Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסדר טיעון מול התובע - מהירות 131 במקום 90

שימו לב! השרשור הזה בן 481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספח לא מעניין אותך 

תכין את עצמך לדיון מול התובע עוד בטרם תיכנס למשפט ותנסה להגיע איתו לעיסקה

לא ילך , אתה ניכנס למשפט השופט שואל אותך מודה , לא מודה, אתה אומר לא מודה,  השופט  חמור סבר יסביר לך כי כדאי לך להודות ,ואתה בשלך ואז נקבע להוכחות בדיון אחר לפני שופט אחר.

• מעניין 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ישה כתב:

ספח לא מעניין אותך 

תכין את עצמך לדיון מול התובע עוד בטרם תיכנס למשפט ותנסה להגיע איתו לעיסקה

לא ילך , אתה ניכנס למשפט השופט שואל אותך מודה , לא מודה, אתה אומר לא מודה,  השופט  חמור סבר יסביר לך כי כדאי לך להודות ,ואתה בשלך ואז נקבע להוכחות בדיון אחר לפני שופט אחר.

תודה ישה. האם הכשלים חזקים דיים ( אכיפה בלילה ללא אתת ו "בודד בנתיב" שמאל ) כדי ללכת איתם לדיון הוכחות ? חשבתי שרק יהיו לי לעזר כדי לשכנע את התובע להתגמש .

כמו כן , אני רואה שקיימת אפשרות להפגש עם התובע במשרדו לפני המשפט. האם כך לא עדיף לי ? ( אני ארגיש יותר נוח לסגור את ההסדר מולו לא ביום המשפט)

עריכה אחרונה על ידי pilpelmatok
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש האומרים ישיבה במשרד התובע עדיפה , אני בדעה שבמשרדו הוא נינוח ומחזיק חזק יותר ולא בהכרח הוא יההי התובע ביום המשפט אז הוא יותר קשוח

לעומת התובע בבוקר המשפט שצובאים עליו עשרות נאשמים וכל מעעיניו הוא לצמצם את רשימת התיקים לדון בהם באולם.

לכן אם אתה נותן לנו סיבה טובה לסגור איתך עיסקת טיעון הוא יותר משמח

גם כשאתה נכנס לדיון אם זה לא צלח אתה מעלה את זה בפני השופט שאולי יסייע לתובע להגיע לעיסקה

וראה את הנימוקים שלי בשרשור הקודם כאשר הנימוק של בודד בנתיב לעומת הדרישה של בודד בכביש היא נימוק חזק,  הנימוק של אי שימוש באתת הוא מסייע כאומר המפעיל לא מציית לנוהלי המשטרה ובכך הוא מוכיח את אי מקצועיותו, שזה תנאי שעל המשטרה להוכיח בתיק

• אהבתי 2

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.12.2022 בשעה 11:04, Keyser Söze כתב:

מבחינת המועדים - הכל תקין, וטענה להתיישנות תדחה.

לגבי שאר שאלותיך - כתבתי דעתי והמלצתי בתגובה קודמת.

בקצרה:

1. לבקש את חומר הראיות של התביעה כבר עכשיו.
  2. להגיע לפני המועד, ולדבר עם התובע. להצביע על הכשלים.
  3. אם יציע שינוי האישום - תשמע מה הוא מציע.
  4. אם לא מציע, ושואל בתמימות "נו, אז? אז מה אתה רוצה?" - תענה שהכשלים לא קטנים, אבל המטרה שלך להגיע להסדר.
  5. תנווט להיכן שמתאים לך - סעיף מהירות בדרגה נמוכה יותר (נניח, במקום 130, שיהיה 110), או שינוי הסעיף (נניח, למהירות שאינה מתאימה לתנאי הדרך). בגדול - מהירות שאינה תואמת את תנאי הדרך עדיף.
  6. אם אתה לא מצליח להגיע לאן שאתה רוצה, או אם התובע מציע שינוי אישום בתמורה לקנס מוגדל, תנסה להשתמש בנסיבות אישיות.
  7. ביטול לא תשיג (למרות שהכל יכול להיות).
  8. עבר תעבורתי לא צריך (התביעה תציג).
  9. הכשלים שחברי הפורום מצאו מצויינים בשרשור המקורי.

בהצלחה

תודה - ביקשתי את החומר וקיבלתי אישור קבלת הבקשה -

תוך כמה זמן אמור להגיע מרגע אישור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Keyser Söze כתב:

יגיע. 

אם לא מגיע לפני המשפט, תוכל להעלות זאת בפני השופט, ולבקש דחיה.

אכן הגיע .הריני להודיעך כי בקשתך לעיון בחומר החקירה בדו''ח מס': ##### התקבלה
.נשלחו אליך 33 מסמכים
.לידיעתך, המידע שנמסר לך הינו חסוי, וכי חל עליך איסור למסור אותו, אלא למייפה כוחך בלבד

מלבד החומר שהועבר אליך קיים בדו"ח זה תיעוד נוסף - סרטון ,
על מנת לקבלו יש לסור למשרדי התביעה, בשעות קבלת קהל ובתיאום מראש בטלפון *9647

,בברכה
שלוחת ת.תעבורה לכיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על כל 33 המסמכים.חלקם רק העתקים של ההתכתבות שלי מול המשטרה או העתקי הדוח וחתימות.מהמעט שהצלחתי להבין , הביקורת למכשיר בוצעה כנדרש חודשים ספורים לפני הדוח וכמו כן הביקורת בתחילת ובסיום משמרת נראית לי תקינה. מתועדות גם הביקורות בכרטיס המכשיר.מה שלא נראה לי תקין זה המזכר  של השוטרת שהייתה בו היא מעידה " במהלך משמרת ואני יחד עם השוטר *#* בניידת גלויה #*# בכביש 4 ק"מ 69 לכיוון כללי צפון אני יושבת במושב הנוסע הימני קדמי לא הבחנתי בעבירה אין לי קשר בהפעלת הממל"ז ולא .בעצירת הרכב. תאורת כביש במקום" .האמנם בעייתי שבעצם השוטר פעל לבדו  לגמרי בלילה (כבר לא מדבר על זה שלא היה אתת - הוזכר כאן לא מעט) והיא לא הייתה עדה לעבירה ? אילו מסמכים עוד כדאי שאעלה כאן וכיצד להציג אותם מבלי לעבור על האיסור למסור ?

תיקון מספר 33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכר סטנדרטי של שוטר שחמ/מצ המשמש מאבטח  בלבד של שוטר תנועה.  לגבי עניין האתת, הרי שמדובר על נוהל פנימי של משטרה. נוהל זה לא חוק ואינו מחייב.ייתכן וקיים אישור מפקד השלוחה לעבוד ללא אתת בשל מצוקת כח אדם. על זה לא ייפול הדוח.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון - לאחר שקיבלתי את חומר הראיות ניסיתי לחפש כשלים אך כמעט לא מצאתי .פניתי למוקד תביעות 9647* אך היה סגור אותו יום ומכיוון שהיה אותו יום "נר שמיני של חנוכה " שלחתי מייל עם כוונה בזכות יום בעל סגולה זה  וביקשתי לשוחח עם התובע.למחרת התקשרתי שוב אך התשובה הייתה שהתובע אינו ניפגש במשרדו לפני הקראה ראשונה אלא רק בבית-המשפט ביום המשפט.לאחר כמה שעות חזר אלי התובע טלפונית בעקבות המייל ששלחתי.שאל מה למה אני מבקש להגיע להסדר. הצגתי לו את הכשלים "לא יחיד בזירה" "ללא אתת" . התובע אמר שהשוטר כתב שכיוון ממלז למרכז חזית הרכב וזה מספיק מבחינת בית משפט עליון.(לא הספקתי להגיב לו ) לגבי אתת אמר שהייתה שוטרת ותיפקדה כאתת . שללתי את העניין השני מיד והסברתי לו שהשוטרת ציינה במפורט במזכר (שהגיע עם חומר הראיות) שישבה ברכב ולא הייתה פעילה באכיפה ובטח שלא שימשה כאתת.

לאחר מכן עבר לנושאים האישיים של עבר נקי וכו- שאל אם הייתי בחול או בכלא (צחקנו..)לאחר שהוצגו הטיעונים האישיים החליט להחליף ל "עונש צופה פני עתיד " תקנה 51 . בלי קנס . בלי נקודות אבל עם שלילה על תנאי לחודש במשך שנה ללא עבירות מסוכנות.וגם התחייבות על 2000 שח לשנתיים ללא עבירות מסוכנות.

תודה לקב"ה ותודה ל ישה ולשאר החברים שעזרו כאן .

*9647
  • אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבד עליך במקצת לגבי הכיוון למרכז הרכב זה תנאי הכרחי אבל לא מספיק באכיפה בלילה

היה נחמד ולא נתן לך נקודות כי החליף לתקנה 51 

יאללה עכשיו תהיה ילד טוב ירושלים במשך שנתיים

שמחתי לעזור 

• אהבתי 3

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.1.2023 בשעה 05:14, pilpelmatok כתב:

עידכון - לאחר שקיבלתי את חומר הראיות ניסיתי לחפש כשלים אך כמעט לא מצאתי .פניתי למוקד תביעות 9647* אך היה סגור אותו יום ומכיוון שהיה אותו יום "נר שמיני של חנוכה " שלחתי מייל עם כוונה בזכות יום בעל סגולה זה  וביקשתי לשוחח עם התובע.למחרת התקשרתי שוב אך התשובה הייתה שהתובע אינו ניפגש במשרדו לפני הקראה ראשונה אלא רק בבית-המשפט ביום המשפט.לאחר כמה שעות חזר אלי התובע טלפונית בעקבות המייל ששלחתי.שאל מה למה אני מבקש להגיע להסדר. הצגתי לו את הכשלים "לא יחיד בזירה" "ללא אתת" . התובע אמר שהשוטר כתב שכיוון ממלז למרכז חזית הרכב וזה מספיק מבחינת בית משפט עליון.(לא הספקתי להגיב לו ) לגבי אתת אמר שהייתה שוטרת ותיפקדה כאתת . שללתי את העניין השני מיד והסברתי לו שהשוטרת ציינה במפורט במזכר (שהגיע עם חומר הראיות) שישבה ברכב ולא הייתה פעילה באכיפה ובטח שלא שימשה כאתת.

לאחר מכן עבר לנושאים האישיים של עבר נקי וכו- שאל אם הייתי בחול או בכלא (צחקנו..)לאחר שהוצגו הטיעונים האישיים החליט להחליף ל "עונש צופה פני עתיד " תקנה 51 . בלי קנס . בלי נקודות אבל עם שלילה על תנאי לחודש במשך שנה ללא עבירות מסוכנות.וגם התחייבות על 2000 שח לשנתיים ללא עבירות מסוכנות.

תודה לקב"ה ותודה ל ישה ולשאר החברים שעזרו כאן .

שיחוק רציני ביותר,  לצאת עם 41 קמש מעל בלי כלום.

אני מצטרף למה ש @ישה אמר לגבי זה שבמשרד קשה יותר להוציא מהתובע עסקה טובה - אני אומנם מבסס את זה על כמה מקרים בודדים בלבד - אבל הרושם שלי שביום המשפט \ יום לפני בטלפון - אנשים מצליחים לקבל עסקאות טובות בהרבה.

ד"א - בארהב (מקום גדול, ספציפית בקליפורניה) זו אפילו יותר שכונה מישראל. שם במידה ויש לך רצון ולו הבסיסי ביותר לבטל דוח אתה כנראה תצליח. זה כל כך קל שיש שירותים שממש נותנים money back guarantee אם הם לא מקבלים זיכוי.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...