Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משרד התחבורה: עד 2030 כמעט 100% מהרכב הפרטי יהיה חשמלי

Gopher
שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 13 שעות, SmallbutClean כתב:

תהרגו אותי אבל אני באמת לא מצליח להבין, אתן את משפחתי לדוגמא, שכמונו יש עוד הרבה ויהיו עוד הרבה:

5 נפשות בבית, 5 כלי רכב. רחוב של בתים פרטיים בלבד עם מצוקת חניה לא קטנה (ראשל''צ). אין לי מקום לחנות את שני הרכבים הפרטיים שלי לכן אני בדרך כלל חונה על רחוב ראשי קרוב או אם מתמזל מזלי חונה ברחוב השכן. איך ואיפה אני אהיה אמור להטעין את הרכב החשמלי שלי? אני לא מצליח לעשות רג'יסטר בראש לאיך כל הדבר הזה אמור לעבוד? אז בתים פרטיים עם אפילו 2 רכבים אני עוד יכול להבין יטעינו בתורות או משהו יתחלפו בחניה ויסתדרו. אבל קומפלקס מגורים ענק עם 1500 יחידות דיור ו2 רכבים בממוצע פר דירה בעיירת פיתוח מורחקת. איך? החשמל שלי קופץ כשאני מדליק את האינדוקציה המזגן והמכונת כביסה ביחד אז עוד להטעין את הרכב? אשמח שמישהו יצוטט אותי ויסביר לי איך זה אמור לעבוד כל הקונצרט הזה. אני באמת שואל בתמימות ומתוך חוסר ידע והבנה בתחום הזה ולא מתוך זלזול או דחיה.

הפתרון הלאומי הנכון יהיה רק בעמדות מהירות, כל הפיזור הזה של מפגע סבבתי בדמות מטען לכל רכב הוא בכייה לדורות. הפתרון יהיה גם שילוב טכנולוגיות שונות, לצערנו אין מחשבה הוליסטית והכת קבעה שרק סוללות זה הדבר הנכון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ch2856 כתב:

הפתרון הלאומי הנכון יהיה רק בעמדות מהירות, כל הפיזור הזה של מפגע סבבתי בדמות מטען לכל רכב הוא בכייה לדורות. הפתרון יהיה גם שילוב טכנולוגיות שונות, לצערנו אין מחשבה הוליסטית והכת קבעה שרק סוללות זה הדבר הנכון. 

למה עמדת טעינה איטית זה מפגע סביבתי? זה בסך הכל שם מפוצץ לשקע חשמלי. יש לך שקעים חשמליים בבית או שאתה הולך לעמדות טעינה ציבוריות לטעון את הטלפון הנייד שלך?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eitanuch כתב:

עם עובדות אי אפשר להתווכח. השניצל התפצל ל2? 

image.thumb.png.ca1209d5e8b2f0594938a04780214e8f.png

תודה שהוכחת שאתה לא מבין כלום בנושא וסתם מנסה להטריל. לכן חבל על האנרגיה של שנינו. בוא נקפיץ את הדיון ניפגש בשנת 2025 ונראה כמה עמדות טעינה יש במדינה הזאת.

לפני 6 שעות, eladts כתב:

יש. תדלוק פעם ב-20 שנה.

2880px-USS_Nimitz_(CVN-68).jpg

כשיהיה לך מספיק מזה בשביל להחזיק את הכלכלה העולמית תתקשר אלי. (רמז: לא יהיה)

image.thumb.png.d88029ca51ed0acc45ee58d05f973a85.png

עריכה אחרונה על ידי Hari
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Gopher כתב:

כדאי לך למהר יש לך בקושי עוד שלוש שנים: ב.מ.וו: "החל ב-2025 נציג רק דגמים חשמליים"

ואז נראה מי יקנה את ה-BMW המזהמת שלך.

מבטיח לך שיהיו מספיק קופצים על M2 או M3 גם אז, בדיוק כמו שהיום אנשים עדיין קונים מכוניות כמו קאדילק CT4-V BLACK WING,

לא שיש לי כסף ל-M2 אבל הבנת את הרעיון..

כך או כך RSQ3 או קופרה פורמנטור 2L חזק אצלי בתוכניות לעוד שנתיים שלוש, הכל עניין של כסף וזמינותו ומה יציעו היצרנים..

לפני 14 שעות, Hari כתב:

תקנה ג'יפ 4X4 עם שלדת סולם. רוב הסיכויים שעוד 10 שנים תמכור את הרכב הזה במחיר שקנית אותו. אולי אפילו יותר.

פחות הכיוון שלי אבל אני לחלוטין מבין את האמירה.

• אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Hari כתב:

תודה שהוכחת שאתה לא מבין כלום בנושא וסתם מנסה להטריל. לכן חבל על האנרגיה של שנינו. בוא נקפיץ את הדיון ניפגש בשנת 2025 ונראה כמה עמדות טעינה יש במדינה הזאת.

תודה שהוכחת שפשוט אין לך מה להגיב אז אתה כותב 2 משפטים שלא סותרים שום דבר ממה שאמרתי ומבזבז את האנרגיה של שנינו. תנסה לחזק את הטיעונים שלך עם עובדות ואז אולי מישהו פה יקשיב לזבל שאתה מפזר. 

בנאדם, פתחת כבר מעל ל5 משתמשים שונים בפורום הזה רק כדי להגיב על שרשורים בנושא אנרגיה. אני הייתי מציע לך ללכת לעזרה נפשית. אני מוכן להשתתף במימון. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, eitanuch כתב:

תודה שהוכחת שפשוט אין לך מה להגיב אז אתה כותב 2 משפטים שלא סותרים שום דבר ממה שאמרתי ומבזבז את האנרגיה של שנינו. תנסה לחזק את הטיעונים שלך עם עובדות ואז אולי מישהו פה יקשיב לזבל שאתה מפזר.

כאמור נקפיץ את הדיון ב-2025. בינתיים תפתח עיניים, תיסע ברחבי הארץ, תלמד, תעבד מידע חדש ותרחיב אופקים. זה רק יהפוך אותך לאדם יותר שלם.

עריכה אחרונה על ידי Hari
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Gopher כתב:

כדאי לך למהר יש לך בקושי עוד שלוש שנים: ב.מ.וו: "החל ב-2025 נציג רק דגמים חשמליים"

ואז נראה מי יקנה את ה-BMW המזהמת שלך.

אתה חובב רכב? אתה כותב כאילו ב 26 יפסיקו לשווק דלק וב 27 רכב בעל מנוע שריפה פנימית יהפך ללא חוקי. אני דווקא חושב כעת לכיוון השני, למצוא רכב ספורט בן 10+ עם מנוע ללא דרישות היורו משהו המטורפות שמקטינות את האמינות ומקצרות את האורך חיים. הוא ישאר אצלי עד שהוא (או אני...) לא יהיה כשיר לנהיגה.

כיום אנו רק בהתחלת הגל של הרכבים החשמליים, ישנם לא מעט אולם הם עדיין אינם מהווים תחליף לדגמי קצה/פרמיום. לטעמי, רכב כגון G קלאס או משהו בסגנון ה C63 עדיף לרכוש בזמן הקרוב כרכב בנזין עקב הניסיון הקיים בתיכנון/יצור/תחזוקה של הרכבים האלה מאשר להתגלח על דגם חדש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Hari כתב:

כאמור נקפיץ את הדיון ב-2025. בינתיים תפתח עיניים, תיסע ברחבי הארץ, תלמד, תעבד מידע חדש ותרחיב אופקים. זה רק יהפוך אותך לאדם יותר שלם.

אחלה, כמובן שאסע ברחבי הארץ כמו תמיד, אבל ברכב החשמלי שלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, eitanuch כתב:

אחלה, כמובן שאסע ברחבי הארץ כמו תמיד, אבל ברכב החשמלי שלי. 

רכב חשמלי שהורכב במפעל שמקבל חשמל מפחם, הובל ארצה באוניה מופעלת על מזוט והובל לסוכנות על גבי משאית מופעלת על דיזל.

אמא טבע גאה בך.

עריכה אחרונה על ידי Hari
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Hari כתב:

רכב חשמלי שהורכב במפעל שמקבל חשמל מפחם, הובל ארצה באוניה מופעלת על מזוט והובל לסוכנות על גבי משאית מופעלת על דיזל.

אמא טבע גאה בך.

כמו כל רכב אחר. לגבי המשאית אני לא בטוח.

אבל בזה הצלחנו להרחיק את הזיהום מהעיר עם פוטנציאל למקורות אנרגיה מתחדשים. רק 2 אלה שווים את המעבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל רכב אחר.

יפה. עכשיו אתה מבין איפה נמצאת הבעיה.

אבל בזה הצלחנו להרחיק את הזיהום מהעיר עם פוטנציאל למקורות אנרגיה מתחדשים. רק 2 אלה שווים את המעבר. 

אבל ה-CO2 עדיין נפלט. המטרה היא להציל את המין האנושי משואה אקלימית, לא?

עריכה אחרונה על ידי Hari
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Hari כתב:

יפה. עכשיו אתה מבין איפה נמצאת הבעיה.

לא ממש. אי אפשר לפתור את הבעיה ב100% אז פותרים אותה ב20%. ככה טכנולוגיה מגיעה לעולם. לאט לאט. זה עדיף על לדפוק את הראש בקיר ולהישאר עם החרא הקיים. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, eitanuch כתב:

לא ממש. אי אפשר לפתור את הבעיה ב100% אז פותרים אותה ב20%. ככה טכנולוגיה מגיעה לעולם. לאט לאט. 

אולי הפיתרון הוא לדחוף את כולם לתחבורה ציבורית במקום למכוניות חשמליות? למה דווקא מכונית? מה כל כך מיוחד במכונית? פשוט שם נמצא הכסף.

עריכה אחרונה על ידי Hari
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Hari כתב:

אולי הפיתרון הוא לדחוף את כולם לתחבורה ציבורית במקום למכוניות חשמליות? למה דווקא מכונית? מה כל כך מיוחד במכונית? פשוט שם נמצא הכסף.

שלא תטעה הבריאות שלנו והעתיד של כדור הארץ לא מעניין אף אחד.

כי אנשים הוכיחו שהם מוכנים לשלם 100-200 אלף ש"ח ואפילו יותר על רכב חדש בשביל נוחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...