Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סורנטו 2014 מנוע לא תקין

Shay m3

פוסטים מומלצים

אשמח לעזרה

יש לי קיה סורנטו 2014 בנזין אחרי שהיא אכלה שמן בצורה מוגזמת במוסך המרכזי החליטו להחליף רינגים(אחרי שהחליפו מחזיר שמן בין הגיר למנוע שדלף ב4000ש"ח)  אחרי שפתחו את המנוע הבינו שהצילנר פגום כלומר הולכים על החלפת מנוע עלות מנוע 0ק"מ+שמנים ועבודה 16000ש"ח עם אחריות 5 חודשים

השאלה האם יש אפשרות להפעיל ביטוח במצב כזה? יש ביטוח מקיף

האם למכור את הרכב במצב כזה ולהפסיד 

לא מעט כסף

או לנסות לגייס כסף מי משפחה חברים וכאלה כי לנו את את כל הסכום 🤔😮‍💨

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה זה סוג של השקעה כי ההפסד שלך אם תמכור את הרכב עכשיו יהיה יותר גבוה ממחיר המנוע (במידה ותצטרך לשלם)

אולי אפשרי להביא מנוע מפירוק שכנראה יעלה יותר זול להבנתי אין בזה בעיה אבל חכה לחוות דעת של חכמי הפורום 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אז אחרי שקיבלתי הצעת מחיר כתובה של 20000ש"ח שלא בתקציב שלי מה האפשאוחות שלי? 

1. לגרור את הרכב למוסך אחר לשפץ את הראוש מנוע (לחרוט) להביא את הרכב למתב נסיעה ואז לחשוב מה לעשות עם הרכב בעתיד אגב אך יודעים אם אפשר לעשות חריטה בצילנדר?

2. למכור את הרכב as is ושהקונה ישבור את הראש ולהפסיד הרבה כסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...