזי ושיהיה מאד מאד מאד חסכוני בדלק כי אני כל היום על הכביש, אה וגם בצבע שחור שמסתבר שזו דרישה מוגזמת בליסינג. ממש ממש תודה על העזרה ♥️

עריכה אחרונה על ידי סאלי סעיד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-CHR היא מכונית מצויינת ומאד חסכונית. ליסינג פרטי זאת דרך לממן את השימוש ברכב, אז זה לגמרי תלוי בך. 

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי דווקא ליסינג זה התחיבות יותר קשוחה/יקרה.

האם את עובדת במקום עבודה, שדרכו תוכלי לקחת רכב בליסינג?

האם יש לך תקציב להעמיד שלא קשור בליסינג?

דווקא צבע שחור?? בארץ..רותח, ורואים כל גרגר אבק😎

• אהבתי 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מבקשים על CHR בעסקת ליסינג פרטי ומה כלול בעסקה?

שימי לב שלרוב יש מגבלה של 20 אלף ק"מ בשנה במסלול הבסיסי.

מהחישובים שלי זה לא ממש משתלם, בטח לא לרכב שאמור להיות סחיר כמו טויוטה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ידיד בעבודה שכרגע סיים 3 שנות ליסינג פרטי עם CH-R והחליף אותו-  בדגם חדש של CH-R. הליסינג הוא ישירות מטויוטה.

חשב לגוון עם דגם אחר של טויוטה או רכב מקביל עם צריכת דלק דומה, אבל לא מצא שום רכב עם מושב הנהג נוח באותה הרמה.

אגב, צריכת דלק ממוצעת של 3 שנים לפי המחשב 1:20. 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...