Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגי אופנועים - המלצות / דיס המלצות

המהיר הזהיר
שימו לב! השרשור הזה בן 465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז בעקבות השרשור הראשון ומהמלצות של חברים הוחלט ללכת על חגי אופנועים לצורך לימוד על a1 (עד 500).

אשמח לקבל המלצות / דיס על המקום

וגם כללים כללים על איך זה עובד..

כשלמדתי על רכב הגעתי עם ידע טוב לשיעורים. ידעתי מה זה רכב, גז, ברקס, הילוכים וכו'.

באופנוע אני בקושי יודע להניע... יש המלצות איך לקבל מושגים?

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אצלי היה ככה (ב2009) הגעתי למיגרש עבדתי קשה ליסוע על הפסים בלי להוריד רגל הלוך חזור הלוך חזור. בהמשך היה שיעורים בחוץ. בטסט עברתי את שלב הסללום על הפסים עם עוד 6 חברה מתוך 12+-  בשלב הטסט בחוץ שמו אותי שלישי בטור כי הראשון זה צעיר בלי טסט לאוטו ובלי ניסיון בכביש-יותר קל להיות שלישי ליראות למשל מה הראשון עושה ולהגיד ניראה לי הוא טעה. גם הטסטר מתייחס אליך כבוגר עם נסיון. 

א תתרגל חזר את הנסיעה האיטית על הפסים במיגרש

ב בחוץ תרים ראש ליראות שאתה משתלב נכון עם התנועה והתמרורים-בהצלחה. קטנוע אחלה דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2023 בשעה 19:25, Guyziv כתב:

בעבר הרחוק הייתי אומר את זה

היום זה כלי מסוכן מאוד

ואלה אתמול הרגשתי את מה שאתה אומר כשרכב דוקאטו עבר לנתיב שלי בגסות ובלי לאותת ואני תוך כדי הברקס והבריחה לצד כבר עצמתי עינים וניכנסתי לאיבוד הכרה (היתה לי תאונת קטנוע בעבר שליפני ההיתנגשות איבדתי הכרה ) כשמה שהעיר אותי זה שהכידון התחיל לעשות ימינה שמאלה והבנתי שלא ניתקעתי בו-נסעתי לאט בימני והנהג בחור צעיר עושה לי סליחה עם פרצוף זחוח. היסתכלתי עליו בפרצוף של רצח וישר נתתי מישם גז ״שלא יהיו טעויות״

בקיצור אני לא צריך להגיד שאתה צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...