Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח 7266 ( 5440 ) - חושב שהגזימו בחומרה, מה דעתכם ומה הייתם עושים

שימו לב! השרשור הזה בן 300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

שבוע שעבר, סביב 8 בבוקר, קיבלתי דוח ממצלמה שהציב שם שוטר, דוח 7266 ( 5440 ) (6 נק' ו500 ש"ח)

כביש 4 לכיוון דרום, בעיקול האחרון לפני הירידה ימינה לרמה"ש או ישר  (לפני מורשה) - צרפתי תמונה בערך איפה זה צולם

הנקודה שם בכביש מעניינת מכיוון שיש עבודות בכביש ובנוסף יש ירידה ימינה לרמה"ש - אז אין ממש שול ימני,

יצא לי לרכב שם מעט פעמים אבל אני חושב שזאת נקודה בכביש שאין לרוכבים מה לחפש בצד ימין שם.

אני נוהג בערך כ-15 שנים (A + B) ללא עבירות תנועה (עד עכשיו..), טפו טפו טפו :-)

במקום היה עומס תנועה והיו תנאי דרך טובים.

לדעתי אין אפשרות לרכב בבטחה בצדו הימני של הכביש בקטע הזה (אני מודע לכך שזה בניגוד לחוק לרכב על השול ובכל זאת)

משמאל לשול השמאלי יש מעקה בטון (עליו הוצבה המצלמה)

אני חושב שלא סיכנתי את משתמשי הדרך לצידי ולא את החולפים על פני מצד השני של המעקה.

רכבתי לאט ובזהירות כמנהגי למרות הרכיבה במיקום הלא שגרתי (שלתחושתי הוא בטוח יותר לרכיבה בנקודת זמן הזאת של העבודות בכביש)

ויחד עם זאת, ברור לי שאי אפשר להתכחש לזה שרכבתי במיקום שלא חוקי לרכיבה (בדיוק כמו בשול ימני)

בהתחשב בכל הנסיבות, אני תוהה אם יש אפשרות לעשות משהו עם הדוח - להפחית חומרתו?

image.png.18df3156ce3eab76393c929ab9de13f4.png

image.thumb.png.7e1f70d09c05f882348fa912e5134e08.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר לסיכון או הפרעה . אם היית גורם סיכון כאשר נסעת משמאל לקו הפרדה כפול, היית מקבל זימון למשפט. יש הרבה כבישים ללא שול, בייחוד כאשר יש עבודות בכביש. אגב לידע כללי, גם אם יש שול מימין לכביש, עדיין אסור לרכב בו באופנוע עפי התקנות. המשטרה הוציאה הנחיה בזמנו לא לאכוף עבירה זו בשעת עומס תנועה. אבל אם תקרה תאונה בזמן שנסעת בשול, האשמה רובה ככולה תהיה שלך.

לסיכום, בצעת עבירה, שגם צולמה. תשלם ולמד לקח.יש לא מעט מבצעי אכיפה ספציפיים לעבירה זו.נפלת באחד מהם.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Gargoyle כתב:

(אני מודע לכך שזה בניגוד לחוק לרכב על השול ובכל זאת)

משמאל לשול השמאלי יש מעקה בטון (עליו הוצבה המצלמה)

לא הבנת את מהות העבירה.

אתה לא נסעת בשול שמאלי.

על פי הגדרות אין שם גזה דבר. אתה נסעת משמאל לקו הפרדה.

כן,למרות שאין תנועה נגדית זה נחשב קו הפרדה רצוף.

מבחינת החוק זו אותה עבירה, וההנחיה לא לאכוף נסיעה בשול אינה תקפה כי זה לא שול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...