Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתם צריכים לבחור רכב אחד, לכל החיים - מה ולמה?

lanosforce

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, lanosforce כתב:

הייתי בטוח שאני אראה לפחות פעם אחת אוודי קוואטרו סטיישן בי-טורבו. 

כן! אאודי A6, סטיישן, קוואטרו, אולרוד, דיזל 3 ליטר. מופלצת!

• אהבתי 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שרשור קשה, לבחור אחת?!?!?!

אפשר אחת לכל יום בשבוע?

מצד אחד מיאטה, 7 שנים איתי, קלילות, פשטות, שהגג נפתח הקסם מתעצם.

מנגד חסר כוח ויתרה מכך חסרה יכולת פרקטית - תא מטען, ואולי 2 מושבים נוספים...

באחרונה התחלתי לחלום על :

Bmw M2c יש תא מטען, יש 2 מושבים מאחור, יש כוח, ישנה טכנולוגיה ישנו משקל ואין גג נפתח.

אם לפנטז בגדול אז קוניגסייג ג'מרה עם המנוע v8 כפול המגדשים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״לכל החיים״ הפרוש שלי הוא כזה שאוכל להחזיק ולתחזק באופן סביר. חלומות על פורשה לטעמי ישארו כאלה למרביתנו, בוודאי השכירים הבורגנים ☺️ 

לכן הפורסטר יהיה בחירה נכונה, כמו גם הפורד אקספלורר st שמישהו רשם כאן. 

תוצרת vw כדוגמת ה gti או s3 ואפילו rs3הן עדיין ברות השגה. כמוהן תוצרת gm וקרייזלר אם כי ברמת הוצאות גבוהה יותר. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, zaf כתב:

הוא כזה שאוכל להחזיק ולתחזק באופן סביר

בדיוק בגלל זה בחרתי בסובארו פורסטר ולא בG וואגון. אם גם הייתי נותן דרור מלא לחופש מחשבתי - הייתי רושם G וואגון. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, lanosforce כתב:

בדיוק בגלל זה בחרתי בסובארו פורסטר ולא בG וואגון. אם גם הייתי נותן דרור מלא לחופש מחשבתי - הייתי רושם G וואגון. 

בשאלון הבא תתדייק את השאלות🤣

שאלת רכב אחד, לכל החיים. לא הייתה שאלה של תקציב, תחזוקה, ביטוחים וכו' ולכן בחירה הייתה G-CLASS ( או כל רכב אקזוטי אחר - G-CLASS 6X6)

אם יורדים לרזולוציות כאלה אז ברור ש G-CLASS לא רלוונטי ( רכב החלומות שלי בכל אופן וכמעט קניתי שנת 84 ב 280,000 שקל וברגע האחרון קיבלתי ברקס). 

אז אם יורדים לרזולוציות האלה ופות"ש נותן SECOND CHANCE אז הבחירה הנכונה היא לנד קרוזר. עביר, זול לאחזקה,  אמין ,7 מקומות, ולא ימות גם עוד 100 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, lanosforce כתב:

כמה מעניין - השרשור מתפלג בעיקר בין רכב פרקטי ALL AROUND לבין רכב ספורטיבי נטו ללב. 

כאשר הבחירה המובילה היא באופן ברור מרצדס G וואגון. 

מעבר לזה סובארו בהחלט מככבת ברכב להתבגר איתו וגם מיאטה. 

הייתי בטוח שאני אראה לפחות פעם אחת אוודי קוואטרו סטיישן בי-טורבו. 

חשבתי שאתה מדבר על רכב שנוסע ולא על אחד שיושב במוסך

לפני 5 שעות, garicho כתב:

רכב יחיד לכל החיים, שישרוד כל מה שתזרוק עליו? רק Mercedes-Benz W123

undefined

אכן הg קפץ לי ישר לראש אבל מי יכול לשלם את הביטוח והטיפולים,

וזאת ה123 עד היום היא עושה לי את זה,

אבל בשורה תחתונה פורסטר…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יושב לי טוב ההצעה הזאת מה שרגיל אני מעדיף להשיג לבד בלי להתחייב עד סוף החיים   ומה שמיוחד בעיה עם עלויות אחזקה ומה יישתנה בהמשך לא ידוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, amosbmw כתב:

לנדקרוזר זה רכב עם יכולת שטח מעולה, התנהגות כביש הכי טובה שאני מכיר ברכב שטח אמיתי, אבל נוח הוא לא. תמיד שאני עולה עליו אני מרגיש שאני עולה על משאית.

במקרה כזה הכי קל לענות פורשה 911 dakar או m3 touring או G-class.

פאג'רו למשל מאז 2001, עם ארבעה מתלים נפרדים, הרבה יותר נוח, ועם התנהגות כביש הרבה יותר טובה.

לגבי G-Class כנראה לא ניסית לשבת מאחורה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, discoTD5 כתב:

פאג'רו למשל מאז 2001, עם ארבעה מתלים נפרדים, הרבה יותר נוח, ועם התנהגות כביש הרבה יותר טובה.

שאלת תם: אז למה הלנדקרוזר זכה למעמד שזכה לו (ולא רק בארץ), בעוד הפאג'רו לא?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, RK כתב:

קיימן זאת הבחירה המתבקשת, אבל אם אנחנו חושבים על הגיל ההולך ומתקדם - ג'וליה QV.

האמת אני גם חשבתי על הג'וליה כבחירה הכי שפויה בין דיילי, ספורט, אסתטיקה ורכב לנשמה, ואז נזכרתי במכוניות חלומותיי ה911 והאינטגראלה, ואז ראיתי את זה. אמרתי את זה. זה. 

הבעיה שאני אמצא את עצמי עף מאיזה צוק מאוד מהר. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, קורן בן אשר כתב:

יש כרגע מספיק חזיתות פתוחות - עזה, לבנון/חיזבאללה, איראן, חות'ים, ירדן, דרום אפריקה, האג - לא צריך לפתוח עוד חזית. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 9

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, discoTD5 כתב:

לגבי G-Class כנראה לא ניסית לשבת מאחורה. 

אני נוהג מאות ק"מ ביום על פאג'רו 2016, ונהגתי גם כמה עשרות אלפי ק"מ על לנדקרוזרים. מעדיף את הטויוטה גם בכביש וגם בשטח. אבל נוח או התנהגות לא הייתי קורה לאף אחד מהן, זה רק סביר ולא יותר.

בg-class לא נסעתי מעולם לא מקדימה ולא מאחורה, רק ישבתי בתערוכות רכב. הוא סתם יפה.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איסוזו טרופר מוגבה אם שנורקל והלוק האכזרי שאוכל כל שטח

לפני שעתיים, קורן בן אשר כתב:

זה לא רק הלנדקרוזר זה כל הטויטה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...