Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי רכב מסוחר, נפילה.

שימו לב! השרשור הזה בן 709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, אשמח מאוד לקבל את עצתכם ועזרתכם.

אני חייל משוחרר ובשביל להגדיל את כמות העבודה רכשתי רכב, רכשתי אותו מסוחר, אמר לי שהרכב עבר תאונה ושהחליפו פגוש ושהוא רק עשה עבודת צביעה. לקחתי את הרכב לבדיקה (קרובה למגרש הסוחר). בבדיקה נאמר שהיו תיקונים בפגוש הקדמי.

רכשתי את הרכב, שמתי לב למספר לקויות, הרדאר שאמור לשמור על הקרוז קונטרול האדפטיבי לא מאתר את הרכבים שמולי, לקחתי למוסך והם רצו לפרק את הטמבון כדי לסדר, נאמר לי שעשו עבודה מאוד לא טובה בהרכבת הטמבון ושאם הם יפרקו אותו, סיכוי טוב שאצטרך לשלם על פחחות/טמבון חדש. ויתרתי על התענוג. 

בדקתי דוח סליקה (גיליתי על הדבר הזה רק אחרי שרכשתי).

בדוח הסליקה מוצג הדבר הבא (הוספתי תמונה)

ואז הבנתי שכנראה הרכב עבר יותר מסתם תאונה של פגוש, הוא מוכר כאובדן גמור להלכה.

עכשיו השאלה היא:

1. למה זה לא מופיע ברישיון הרכב. 

2. איך בבדיקת הרכב לא עלו על זה והאם לעשות משהו בנידון.

3. האם יש סיכוי שסוחר הרכב לא ידע? וגם אם כן איך אני מוכיח דבר כזה.

קניתי בפחות מהמחירון, השאלה אם בכלל אצליח למכור אותו בהמשך.

תודה על העזרה!

Screenshot_20220415-143254_Adobe Acrobat.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שאלה טובה, אבל נכון להיום זה לא אמור להופיע.

2. קרוב למגרש, הכל יכול להיות. אם יתברר שהנזק מהתאונה גדול ממה שכתבו- כנראה שכן. לגבי הרדאר, יכול להיות שזה לא נכלל באחריות, תראה אם בטופס כתוב משהו על זה.

3. תאורטית כן, אבל בעיקר תאורטית.

יש לך טופס גילוי נאות מהסוחר?

באזור האישי הממשלתי אתה יכול לראות היסטוריית בעלויות. תראה מתי הרכב נקנה ע"י הסוחר.

באמצעות פניה לחברה שביטחה את הרכב בזמן התאונה תוכל לדעת מתי קרתה התאונה ומה היה הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך לסוחר,מציג לו את העבר ביטוחי ומחזיר לו את הרכב.
אין דבר כזה לא ידע,הוא אמור לדעת הכול על הרכב והוא גם מחויב ע"פ חוק לציין את זה בטופס גילוי נאות.
אם הוא מסרב,תאיים בתביעה ואם צריך גם תתבע,אתה נוהג ברכב שהוא לא בטיחותי ככל הנראה,הסוחרים האלו לא מסדרים את הרכבים כמו שצריך,לך תדע אם יש כריות אוויר ברכב בכלל.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.4.2022 בשעה 14:48, Joyride כתב:

היי חברים, אשמח מאוד לקבל את עצתכם ועזרתכם.

אני חייל משוחרר ובשביל להגדיל את כמות העבודה רכשתי רכב, רכשתי אותו מסוחר, אמר לי שהרכב עבר תאונה ושהחליפו פגוש ושהוא רק עשה עבודת צביעה. לקחתי את הרכב לבדיקה (קרובה למגרש הסוחר). בבדיקה נאמר שהיו תיקונים בפגוש הקדמי.

רכשתי את הרכב, שמתי לב למספר לקויות, הרדאר שאמור לשמור על הקרוז קונטרול האדפטיבי לא מאתר את הרכבים שמולי, לקחתי למוסך והם רצו לפרק את הטמבון כדי לסדר, נאמר לי שעשו עבודה מאוד לא טובה בהרכבת הטמבון ושאם הם יפרקו אותו, סיכוי טוב שאצטרך לשלם על פחחות/טמבון חדש. ויתרתי על התענוג. 

בדקתי דוח סליקה (גיליתי על הדבר הזה רק אחרי שרכשתי).

בדוח הסליקה מוצג הדבר הבא (הוספתי תמונה)

ואז הבנתי שכנראה הרכב עבר יותר מסתם תאונה של פגוש, הוא מוכר כאובדן גמור להלכה.

עכשיו השאלה היא:

1. למה זה לא מופיע ברישיון הרכב. 

2. איך בבדיקת הרכב לא עלו על זה והאם לעשות משהו בנידון.

3. האם יש סיכוי שסוחר הרכב לא ידע? וגם אם כן איך אני מוכיח דבר כזה.

קניתי בפחות מהמחירון, השאלה אם בכלל אצליח למכור אותו בהמשך.

תודה על העזרה!

Screenshot_20220415-143254_Adobe Acrobat.jpg

1. זה לא מופיע. וחבל. 

2+3 - תראה, השאלה לאן אתה רוצה לקחת את זה מכאן.

האם זה סוחר רישמי? עם מגרש? אם כן הוא היה אמור לתת לך גילוי נאות.

בגדול יש לך אפשרות לקחת את הרכב לבדיקה במקום אחר. 

לקבל תמונת מצב יותר אמיתית על מה עבר על הרכב ואז לשקול האם אתה מעוניין לבקש פיצוי כספי/לנסות להחזיר את הרכב לסוחר.

יש סיכוי לא קטן שכל זה יגיע לאפיקים משפטיים. אם מדובר ברכב יקר יחסית (ונראה שכן) הייתי פונה לעו"ד.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...