Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת כסף משכורת מחו"ל לבנק ישראלי מה התהליך?

renault5

פוסטים מומלצים

אשמח לעזרה.

אני קיבלתי 2 פרויקטים של עבודה מול 2 חברות שונות בחו"ל אני עובד מרחוק עבורם ואני חי בישראל

עכשיו אני נמצא בבנק הפועלים ובקושי הבינה אותי הנציגה בטלפון אני אמור לקבל כסף כול חודש מ2 חברות קבועות שונות ביורו בלבד

באופן קבוע  לא הבנתי מה שהיא אמרה לי  איזה אישורים צריך להביא כול פעם מחדש  מישהו פה מקבל כסף מחו"ל באופן קבוע לבנק ישראלי ויודע לשתף בידע?

האם צריך כול חודש להנפיק אישורים לבנק על משכורת מחו"ל? אני מוציא קבלה בארץ וזהו אבל נראה לי שהם רוצים יותר מזה ואני מבולבל.

אשמח לעצות

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך מספר IBAN שאתה יכול למצוא באתר/אפליקציה ולתת להם שיעבירו לשם. אתה יכול גם לפתוח חשבון יורו עם IBAN אחר ושיעבירו לשם.

זאת האפשרות הקלה והיקרה, אלא אם הבנק יתן לך הטבה כלשהי.

אפשרויות אחרות שלא יצא לי לנסות הם שירותים כמו payoneer אבל מעבר ללזרוק לך את השם שתחפש בגוגל, אני לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי מקבלת רנטה מחו"ל - נכנס כל חודש באמצעות ה-SWIFT

מה שצריך להסדיר זהנושא המיסוי ואיסור,הלבנת הון. מצריך ייעוץ של רואה חשבון שמכיר את הנושא הבינלאומי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DubelBoom כתב:

יש לך מספר IBAN שאתה יכול למצוא באתר/אפליקציה ולתת להם שיעבירו לשם. אתה יכול גם לפתוח חשבון יורו עם IBAN אחר ושיעבירו לשם.

זאת האפשרות הקלה והיקרה, אלא אם הבנק יתן לך הטבה כלשהי.

אפשרויות אחרות שלא יצא לי לנסות הם שירותים כמו payoneer אבל מעבר ללזרוק לך את השם שתחפש בגוגל, אני לא מכיר.

כן זה יש לי אני מצאתי מספר iban פשוט קראתי שניתן לעכב כספים שמגיעים מחו"ל ושאלתי את הבנק אמרו לי שלעיתים צריך לשלוח מסמכים

או אישורים ויכול להיות שכול חודש שהכסף יכנס לבנק אצטרך להנפיק אישורים

לפני כשעה, sperial כתב:

אמא שלי מקבלת רנטה מחו"ל - נכנס כל חודש באמצעות ה-SWIFT

מה שצריך להסדיר זהנושא המיסוי ואיסור,הלבנת הון. מצריך ייעוץ של רואה חשבון שמכיר את הנושא הבינלאומי.

אז זהו התקשרתי לרואת חשבון היא אמרה לי שאין צורך שלי בשירות של רואה חשבון כי אני פותח עבור זה עוסק זעיר בעוד חודש

וזה לא מצריך ממני התעסקות עם רואה חשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנק יקבל את הכסף והוא במסגרת המלחמה בהבנת הון לא ישחרר לך אותו (ויש מצב שאפילו לא יספר לך שהכסף הגיע) עד שלא תספק להם אסמכתאות על מקור הכסף. כדי לא ליפול למלכודת הזאת, תיכנס למנהל הסניף ותבקש ממנו הסבר למה בדיוק נדרש ע"מ שלא יעשו בעיות. רק לאחרונה רדפתי אחרי העברה שכזו 35 יום!

• רעיון טוב! 5
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציות נוספות שדורשת קצת התעסקות בהתחלה והרבה פחות בסוף כנראה (לא מניסיון עם משכורת - כן מניסיון עם העברת כספים):

1. לפתוח חשבון בנק מקומי ״שם״ -> לקבל את הכסף לחשבון בנק המקומי ואז לעשות העברה עצמית מחשבון לחשבון בבעלותך (עלויות של swift הן סביב ה30-50 דולר להעברה).

2. לפתוח חשבון בנק מקומי ״שם״ -> ולהשתמש בwise (מה שהיה TransferWise) כדי לעשות העברה דרכם ולקבל את הכסף בחשבון בארץ -> אפילו מומר לשקלים עם עלויות דיי נוחות. כתלות בזמינות שלהם במדינה של המשכורת.

אני אמנם עשיתי את זה רק להעברות כספים עצמיות - אבל ברגע שאתה מערב חשבון שהוא לא שלך בהעברה - תתכונן ל״כיף״

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תמיד אפשרי לפתוח בקלות חשבון בנק במקום שאתה לא תושב בו.

Wise הוא בהחלט דרך מצוינת להעביר מט"ח מחו"ל לארץ

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח חשבון בפיוניר, תוכל לקבל חשבון בנק מקומי ולקבל את הכסף ולהחזיק אותו ביורו.

בכל שלב אפשר למשוך לחשבון בנק או להזמין כרטיס מפיוניר ולהשתמש בכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, סולל הדרך כתב:

הבנק יקבל את הכסף והוא במסגרת המלחמה בהבנת הון לא ישחרר לך אותו (ויש מצב שאפילו לא יספר לך שהכסף הגיע) עד שלא תספק להם אסמכתאות על מקור הכסף. כדי לא ליפול למלכודת הזאת, תיכנס למנהל הסניף ותבקש ממנו הסבר למה בדיוק נדרש ע"מ שלא יעשו בעיות. רק לאחרונה רדפתי אחרי העברה שכזו 35 יום!

זהו אני קבעתי פגישה גם פגישה קשה להשיג יש לי תור רק ב21.12.

אני בודק גם מול בנק מזרחי טפחות הבנתי משיחה איתם שיש להם סניף מיוחד למט"ח קבעו לי פגישה בעיר מגורי אנסה לדבר איתם.

לפני 20 שעות, Liviur כתב:

אופציות נוספות שדורשת קצת התעסקות בהתחלה והרבה פחות בסוף כנראה (לא מניסיון עם משכורת - כן מניסיון עם העברת כספים):

1. לפתוח חשבון בנק מקומי ״שם״ -> לקבל את הכסף לחשבון בנק המקומי ואז לעשות העברה עצמית מחשבון לחשבון בבעלותך (עלויות של swift הן סביב ה30-50 דולר להעברה).

2. לפתוח חשבון בנק מקומי ״שם״ -> ולהשתמש בwise (מה שהיה TransferWise) כדי לעשות העברה דרכם ולקבל את הכסף בחשבון בארץ -> אפילו מומר לשקלים עם עלויות דיי נוחות. כתלות בזמינות שלהם במדינה של המשכורת.

אני אמנם עשיתי את זה רק להעברות כספים עצמיות - אבל ברגע שאתה מערב חשבון שהוא לא שלך בהעברה - תתכונן ל״כיף״

חשבתי על wise השאלה אם אעביר את הכסף לwise ומשם יש אפשרות למשיכה לחשבון ישראלי? בדרך הזאת הבנקים לא יעשו בעיות עם כול העברה בדרך שכזאתי?

יש לי גם חשבון בפייפאל יש לי אפשרות לקבל שכר לשם הבעיה העמלה כול פעם.

לגבי wise לא חייב לפתוח חשבון בנק בחו"ל אלא רק wise לא? ראיתי שניתן לקבל מספר iban מקומי לאחר הפקדה ראשונית של 85 שח.

לפני 18 שעות, elad_w כתב:

תפתח חשבון בפיוניר, תוכל לקבל חשבון בנק מקומי ולקבל את הכסף ולהחזיק אותו ביורו.

בכל שלב אפשר למשוך לחשבון בנק או להזמין כרטיס מפיוניר ולהשתמש בכסף.

יש לי חשבון שם. יש לי בעיה שרק לקוח אחד עובד איתם והשני רק פייפאל או העברה בנקאית רציתי מקום אחד שכול העברות כספים יגיעו לשם.

עריכה אחרונה על ידי renault5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חשבון ב wise אני מעביר בלי בעיה גם סכומים יחסית גבוהים מחו"ל לישראל
הכסף נכנס בהעברת זהב מבנק ישראלי אחר ואז זה לא מעניין אף אחד

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, סולל הדרך כתב:

יש לי חשבון ב wise אני מעביר בלי בעיה גם סכומים יחסית גבוהים מחו"ל לישראל
הכסף נכנס בהעברת זהב מבנק ישראלי אחר ואז זה לא מעניין אף אחד

עכשיו עברתי הזדהות בwise רק נשאר לי להעביר להם 85 שח ואז כנראה אקבל מספר חשבון בנק להעברת כספים אולי זה הפתרון האידיאלי?

לגבי השורה השניה לא הבנתי wise מעבירים מבנק ישראלי בארץ הם לא יושבים בחו"ל? ומה הבנק לא מעניין אותו מהכסף שנכנס? לא מעכבים אותו כול פעם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם חשבונות בכל העולם, הם משלמים לך מחשבון ישראלי

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, renault5 כתב:

חשבתי על wise השאלה אם אעביר את הכסף לwise ומשם יש אפשרות למשיכה לחשבון ישראלי? בדרך הזאת הבנקים לא יעשו בעיות עם כול העברה בדרך שכזאתי?

יש לי גם חשבון בפייפאל יש לי אפשרות לקבל שכר לשם הבעיה העמלה כול פעם.

לגבי wise לא חייב לפתוח חשבון בנק בחו"ל אלא רק wise לא? ראיתי שניתן לקבל מספר iban מקומי לאחר הפקדה ראשונית של 85 שח.

1. איך שזה עובד עבורי בתור ״משתמש״ - אני מכניס את פרטי הבנק שלי בארה״ב ובישראל - ומסמן מאיפה לאיפה אני רוצה את הכסף. הם מתממשקים עם הבנק שלי ובעצם כל התהליך שקוף לגמרי - אבל מה שקורה בפועל - אני מעביר לחשבון שלהם בארה״ב , הם מעבירים לחשבון שלי מישראל לישראל.

2. לא הכרתי את זה. לי יש חשבון אמריקאי וישראלי גם ככה אז אף פעם לא הייתי צריך.

לפני 4 שעות, renault5 כתב:

לגבי השורה השניה לא הבנתי wise מעבירים מבנק ישראלי בארץ הם לא יושבים בחו"ל

יש להם ישות פיננסית מקומית בכמה מדינות.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, renault5 כתב:

יש לי חשבון שם. יש לי בעיה שרק לקוח אחד עובד איתם והשני רק פייפאל או העברה בנקאית רציתי מקום אחד שכול העברות כספים יגיעו לשם.

הלקוחות שלך לא צריכים לעבוד עם פיוניר, פיוניר פותחת עבורך חשבון בנק מקומי ואתה מקבל את המספר חשבון אותו אתה מעביר ללקוח ולשם הוא מעביר את הכסף - ממש כמו להעביר לחשבון בנק מקומי.

הכסף יופיע לך בחשבון של פיוניר ומשם תוכל לעשות בו כרצונך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי פיונייר שוחטים בעמלות, ניסיתי בזמנו להירשם כלקוח פרטי ויצא לי האוויר מכמה מסורבל הכל היה.

Wise היא האופציה הכי נכונה בשבילך. לפתוח חשבון בבנק אירופאי, כמו שחלק הציעו פה, בלי להתגורר שם יהיה קצת בעייתי, Wise די פותר לך את זה כי הם למעשה כן בנק עם יישות בלגית. אתה תקבל iban שפשוט תספק אותו ללקוחות שלך ולשם ישלמו לך. 
משם אתה יכול לעשות העברת swift לחשבון הישראלי שלך בארץ. אלא אם משהו השתנה בחודשיים האחרונים או שמישהו יתקן אותי, לידיעתי wise לא עובדים עם שקל, רק מט״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...